bugün

(bkz: negative)
troll olmayın çünkü yeterince var.
siz siz olun karşıma çıkmayın.Bu şafaktan sonra ben mi enry gireyim.
modlara saygılı olsunlar yoksa anında eve dönerler.
gece sabaha kadar sözlükte takılıp sonra uykusuzluktan mal olmayın.
twitter da takipçi sayınızı arttırmak için adreslerinizi vermeyin. karmanız eksi ile başlamasın.
celebrity olucam diye kendinizi maymun etmeyin.
ukte doldurun, öksüz kalmasınlar.

ayrıca (bkz: bol karmalar)
(bkz: adam olmak) (bkz: efendi olmak) (bkz: saygılı olmak) herkes sever sizi.
yazın. ama yazın. zamanınız vasa seçici olun. müthiş insanlar vede onalrın müthiş eserleri var burda. ben baş yapıt diyorum. zaten sizi bulurlar. gelişirsiniz. gelişmişseniz geliştirisiniz. vede şöyle devam eder

1-eksiyi artıyı önemsiyorsan futbol siyaset rakçı kızlar ve türban meslesine bulaşma.

2- yok önemsemiyorum diyorsan da bulaşma. zira mutlaka birilei kırılmak yada kırmak istiyor. ikisinden biri olma.

3- sözlükten her çıkşında buğün hangi kelimeyi öğrendim sorusunu sor. gün içinde yersizde olsa biryerde kullan.. yok öğrenmediysen üzül.ama çok değil.

4-gereksiz sitelre gireceğin zaman mutlaka buraya gir. çünkü o ihtiyacını yani gereksiz google amcaya birşeyler yazıp boşa zaman harcama ihtiyacını burda da yapabilirsin.

5- kimseyi ahlaki dini vatani hsuslarda eğitmeye yada doğru yolaa sokamaya çalışma.kaynak verebilirsn.

6- kimsye borç kontor banka kartı ve şifersini yollamaya çalışma. öğrenciysende bunu yapma.

7- kadın isen erkek erkek isen kız peşine düşme.

8- nick ini unutmak sitemdiğin yazarlara geskiz yada boş mesaj at. mesajlar ksımından ismini kolayca bulursun.

9-yıllar sonra ilk yazın ile son yazını karşılaştır . hala aynı kelime dağarcığına sahipsen zorlama. git sanayide bir yere çırak ol . birşeyler kap yani.
şu yap, bunu yapma diye size ahkam kesmeye çalışıp ukala tavırlarla sizin sadece son gelen nesil olduğunuzu, sizden önce burada olduklarını ima etmeye çalışan insancıklara aldırmayın ! kendiniz olun.
"ne diyem mahmut mu diyem? o günler bitti şakiirr." şeklinde cevaplanması gereken tavsiyeler bütünüdür.
troll yazarları çok dikkate almayın. ayar yazıları yazıp sinirlerinizi iki katına çıkartmayın. bırakın yazsınlar tepki alamazlarsa zaten susar ve giderler. ilgi manyaklarını şehvetlendirmeyin yani.
tantuni tarikatına katılın kapımız herkese açık.
daha fazla " x ülkenin kızları/erkekleri gelsin, türkiyenin kızları/erkekleri gelsin" diye ütopik saçmalamalarda bulunmayın.
yazmayın bir sene falan. bol bol okuyun...
moderayson ağır fenerli.

yavşak fener yazsanız bile silinirsiniz.
ama istediğiniz gibi galatasaraya sövebiliyorsunuz, en fazla entryiniz silinir.