bugün

Kimse tuvalete gitmiyor.
dizilerde kadınlar kafasında havluyla duştan çıkınca ne güzel ya full makyajla falan çıkıyorlar.. keşke bizim banyonun duşundan da highlighter aksa.. allık da olur..
behzat ç 81de eylülün fahişe olduğu öğreniliyor. fakat önceki bölümlerde eylül istihbarattan olduğunu söylüyordu tahsin müdür.
Bu kadar saçma diziyi izleyenlerin olması.
Arka sokaklar: olay yerine yakınım Rıza baba.
dolmuşun dahi girmediği kenar mahallelere bugatti, lamborghini, Rolls-Royce, aston martin gibi güneşten daha fazla ışık saçan araçlarla girip birini takip etmeleri.

ben böyle arabalara verdiğim tepkiyi uzay mekiğine vermiyorum. direksiyon başındaysam bile bu sınıftan bi araç görünce başımı baykuş gibi 270 derecelik açıyla çevirip bakakalıyorum. ama gelin görün ki mahallelinin zerre kadar ilgisini çekmiyor bu durum, herkes çok olağan karşılıyor.
seksenler dizisinde bol bol karşılaştığımız hatalar.

1- (bkz: #30877168)

2- (bkz: #30875705)

3- (bkz: #30878337)

4- (bkz: #30970909)

5- (bkz: #18005250)
(bkz: sanal dünya) *
seksenler dizisi.

soray uzun anasindan yasli. onu soylemeye gerek duymuyorum.

simdi bunun pic bir kardeşi var hani cagatay. heh bu cocuk hala cocuk kaldiysa tabi. seksen senesinde okulu bırakmıştı. sene seksen dört oldu cocukta ne is var ne askerlik var anasini satayim. bir de guya evin babasi sert , diktatörvari bir amca. ben dört seneyi birak dört gün issiz evde yatsam babam evden atar ulan sen nasil dört sene kari kiz peşinde kosabiliyorsun issiz gucsuz?

yine bir seye isyan edecek gibi oldum ama gecti.
(#23492644) fakirlerin elinde son model telefon ve üstlerinde gısgıcır kıyafetler olması tesadüf değildir. Zira bunu gören gerçek fakir çocuk kendinden, ailesinden utanmaktadır.
-türkiye'deki dizilerde yegane mantık hatası 35 yaşında ve yaşını gösteren adamlara liselinin oynatılmasıdır,

(bkz: kerem kupacı),
(bkz: kadir doğulu).

-varoş semtte ikamet edip, karnını zor doyurduğu iddia edilen gençlerin ceplerinde son model cep telefonları ile dolaşmaları,

-kati suretle toplu taşıma aracı kullanılmaması örnek verilebilir.
SEYiT'iN KURT OLMAMASI.
fakir adamların cebinde her ne hikmetse en az 100 lira mutlaka bulunması.
fakir olurlar ama ayaklarında dr martens botlar mutlaka olur.
türk dizilerindeki holdingler zaten başlı başına bir mantıksızlık bağı içerir.
Muhteşem yüzyıl dizisinde bahçenin hemen arkasında ileride bmw, hyundai'lerin geçmesi.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
çoğu dizi zaten mantık hatasıdır içini deşmesekte hatadır.
1 dk yazan saatli bombanın yarım saat sonra 45 sn yazması.
biriyle çok çok gizli bir şey konuşurken elini uzatsa değecek yakınlıktaki birini farketmemek.
Adamın dibinde iki kişinin sesli sesli fısıldaşması ve adamın duymaması.

Arka sokaklarda aylinin telsizle, Hüsnü çobanın telefonla birbirleriyle konuşmaları.
"türkiye'deki dizilerdeki mantık hataları" şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.
arka sokaklarda ekibin taksim meydanında beklerken halkalıdan gelen anonsa "yakınız, hemen geliyoruz" demesidir.
Dizilerin olması baştan başa mantık hatasıdır.
Diyaloglar arasında birbirlerine beş dakika boyunca sırf bakarlar.
ulan bir günde hastanın pozitif kana ihtiyacı olsun be arkadaş.

ne zaman biri ölecek olsa. hemen 0 rh negatif. nedir bu sizin bu kan grubu ile alıp veremediğiniz. zar-zor bulunuyorya artık. aksiyonu seviyoruz milletcek. cazip geliyor böyle şeyler.
kacak dizisinde tam.anlamiyla kacan ya da kovalayan olmamasi.