bugün

(bkz: don t panic)
yazar olmamamı sağlayan yazardır.coldplay in en büyük hayranı,galatasaray ın da en büyük taraftarıdır.yolu her daim açık olsun.
oasis sevdiğini düşündüğüm bir yazar.*
(bkz: dont panic ı am islamic)
tanıdıgım güne lanet ettigim bir insan...
Brian Molko'yu kaçırmasına karşın Chris Martin'i kaçırıp takas etmeyi düşündüğüm yazar.Tabi bir chris martin bir brian molko yapar mı tartışılır.
nickteki benzerlik bir yana birçok kez "la ben bu entryi ne zaman girdim, alla alla" dememe neden olacak şekilde ben yazsam aynısını yazacağım entryler giren yazar. coldplay dinleyen, seven yazarlar hep iyidir zaten*
facebook profilinden anladığım kadarıyla kafayı bozmuş,coldplay aşığı ,gs fanı yazar.
coldplay i sever sevdirir, içine işlemiştir kendisinden bir parça olmuştur adeta. Evet futboldan da anlar kendileri biraz *
coldplay'in insana dinledikçe huzur veren şarkısı.
(bkz: we live in a beautiful world)
Amerikan filmlerinde duvarlarda , ergenlerin kapılarında asılı duran gayet sempatik simgesi olan kelimeler grubu .
coldplay sevdalısı yazar. kendisine coldplay - the hardest part'ı öneriyorum.
Bana özelden hakaretler ve küfürler etmesine rağmen Savcılık Sınavına hazırlanıyorum seni mahkemeye veririm diyerek tehdit eden yazar. Ahahha yarım yarım yarıldım. Dont panic şampiyon. Kesin dayı torpiliyle alınmışsındır buraya da.
Açılın ben doktorum!
yemek yiyemediğimi ögrenince bana acıyıp durumu toparlayan iyi niyetli, geniş yurekli yazar.
otostopçunun galaksi rehberinde sık sık geçen ikaz.
Gelecekte umarim aklini kullanip zengin olur. Yapabilir kendini verirse neden olmasın.