bugün

kendisi albüm alamamaktadır, çok üzülmektedir, aylin aslımla girdiği muhabbette, aylin aslım'ın verdiği kapağa; ama albümü taksitle alamıyoruz ki, taksit yapmıyorlar ki.. diyerek aylin aslım'a laf koyduğunu zannetmiştir. hatta zannımca hala zannetmektedir. kendisine karpuz almasını öneriyorum.. ama 12ye bölsün öyle yesin.. *
(bkz: taksitle ekmek almak isteyen sözlük yazarı)
(bkz: disko kralı ndaki saçı üç numara olan eleman)
henüz finansbank tarafından cardfinans ister misiniz diye rahatsız edilmemiş insandır. edilse herhangi bir müzik markete gidip taksiyle istediği albümü alabilirdi. sanat dünyası adına büyük kayıp.
http://www.hepsiburada.co...oductid=music886975518821

burayı kullanabilir...
uludağ sözlük yazarından duyduğumuz cümle. hatta 60 ay isteyenler olmuş diye duydum. bankadan kredi çekenler de cabası.
D&R'da kredi kartına peşin fiyatına 12+3 taksit yapılıyor, bir CD alana da üçüncüsü bedava !
arkadaş kitabı nereden alıyor anlamadım! geçen seneye kadar taksit yapılmıyordu diyor bir de! dostum d&r, dost kitap evi ve bir yıl önce mi kuruldu? yoksa sen korsancıları mı kastediyorsun, "taksit yapmıyorlar" diye?
- abi bi cd alayım.
+ al canım
- taksit oluyo mu abi.
+ olmuyo güzelim.
- yarısını peşin versem yarısını bi dahaki ay versem olmaz mı
+ yok canım olmaz, al bu cd yi s.ktir git buraya bi daha gelme yeter.
''ödevimi yapacaktım ama elektrik kesildi'' gibi basit bir yalanı sadece cevap vermek için söylemiş kişidir.
kendisi burada olmadığı için hakkında konuşamayacağım yazar. gelsin anca öyle...
(bkz: bankadan albüm kredisi çeken sözlük yazarı)*
kibar feyzonun taksitle karı almasına benziyo.
üzerinden 15 saate yakın zaman geçmesine rağmen nicki ortaya çıkmayan yazardır. ayrıca bu başlık disko kralı'ndaki saçı üç numara olan eleman olmalıydı.
sanırım yazarları en çok güldüren söylem bu idi. o ne demek lan on liralık albümleri beş liraya indirenler oldu yine de o sanatçıların albüm satışlarında bir artış olmadı. tamam arkadaşın ağzından bir anda çıkması nedeni ile çok talihsiz bir açıklama oldu ama en azından hala üstüne gidip de zorlamanın anlamı yok ki.

(bkz: sıçtı cafer bez getir)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
(bkz: bir daha olmasın)
(bkz: seni ben bile kurtaramam)
asla nickini ogrenemeyecegimiz yazardir. *
kredi kartları sayesinde işi çok kolay olan yazardır.
aldığı albümün binde birinin sanatçıya gittiğini bildiğinden vazgeçen yazardır!
taksitle almak istediği 1 adet değil 10 adet albüm olan kişidir. komiklik yapmak için bok atmanın manası yoktur.
disko kralı'nda aylin aslım'dan fena ayar yemiştir. konuştukça batmış yenildikçe güreşmek isteyen pehlivana dönmüştür.