bugün

tü dizi, kaka dizi, dünyanın en kötü dizisi! o kadar izliyorum izliyorum bırakın bir Koroner arter by-pass, rinoplasti yapmayı, kıçı kırık bir Trepanasyon bile yapamıyorum yani o derece..
manyak bi dizi, yahu ameliyat masasinda bir insan ölüyor, bunlar hala daha birbirine pis pis bakış atıyor, "ben sana gösteririm" dercesine göz süzüyorlar. Ayrica ameliyat masasinda asistana "bu gece sana bi sürprizim var." diyen bir kutsi doktor var bu dizide... Yazik. Ameliyat masasindaki o hastanin yaninda olmak istemezdim. Ölecek gariban.
hastane değil aşk yuvası. herkesin herkesle ilişkisi var ve herkes bundan haberdar. bilinmeyen hiçbir şey yok. komedi dizisi gibi.
insanların saat 11-11buçuk civarı can sıkıntısından izlediği dizidir. neredeyse izlenme rekorları kıracaktır orası işin komik tarafı.
son günlerde çoşmuştur. günde yaklaşık 8 saat boyunca show tv ekranlarını süslemektedir.
yakında tüm türkiye'nin hep bir ağızdan hipokrat yemini etmesine sebep olacak show tv dizisi.

kardeşim, 3. tura dönüyor bu sezon, uzmanlığını alması an meselesi diye düşünüyorum. kısmet.

son günlerde doktorlar üzerinden komiklik yapmayanı dövüyor olabilirler diye düşündüm de, ondan.
#12762586 nolu entryde yazdığım gibi bana eskileri hatırlatan dizidir.
aşkı memnun'un biraz değiştirilip hastane ortamına uydurulmuş şekli. birde hastalıkları tespit ederken (bkz: bülent ersoy) gibi garip garip konuşmuyor mı ayar oluyorum.

-sevgilimmm sevgilimmmmmmmm hayırrr nesi var doktor bey allah aşkına söyleyin ? (eskiden türk filmlerinde kör oldu der geçiştirirlerdi ama şimdi teknoloji gelişti, filmlerde çağ atladı)

-hastamızın akciğerinde görülen lejonestik plamsonik travmalardan dolayı abartus meydana gelmiştir ve hastamız absans olarak tehlike altındadır.acilen adinamin tedavisi uygulamamız gerekmektedir.

-??=!!==+(+?^??
kusturmuş dizidir ama bir şey bulunamadığında izlenir.

açılın " ben günde 8 saat doktorlar izliyorum. "
bu diziyi izlemek, house mdyi izlemeden önce staj yapmak gibi bi şeydir.
yeni bölümlerini okmeydanı ssk'da çekerlerse reyting rekorları kırarlar.
yolda insan bayılsa açılın ben günde 8 saat doktorlar izliyorum demektir.
dohtur aslan: bıdı bıdıları niye bıdı bıdılamadın?
elaağ: dalmışım unuttum.
dohtur aslan: ben dalarım ama sen dalamazsın
elaağğ: tamam dalmam.

sahneye giren burhan altintop: dal! dal! dal!.
bir ramazan ritüeli...
tıbbi terimler silsilesi.
bu kanalda arada show tv yi falan veriyorlar o beni şaşırtıyor.
12:30-18:30 arası yayınlanacak bugün. programda öyle gözüküyor. bir dünya rekoru denemesi sanırım. 6 saatlik tek parsel!
cennet mahallesi vakası iki ama o gece yayınlanmıyodu bari bu sadece ana haber bülteninde ara veriyor.
eleştirdim sözlük... hor gördüm, dalga geçtim. "günde 16 saat aynı dizi yayınlanır mı hamua goyim!!!" diyerek isyan bile ettim. ama artık ben de izliyorum sözlük. evet, en az 2 bölüm izliyorum günde. kurtarılmalıyım sözlük, görmezden gelinmemeliyim.
en azından damar yolunu açabılecek kıvama getiren dizi...
(bkz: penset)
tek yayında kaç bölüm verildiğini merak edip hesaplamak istediğim dizi.
çiftlerin akşamları yiyişip sabahları küs oldugu dizi. lan ne çarpık ilişkiler var bu dizide.
günde 8 saat izlediğim dizi. tüm yaz evde oturunca insan hayatındaki tek aksiyon ela ile leventin aşkı oluyo bi süre sonra
(bkz: kimin eli kimin cebinde)
artık bir televizyon kanalıdır.
güncel Önemli Başlıklar