bugün

fatih terim'in milli takımın marka değerini yerle yeksan etmesi gibi sözlüğün marka değerini yerle yeksan eden adamdır.
herkes kendinden sorumludur deyiminin an itibari ile geçersiz kılındığı, sözlüğü de kendiyle birlikte uçuruma çeken kişi.
taksitle albüm almak isteyen elemandır.
Bildiğin caferdir.Beze gerek yok artık çok geç.
(bkz: beni şimdi bu mu temsil etti ahuashu)
Acaba 10 lira' yı kaç aya varan vadelerle ödemek istediğini merak ettiğim elemandır.
kredi kartına sarılan ya da kredi kartı borcu olmayan ya da borcunu kapatmış elemandır.*
taksitsiz alışveriş yapamayan muhterem kişilik.
aylin aslım'ın "hepinizin elinde son model cep telefonları var, albüme gelince 'param yok' oluyor" şeklindeki eleştirisine "albüme taksit yapıyolar mı?!" şeklinde bir cevap verdi bu adam. gerisini siz düşünün.

edit: ha bi de "burdan zardanadam'ı kaç kişi biliyea?!" diye bir cümle de kurdu aynı adam. ya boşver vazgeçtim, düşünmeyin en iyisi.
(bkz: işte o eleman)

o değilde çocuk iyi ajitasyon yaptı be.
(bkz: cool adam) *
tanıyanın olmadığı ya da olup da ismini vermek istemediği bir elemandır.
(bkz: taksitle albüm almak isteyen sözlük yazarı)

edit: bu bakınızı girerken sözlüğün bana bu başlıkla alakalı bir bkz verdiğinize emin misiniz diye sormaması lazım.. kınadım seni sözlük..
-zardanadam'ı biliyo musunuz?
+evet biliyorum.
-yeşim salkım niye gitti onu biliyo musunuz?
+sanane.
-şu arkadaki direği biliyo musunuz?
+evet, sana girsin.
-hah, ağzımdan aldınız, bana girsin tabi.
(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)*
yazık lan buna yarın gelir kısa saçla ilgili bütün başlıklara kısa saçın amk, kısa saçlıların amk diye entryler döşeyerek kendisini gizlemeye de çalışır.
kendisi burada olmadığı için hakkında ileri-geri konuşulmaması gereken elemandır. online duruma geçince kendisi hakkında konuşulabilir. *
arkasından sallanılmaması gerektiğini düşündüğüm yazar. gelsin yüzüne söyleyin kardeşim. o da yeşim salkım gibi çeker gider sonra bak. üzülürsünüz.*
(bkz: zardan adam olmaz saçmalama)
hadi iyisin yine, bak bütün sözlük, hatta 70 milyon seni tanıdı. meşhursun artık.
halk otobüsüne bindiğinde pos makinesi sormasından korktuğum eleman.
cep telefonu taksidi 50tl... yerli albüm 10tl... canlı yayında saçmalayıp rezil olmak paha biçilemez. hayatta paha biçilemeyen bazı anlar vardır, diğer her şey için artık hangi kredi kartını kullanıyorsanız.

kendisini rezil ederek sözlük alemlerine malzeme çıkarmış şaşkındır.
12 taksite böldürmeyi başardığında bu sefer peşin fiyatına taksit yaptırmaya çalışacak elemandır.
bu ticaret kafasıyla fazla yaşamaz dediğim insandır zira bakkala veresiye yazdırır mütamadiyen.

no3:bakkal amca sakız alabilir miyim?
bakkal:al tabi şeker şey.
no3:ama 10 taksit yapacaksın tamam mı?
bakkal:sen ver kartını ben silip çekeceğim yeri biliyorum.
no3:=)(/&%+^+%&/
(bkz: zardan adam olur senden adam olmaz)
güncel Önemli Başlıklar