bugün

entry'ler (221)

torrentleech

davetiyesi olsa da yesek olan trackerdır.

11 nisan 2013 ss lazio fenerbahçe maçı

cristianın oynadıgı topu yarı fiyatına oynayacak 250.000 vatan evladının olduğunu hatırlatan mactır.

not: hatta güzelce rica edilse hayrına bile 2-3 mac oynayacak bulunur.

7 nisan 2013 orduspor fenerbahçe maçı

salihin 2. golüne sadece oha amk diyebildiğim maçtır.

4 nisan 2013 fenerbahçe ss lazio maçı

adamlar uyandı amk bizim bi bok yapamayacagımıza 10 kişi bastırıyolar. bizimkiler de bal yapmaz eşek arısı. klose cakmasa bi tane bari

edit: salihi de eve götür aykut oynatacağın yok
edit2: hakem bizi ipten aldı. hadi hayırlısı amk

galatasaray

sikicez-sokucaz tayfasına hele bi soluklan yeğenim berabere kalsan bi koç kes real len bu dedigimizde ne orospu çocukluğumuz ne yavşak fenerliliğimiz kalan, dün akşamki macta da td gazına boyle bi sonuc alan takım. tabi amk akhisar belediye ile oynuyosun ya açık oyna fatih hoca. siktin yine bizim kuponu

şaka maka aponun salınacak olması

şaka maka sinirimden güldüğüm olaydır.

6 mayıs 2012 pfdk kararları

71. madde duseceksiniiiiiiiiz diyen arkadaslara gelsin.

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

ne olursa olsun 3 ihtimalli mactır. bi de ne olursa olsun biz o stadı tekrar yakarız sanki.

ps: sen kesin koyacaz diyen gsli arkadas. sana laflar hazırladım mac sonu pmine bak...

1 nisan 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı

sahaya sustalı atılan maçtır. hala ofsayttı degildi muhabbeti donuyor ona sasıyorum. varsın olsun fener 3 yesin 5 atsın onu degil o sustalı o stada nasıl girmiş onu konusalım. o sustalıyı sahaya atan orrospu cocugunu konusalım. bu nasıl fanatikliktir amk adam oldurmeye tesebbus lan bu

düdüt: paron amk dengeli bıcak degilmiş beyne saplanmazmıs. neden hep bu adama atılıyomusmus. sizin tiynetinizi sikeyim ben...

zihinsel özürlü birini dövmek

(bkz: orospu çocukluğu)

nestor fernando muslera micol

fm11 da 12 sene kalemi korumuş efsane kalecidir. gerçek hayatta da oyle ise* ezeli rakibimizi tebrik etmek düşer bize.

iç hesaplaşma

universite öğrencisinin her final zamanı yaptıgıdır. arkadas 4 saat sonra baba gibi parazitoloji sınavım var. ben nabıyorum? nerdeyse 6 aydır oynamadıgım oyunu 12 saattir aralıksız oynuyorum. saatlerdir şimdi kalıp çalışıcam şimdi başlıyorum diyorum. yok anam babam olmuyor. kalkıp kitabını bulayım bari dedim o da olmadı. büyük vicdan azabı çekiyorum...

6 haziran 2011 fb ülker galatasaray cc maçı

(#12003645)
yine yeni yeniden galatasaray taraftarının hakem yuzunden kaybettiği mactır. yalama olmus lan bunlar her sene her bransta tokatlıyoruz hep hakeme bok atıyorlar. helal olsun aziz baskan 5 bransda da hakemleri almıssın. ne para varmıs adamda arkadas...

ciceksepeti com

vazoda çiçek mi gönderilir amk diye isyan ettiren sitedir. 1 saattir bakıyorum bir buket gül bulamadım mnıskym.

edit: beyler dikkat sözlükte çalışanları var.

radyo uludağ

zigonsehpayla yardıran radyodur. spontanene kurban.

sonraki günün pazartesi olması

amına koyayım sabah sabah farmakolojidir.

rikimikipiki

biri azerbaycan nerde dese sanki Turkiye'nin doğusunda demeyip enlem ve boylamla tarif edecek yazarıdır. ne akademik adammışsın ustat. saygıyla eğiliyorum.*****

rikimikipiki

burdan yunanistan dogumlu oldugunu anladıgımız yazar. yine boyle kaynaklı falan aydınlatırsa bizde bilicez ne oldugunu. turkiyede yaşayan hemen hemen herkes için edirnenin batı trakya oldugunu, yunanistanın sikimizde olmadığını da ayrıca arz ederim.

edit: bu arada ayar vericem bişey öğreticem derken beni haklı çıkarmış yazardır. ya yunanistanlı ya da sallıyor demişim altına batı trakya dediği bölgenin yunanistan sınırları içersinde kaldıgını kendi kendine hiç uğrastırmadan döşemiş. en azından yazdığımı bir okuyaydın da evet yunanistan dogumluyum deyip geçeydin panpa. sabah sabah yordun kendini.

rikimikipiki

aldığım duyumlara göre önce batı trakyalıyım deyip, edirne'yi doğu trakya yapan yazardır. kendisi ya yunanistanlı falandır ya da desteksiz sallamaktadır.

disko kralı

müge boz'un %31 oranıyla rüyalara girmesi sizce de manidar degil mi diye düşündüren program.