bugün

bu konuyla ilgili birgün yolda durdurulup bir bayan tarafından ''ayhh şeyy! o estetik mi öyleeee ? hangi doktor yaptı acaba?'' şeklinde saçma sapan bir soru ile karşılaşmışlığım vardır. ne işe yaradığını anlamış değilim fakat çok konforlu bir şey olduğu söylenemez.
bu başlık sayesinde ilk kez varlığını farkettiğim bölge.
gel beni öp hadi! diyen çukurdur.
üst dudağın tam ortasında hafif bir çıkıntıyla daha da hoş görünebilen vücut yapısı. öpmesi candır.
Hafif olmadığı taktirde sümüklü görünüşü katan çukurdur. Küçükken onun sümük yolu olduğunu hatta var oluşundaki nedenin bu olduğunu düşünürdüm.
sevimlidir. fakat alt dudak altı çukurum daha beğenilir. *
(bkz: mr nobody)
mr. nobody filminde ele alınan konudur.
philtrum adı verilen ve epey estetik bulduğum çukurdur.
bıyıklarımdan görünmeyendir.

(bkz: pala remzi)
ince ve düz üst dudağı olduğu halde bu çukura sahip olduğunu sananlar da çok komikler.
Himmeti çok olan uzuv parçası.
(bkz: mr Nobody)

Bu filmde meleklerin bizlere sus işareti yaptığında çıkan işareti gösterir.
sevilen şeydir. bide (bkz: bel gamzesi) vardır ki hiç sormayın.
Mister no çizgi romanlarında herif öyle bir çiziyordu ki bunu sanki Mister no sürekli sümüğü akan çocuk gibiydi.
O dudağı burna doğru büzüştürüp burundan soluyan bi tek ben değilimdir herhalde.
görsel
Mr.nobody filmini izlemiş yazarların bildiği hikaye.
(bkz: mr nobody)
yüzümüz şeklini alması için üst çenenin henüz embriyoyken sağ ve soldan katlanarak birleşmesi sonucu dudağımızın tam ortasında çukur oluşur bazen bu evre tamamlanamaz ve yarık dudak sendromu oluşur.
çok seksi.
(bkz: filtrum)
içinde tükürük birikene kadar Yalanmalıdır.
hah bu kısmı rujla doldurup bir dudak şekli ortaya çıkıyor en nefret ettiğim şey az önce bir kısa vidroda denk geldim zaten 15 kilo ruj sürmüş konuşamıyor geri zekalı.

yuvarlak dudak mı olur aq.
Benim ki aşırı derin bir çukur. Melek biraz fazla bastırmış sanırım bildiklerimi unutmamak için direnmişim.