bugün

teletubbies deki dipsy karakterinin * kadın çantası takıp kıvırtmasıyla, akıllara gelen gerçektir. po ve lala dişidir.* tinky winky ise şapkası, uzun boyu ve maskülen tavırlarıyla erkek oldugunu belli etmektedir. ama dipsy karakterinin ne bok oldugu bilinmemektedir. sesi ve davranışları insanı çelişkiye düşürür..

edit: tinky vinky e ibne denmiş.. tinky vinky e böyle bir iftiranın atılması gerçekten canımı acıttı sözlük.. gidin izleyin bi kaç bölümde delikanlı neymiş öğrenin. dipsy gibi elinde çantası ortada kıvırtmıyo en azından.. * *

edit2: derin yas içindeyim.. dipsy le tinky vinky i karıştırdım.. dipsy nin günahını aldım.. dün gece vicdan azabından uyuyamadım be sözlük.

ibne olan dipsy degil, thinky whinky dir.

görsel

görsel
dipsy gibi delikanlı birisine hakarettir. dipsy son derece güvenebileceğiniz bir telatabidir. çocuğumu emanet ederim ben ona be.
"eğer o ibneyse tinky minky nedir?" sorusunu akıllara getiren gerçeğimsi ..

edit değil: bence hepsi hermafrodittir.
(bkz: anne ben hermafroditim)
veda zamanında birbirlerine sarılırken gözlemlediğim acı gerçektir.

sarılma filan birbilerini götürüyorlardı oğlum.

bir neslin asekseülliğe sürüklenmesine sebeptir dipsy.
hep birlikte incelersek:
"batarken güneş ardında tepelerin,
geldi otuzbir zamanı teletabilerin"

po ve lala'nın dişi olduğu zaten belirtilmiş. geriye iki kişi kalıyor dipsy ve tinky. ne diyor mısralarda:
"geldi otuzbir zamanı teletabi"lerin"" çoğul ekini görebiliyoruz. en az iki kişiler yani bu masturbasyon yapan teletabiler. zaten geriye iki kişi kaldığına göre dipsy'nin de her güneş batışında periyodik şekilde otuzbir çektiğini anlıyabiliyoruz. bu durumda dipsy en uzak ihtimalde bile ancak "biseksüel" olabilir.
yanlıştır arkadaş. bi kere çantası olan dipsy değil tinky winky'dir. hem tinky winky'nin kafasındaki üçgen de üçüncü cinsi temsil eder.

dipsy'nin kafasındaki *yarrak ise onun harbi erkek olduğunun kanıtıdır.

not: dipsy yeşil olan değil miydi?
gerçek şudur: dipsy mor olan teletubbies değil yeşil olan teletubbies'dir. mor olanın adı tinky winky'dir. bir ikinci gerçek de şudur ki yanılmıyorsam tinky winky kızdır. yani çanta takması normaldir. ikinci gerçekte yanılıyor olabilirim.
hepsi birbirinden gay karar veremiyorum, lütfen yardım edin memedali bey.
(bkz: ibne diye hakaret etmeye çalışan gencin dramı)
(bkz: eşcinsele ibne diyerek seviyesini belli etmek)
(bkz: dünyanın en gerekli tespitini yapmak)

ve tüm bu gerçekleri de ekledikten sonra daha rahat uyuyabileceğimiz gerçeği ile eşdeğerdir.
po nun scooterı lala nın topu dipsy nin şapkası vardır. bütün bunlar normaldir. ancak tinki vinki zaten en büyükleri, boy almış başını gidiyor, senin elinde koca kadınlar gibi kırmızı çantanın ne işi var? sen erkeksin oğlum, yapma böyle şeyler. ayıp.
tinky winky hakkında öğrendiğimiz acı bir gerçektir.
bence bir çift çocuklarına bunu izletmeyi reva görüyorlarsa ciddi anlamda çocuğu götürüp cami avlusuna bıraksınlar, çocuk en azından sokak çocuğu olur ibne olmaz.
yanlış biliniyor aslen muhafazakar eşcinseldir.

(bkz: yapmayın etmeyin sayın erdoğan)
(bkz: bir kreş olarak uludağ sözlük)
yeşil olan da travestidir (sesine dikkat). kuzenim izliyodu, psikolojisi bozulmasın diye tv'yi kapattım.
mor renkli ve kadınsı hareketleri olan tinky winky'dir. dipsy sapına kadar erkektir bir kere tamam mı?
(bkz: uludağ kreş)
evet çocuklar yarın ki konumuz şeker kız candy neden salıncaktan düştü? *
tweety'nin erkek olduğu gerçeği kadar koymadı...

http://en.wikipedia.org/wiki/Tweety
güneş doğarken ardından tepelerin bacısın siqem tüm telatabilerin.
telet abilerin hoşuna gitmeyen iddadır.
görsel
sevgilisinin kutsi olması muhtemeldir.
Tinkivinkidir o.
çantası olan tinky winky. dipsy ' nin şapkası var.
Küçükken çok izlemişliğim vardır. Aralarında en çok tinki vinki'yi severdim. Zira mor renk aralarında en güzel renkti. Oturupta hiç düşünmedim telatabilerin cinsiyetini. Hepsi Unisexti benim için. kızla erkeğin tek farkının saç uzunluğu sandığım yıllar tabii. ama tinki vinki aralarındaki en koyu renge sahip olmasıyla bende bir delikanlı havası oluşturmuştu.
büyük yanimsamadir. tarihte atilmis en buyuk iftiradir.