bugün

altıncı nesil yardımsever yazar. *
ramazan münasebetiyle hayırlı işler yapan mübarek yazardır. hoşgelmiş...
süper yardımsever yazar. çok sağolsun.
yanakları sıktırılası yazardır.. yardımseverliğin dibine vurmuştur..
kiz olsam ilk verecegim yazardir. kiyagin dibine vurmus bir sure orda takilacaktir ayrica.
Teşekkuru borç bildiğimiz yazar.
(#6048020) hard ayar veren, ayar vermeden önce avını araştıran sonra ona sinsice sokulup zehrini bırakan yazar. *
Evet dikkatli ve yardimsever yazar.
Helal olsun dedirten yardımsever yazardır.Sağolsun
don't panic...
yazarlar entry sini silse bile ekrandan kopyalayıp jpg dosyası le gözümüze sokan yazar.
(bkz: helal olsun yazarları)
bana ayar verip rahatlamış yazar. hayatı bu kadar da ciddiye almamak lazım. sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve biz büyüdük. hoşçakal alper.
girilen entryleri okuyunca yardımsever olduğuna kanaat getirdiğim ve bizim içinde bir şeyler yapmasını bekledim yazar. mesela etrafdaki cenaze işlerini bana havale etse süper olur.
bu nesildaşımın cenaze işlemlerini alabilmek adına angelina ile olan ilişkimden vazgeçip onu kendisine armağan ediyorum.
(bkz: allah gecinden versin)
nicki bana ukrayna'nın fc dnipro takımını anımsatan yazar. sakin bir kişiliği var sanırım.
yazdıklarına bakacak olursak, çok iyi niyetli biri olduğunu anlarız.

küfürlü bkz verdim diye bana çok kızmış, ben zamanla beni anlayacağından eminim, kendisinin de ilk küfürlü bkzı vermesi yakındır. * *
markasini hatirlayamadigim fritoz markasini bana soyleyen yazar, anladigim kadariyla iyilik sever, iyilerin dostu kotulerin dusmani bir kisilik.
(bkz: herkes senin gibi olsa)
(bkz: #6476180) ayarın kralını vermiş yazar. ellerinden öpüyorum.
hakkında yazılanları okuduğumda bana özel bir şey olmadığını genel yapı itibariyle yardım yapmayı sevdiğini öğrendim.
bugünü keyiflendiren bir kaç şarkıya ulaşmamı sağladığı için teşekkürü borç bilirim.
saolsun varolsun.
ice tea cı yazar. *
örgüt ismi gibi nicke sahip yazar. valla hacı abi alırlar içeri bak, aman diyem!

şaka lan şaka, yardımsever yazarmış. tanımam etmem o ayrı.*
john petrucci ve daha nice gitaristlere istemeden lisanssız gitarist demiş, dikkat etmesi gerek yazar. *
(bkz: #6935759)
futbol hakkında yazdıkları okunası yazar, güzel insan.
yedinci nesilleri aşağılamayı maharet sanan yazar.(#7039403), (#7039409)
nick altımı 4 entry ile şereflendirmiş(!), kendini ciddi ciddi ayarmatör sanan, yazar gibi bişi. ha bir de holigan, antucu yazarlardan pek hazzetmez ama büyük ihtimalle taktığı at gözlüklerinden olsa gerek, durmadan rakip takım başlıklarına s*çan kendi renkdaşlarını görmez.
kıdemsiz yazarlara da karşı bir önyargısı varmış, askerde çok dayak yedi sanırım, farkını çıkarıyor. ama "ciddiye almayalım kendi çapına uygun eğlensin" dedikçe daha bir havalara girip tadından yenmez tespitler yapıyor, durduramıyoruz efendim.