bugün

dün tarihi ile kadıköyde açılmış heavy metal mekan.

dün, blues mlues, razor sst ve killing sahne aldı. yani dorock bar taksim haftalık programı tek günde toplanmış diyebiliriz.

16 temmuz = can gox, özge fışkın
17 temmuz = kurban, soul stuff
18 temmuz = hayko cepkin, grup 13
19 temmuz = büyük ev ablukada
gruplarını izleyebileceğiz. dorock bar'ın bahçeden sonra kadıköyde de şube açmasına sevindim. mekan adına güzel hamleler bunlar.

bir de istanbulda yaşadığımız için çok şanslıyız, sahiden rock ortamını sonuna kadar yaşıyoruz.
taksim dorock'ın, tazecik, henüz dün açılışı yapılmış olan kadıköy şubesi. yalnız o kadar güzel ki, anlatmadan edemeyeceğim.

gerçek anlamda "xl", çok büyük, çok güzel, efsaneler efsanesi bir sahnesi var. içerde sigara içilebilmesi için koskocaman bir alan var. dekorasyon muhteşem olmuş. fakat, alt giriş tarafındaki koridora o aynalar neden konmuş anlamış değilim. kazara sarhoş olsam çıkamazdım heralde... onun dışında cidden çok beğendim, tuvaletlere kadar hem de.

açılış da çok güzel oldu. istanbul'un bütün rakçıları toplanmıştı, kafamı nereye çevirsem tanıdık birilerini gördüm, adeta bir düğündü. * razor muhteşemdi bi de.

sonuç olarak, kadıköy'de gidilebilecek en güzel mekanlardan biri de burası oldu. gidiniz, görünüz, iki headbang yapınız, iki bira içiniz.
Baya begendigim acilisiyla bizlerle bulusmus, istanbul da en saglam muzik yapan gruplari olan bar in kadikoy subesidir.
dün ilk defa gittiğim kocaman mekan. havalandırma leş, garsonlar bunaltıcı, ses sistemi iğrenç, mekan alabildiğine ferah, bira pahalı değil. beni en dumur eden olaysa, sahnede özlem tekin varken sahne önündekilere bira satabilmek için sahnenin üstüne çıkan zavallı çalışanıydı. böyle bir amatörlüğü Taksim'in 5.sınıf köhne rock barlarında bile görmedim.
Kadikoyde olan, rock/metal konserlerinin verildigi mekan. Pek ovduler, yakin zamanda gidecek gibiyim bakalim. *
Gidin, eğlenin ama sabahın 4ünde o bira şişelerini fırlatmayın mına koduklarım!
Birazdan başlayacak olan gaye su Akyol konseri ile ortamın rakı kokması garanti mekan.
kadıköy.
biraya su katılma efsanesine inananlarca kötülenen mekan. arkadaş şişe istiyorsan direk geliyor zaten. yok eğer fıçı istiyorsan da fıçıya su katma gibi olanakları yok adamların. fıçı düşündüğünüz gibi bir şey değil yani. bok atmadan önce bir araştırın.
taksimdeki dorock'ın light versiyonudur.
Konserlerde ses sistemini beğenmediğim mekan cızırtılı gibi bir akustiği var. Yani evde dinlesem daha zevk alıyorum.
Bir kadının ansızın hayatını karartıp hiçbir şey olmamış gibi davranan mekan.

https://twitter.com/agres...status/866657399742050304
sürekli vukuatların yaşandığı vasat yer.

gitmeyin.

bu kaçıncı ya, düzgün işletmecilik yapamıyorlarsa kapatıp gitsinler mekanı...
Daha da hayatta işimin olmayacağı mekan.
Aldığım bilgiye ve duyuma göre konsere bile damsız alınmayan mekan.
görsel
Siz, siz olun. Uslu durun.

istanbul ortamları, mekanları adamı şişler:
https://www.youtube.com/w...tdcx36qZU&app=desktop
Kadikoyde ki subesine gitmistim 2015’te bayagi eglenceliydi.
https://twitter.com/demar.../1107741787190427648?s=21

Kadinlarin darp edildigi mekan.
yorock xxl kadar tutulmayan mekan.
instagramda yaptıkları açıklamada güvenlik görevlilerden ''iki adet'' diye bahsederek durumu iyice batırmışlardır.
rezil mekan.

hem de hepsi.

mekanda sözde bodygurad olan arkadaşlar karı-kız kesmekten iş yapmaz, barmenleri artistir, garsonlarındaki ego tim cook da yok o derece.

hak ettiği yer de bok çukurudur. orada kalması dileğiyle.
Beşiktaş şubesi ellerinde patlamıştır.
istanbul eğlence hayatının ne kadar boktanlaştığını gösteren yerdir.

son görüntüler gösteriyor ki bu mekanlar ciddi biir teftişten geçmeli. bunlar meydanı boş bulmuş, önüne gelene saldırmaya kendinde hak gören bir avuç aşağılık kompleksli çomar.

beşiktaş'ın yeni belediye başkan adayı rıza akpolat'ın bu konuda aksiyon alıp bu maganda yerlerini kapatması gerekiyor. çünkü bizim milletin olan bitene bakıp tepki göstermeye götü yemez. gene giderler dayak yemeye.
Ulan içip içip görevini yapmaya çalışan bayan güvenliğe bardak atıyor saçına yapışıyor
Ayrılınca 2. defa bayan güvenliğe saldırıp saçına yapışıyor

Sonra olay yine yatıştırılıyor tam o sırada insandan bozma bi güvenlik kılıgında yaratık gelip tekme tokat dalıyor şiddet uyguluyor yetmez gibi şiddete devam ediyor

Bu arada esra isimli şahısın yanında bulunan bir başka hem cinsim bayan güvenliğin kafasına vuruyor bayıltıyor ama bundan bahseden yok ağ içeceksen agzınla içecen baba parasıyla mekanlarda sürtüp ekmeginin peşinde olan birinin saçını başını yolmaya kalkamazsın
Erkek güvenlik için söylüyecegim pek bişey yok

Bence olayın asıl mağduru bayan güvenlik hep dayak ye hem işinden ol bırakın duyar kasmayı.
nasıl pis bir yerse gelen geçen dayak yiyor. ve insanlar hala inatla gitmeye devam ediyorlar.