bugün

iki temel kavram. Birincisi dost, ikincisi sevgili. Bazen insan ikisi içinde canını vermeye hazırdır. Hüzünlenirsiniz onlar vardır, ağlarsınız, gülersiniz, içersiniz, isyan edersiniz, bağırırsınız yine onlar vardır. Fakat o an gelir, sevgilinize bir süpriz yapmak istersiniz önceden kopyasını yaptırdığınız ev anahtarı ile eve girersiniz... Tam kapıyı açtığınız an dostunuz ile sevgilinizi deliler gibi öpüşürken yakalarsınız.. Eğer gerçekten aşıksanız sizin canınız acır, fakat aşık değilseniz sadece isyanlar çıkarmakla geçer günleriniz. Açıklayabiliriz der ikiside aynı ağızda s.iktiri çekersiniz ve kapatırsınız kendinizi güzel bir meyhaneye yanınızda bir yetmişlik ile... Günler geçer, günler ayları, aylar yılları kovalar bakarsınız hafiften beyazlar atmaya başlamış sakalların arasında vurusunuz jileti dibine kadar... Hayat yormuştur, büyük bir vurgun yenmiştir dost ve sevgili'yi öpüşürken yakalamışsınızdır... Dostunuza uzun, uzun sevgilinizden bahsedip onu onunla tanıştırmak istediğinizi söylersenin, sevgilinize ise dostunuzdan bahseder '' çok kral cocuk '' diye tanıtırsınız onu. Fakat nereden bilebilirsinizki arkam sağlam diye döndüğünüz zaman arkanızda ki kişilerin sizi hançerlediğini.. Hayat o kadar acmasızki bugün var olan herşey sizin arkanızdan bir işler çeviriyor olabilir...* * *
ne o dosttur, ne de o sevgilidir artık durumu dönüm noktası.
muhtemelen katil olmak isteyeceğiniz durumdur. hatta ikisini birden doğrarsınız.
(bkz: psikopatlık)
(bkz: oldur artik beni hayat)
sakinliğini koruman, ikisine artık tek bi kelime bile etmenin değmeyeceğini anlayıp ordan ayrılman gerektiği durum. biraz zor olur hiç laf etmemek. ama en efendi en gururlu yoldur.
artık ne bidostun nede sevgilin kalmıştır.ama onlar da iyi uyutmuş.
Hayatın ne kadar acımasız, insanların ne kadar şerefsiz olabildiğini anladığın andır.
şahit olunan çirkin manzara karşısında! "dostun dost sevgilinin de sevgili olmadığını anlamaktır"...

(bkz: güvendiğin dağlara kar yağması)
(bkz: polyanna nın bile tolere edemeyeceği olay)
volkan konak'a (bkz: mimoza çiçeği) şarkısını yazdıran durum.
hemen kafa çevirilmeli, görmemiş gibi yapılmalıdır. ne yani senin ilgilenmediğin kız arkadaşınla biraz yakından ilgilendiysem suç benim mi sevgili dost. seni de bilirim çünkü, tilki gibisin sen de.
hiçbir şey yapmadan izlenmesi gerekir. birbirlerini sevmiş iki insana benim gibi modern ötesi insanlar asla sesini çıkarmaz. hatta bazen sıkıldığım sevgililerimi dostlarımla bizzat kendim öpüştürürüm. canları çekiyor gariplerin, ne yapayım?
ne ondan dost olur artık ne de sevgili'den yar olur .*
(bkz: dostumun dostu dostumdur)
ikisine de önce geçirip sonra yoluna bakmak.
başından aşağı kaynar sular dökülmek deyiminin yerini bulduğu andır. herkesin arkanızdan birşeyler çeviriyor olma ihtimali yüzünden kimseye güvenilemez.
hücrelerdeki isyan çığlıkları, bedeni sarar..

öfke desen değil.. kelimeler düğümlenir ya boğazınızda işte öyle bir şey.

küfür edersiniz olmaz,
vurur kırarsınız olmaz,
içteki sızı asla son bulmaz..

varlığınızın ödülleri, yok oluşunuzun resmini çizer o sahnede..

"stop" tuşu olsa hayatın da durdursam sahneyi dersiniz, geriye alayım dersiniz.. o da olmaz.

delikanlı dünyanın yuvarlak kısmının görüntüsüdür.

aşk mı?

ondan hiç bahsetme..
(bkz: threesome)
dostluk;adın kahpe,aşk;adın kevaşe olsun dersin içinden..
hayatınızdan 2 kişi çıkaracağınızı gösteren durum.
2 ölümle sonuçlanacak hadisedir.
(bkz: dünyanın başına yıkılması)
(bkz: başından aşağıya kaynar sular inmesi)

sırtından bıçaklanmak deyimini tam anlamıyla yaşamaktır.
(bkz: kan çıkar)

evet bu kadar basit*
dostunuz ile sevgiliniz sadece fuckbuddy ise sorun olmayacak olan eylemdir.

olabilir böyle şeyler, normaldir, abartılmamalıdır.

arada öpüşmekten, sevişmekten fazlası varsa yani arada duygu varsa, hoşlanma varsa aldatılıyorsunuzdur. sekste bişey yoktur. yapılmalıdır.

seks yapın.

yapın.

seks.
eğer dostum bayansa sevgilimle opüşürken yakalarsam sonuç grup olarak bitmesi muhtemeldir.