bugün

(bkz: ben farklıyım)
(bkz: farkını yesinler)
ateizmi kullanarak inanç masturbasyonu yapan dincinin panzehiridir.
birden fazla kankalar ise,
üç ateistin birleşip danaya girmesi gibi dikkat çekici bir olaya karışabilir, hem de bayram vakti değil iken.
kesiminde de besmele çekilirse hele vay anasını sayın seyriciler olur, gol olur, cennet kapılarına yol olur.
bence gereksiz bir tartışma.

ateistlere neden kızıyorsunuz ki. zaten onların başı belada bir de siz vurmayın. düşene vurmayı seven bir toplumuz ama bunu yapmayın arkadaşlar. bırakın dikkat çeksinler, sonuçta öbür dünya da diyeceğimiz tek bir şey var oda ... * *
eleştiri ile saldırıyı karıştırma konusunda üstlerine olmayan insan tipi.
dikat çekmeye çalışan haysiyetsiz ahlaksız sapıktan daha iyi olan birey.

bir de bu kadar ahlaksızlığına rağmen, işi dine yaslayıp, ben müslümanım yolu ile sapıklığını akredite etmek isteyen çakallar var. aman diyorum.
cok basit bir etki-tepki meselesidir. ilk kimin baslattigina geri gidilemeyecektir, ancak inanmayanlara saldirip saldirip isin ucu kendine gelince "dinimize saldiriyorlar" yaygarasi koparanlar ikiyuzluluklerinden utanmalidir.

700 kusur entry girdim, bugune kadar kimsenin inanciyla dalga gecmemeye ozen gosteriyordum, sorgulamak tartismak baska bir sey, ama dalga gecmezdim. ama goruyorum ki bu insanlar susmuyorlar. simdi inandigin allah beni ettigim hakaretten dolayi yargilayacaksa, senin de zannettigin kadar her seye hakimse, bu hakareti ettirenin, gerekli ortami hazirlayip insanlarin sabrini tasiranin sen ve senin gibiler oldugunu da gormesi gerekir. ben inanmiyorum da, sen inaniyorsun nasil giriyosun boyle bir gunaha, neyse nasilsa yok ole bisey belki de sen de biliyorsun, ondan bole rahatsin.

bide su "neden islama saldiriyorsunuz da budizme, hinduizme saldirmiyorsunuz" cocuklugu birakilsin artik. "din" basligi altinda yapilan tartismalarda her dinden bahsedilir. ama adamin birisi gelip "ateistlerin hayvanlardan da daha sapık olması" gibi bi skim tespit yapip bide bunu kuran'a dayandirinca, ister istemez saldirinin hedefi islamiyet haline geliyor. yoksa budizme dayandirilsa budizme saldirilir.
(bkz: islamı dikkat çekmek için kullanan türbanlı)

(bkz: hıristiyanlığı dikkat çekmek için kullanan ermeni)

(bkz: kıroluğu dikkat çekmek için kullanan kürt)

(bkz: küfrü dikkat çekmek için kullanan başbakan)
bu tartışmaları kimin başlattığı ortadadır. ben de iki ay oldum buraya geleli. ilk geldiğimden beri her gün şaşırarak izliyorum ateist kesimin konuları ele alış biçimini. hep bir hakaret, hep bir aşağılama içerisindeler. sonra kendilerine olan/olmayan değerlerine bir şey söylenince böyle tepkiler veriyorlar. e kardeşim siz haklısınız da aylardır bin tane hakaret amacıyla açtığınız başlıklarda hedef aldıklarınız mı haksız?
dünyada egemen birdin fazla din vardır. islamiyet * * *, Hristiyanlık * * *, Hinduizm, Musevilik, Budizm ** * bunların dışında yerli inançlar. Ateistlik demek bu dinlerin hiç birine inanmamak manasına gelirki bu dinlerin tamamını inkar edersin... Bu ülkede yaşıyoruz eee Türkiyenin büyük bir bölümü müslüman o vakit islamiyete yüklenelim demek ateistlik değil dikkat çekme çabasıdır. inanmıyorsan inanmıyorsundur. Bu senin fikrindir. inanmadığını göstermek için inananlara çamur atmak onları aşağılamak senin ateistliğini pekiştirmez yahut sana kazanç sağlamaz...
ateist ile kemalisti aynı kefeye koyan yazarların buluşma noktası.

allahın sopası yokki.

(bkz: sakal boyuyla imanı ölçen alkolikler)
ne kadar uğraşsa tüm o sahte, sözüm ona peygamberler kadar dikkat çekemeyecek ateist.
iki ay önce geldiği yerde daha önceden beri var olan tartışmayı kimin başlattığına karar verebilen bünyelerin dikakt çekmek için ortaya karışık attıkları haysiyetsizce ve sapıkça iddialar varken çok da önemli olmayan durumdur biraz da.

hadi diyelim ki, ortalama bir ateist, uludağ sözlükte, din hakkında ya da kısaca islam hakkında birşey yazıyor. bir fikri var ki yazıyor.

hangi ateist hangi islamlının karısı hakkında "yatırıp sikesim geliyo anuğa goyim" yazmış? hangisi böyle bir orospuevlatlığına imza atmış? zaten böyle bir suçun, böyle bir hareketin dinle/ateizmle/islamla ilgisi ne?

neden bunu yapan haysiyetsiz hala ısrarla, islam inanırlarını yanına çekmek için taklalar atmaya devam eder durur. islam yaptığını her türlü pisliği, sapıklığı temizleyeceği garantisini mi veriyor sizlere? öyle ise zaten üzerinde konuşmaya gerek yokmuş.
a: abi iki ay oldu geleli. baktım ateistlerle müslümanlar kavga halinde. kesin ateistler başlatmışlardır. zaten hepsinin karısını sikmek istiyorum anuğa goyim. çooluk çocuğu olsa daha iyi.
b: sapık mısın lan.
a: hayır. dur bir sn. müslümanım. ama ateistler dinime. zırt pırt. pist. islama yani. şey diyorlar. karıları da şimdi güzel yani. islam.
b. siktir git.
uludağ sözlükte bir tartışma hakkında fikir yürütmek için ilk entry den itibaren burada olma zorunluluğu koşan adamların ayağına düşmüş başlıktır. bir müziği eleştirmek için çok iyi bir müzisyen, bir başbakanı eleştirmek için de başbakanlık yapmak şart o zaman. mantığınızdan da başka bir şey beklemek mantıksızlık olurmuş.
birisinin karısını, çocuklarının anasını sikmek istediğini söylemek, bir tartışmaya dahil olmakla ilgili bir şey değildir. bu kadın ateist olmuş müslüman olmuş hiç önemli değildir. bunu söyleyen de sapıktır. haysiyetsiz ahlaksız bir sapıktır.

öte yandan bunu söyledikten sonra, islami kesime yanaşıp, ben ateist oldukları için laf söyledim, vay dinimize küfrediyorlar diye yandaş toplamaya çalışmak ise, götümden sikerler mi korkusu ile yalakalanacak taraf bulmaya çalışmaktır.

müslümanlar ile fikirlerimiz din konusunda çatışsa da, götü sikilecek sapık konusunda çatışmaz. herkesin karısı var herkesin çoluğu çocuğu var.

konu islam değil. konu haysiyetsizlik, sapıklık. o sebeple bu pencereden bakılması daha uygundur. yoksa pencere kirlenir. bokla.
bir cümleden şaheserler yaratan sağ beyin aktiviteleri sonucunda kendi vardıkları sonuç cümleyi karşıdaki kurmuş gibi yapan insanlar.. götünden sikilme korkusunun başka insanlarda da var olduğunu sananlar. kimsenin kimseden korkması kimseye yanaşmak istemesi gibi bir durum olmadığını görmekte zorlanıyorlar. ve göt korkusuyla birbirine yanaşanların kendileri değil başkaları olduğunu sanıyorlar. ne garip memleket arkadaş, herşeyi bir garip de, ateist takılanları daha bir orjinal be.

ayrıca konuyla alakalı olarak bir atasözümüz mevcut sanırım:

(bkz: elin sikini görmeyen kendi sikini piyade tüfeği sanırmış)
iyi bir insanım. hayatımda kötülük yaptığım insanlar oldu. ama en büyük ve en kötü kötülükleri hep kendime yaptım. ve hayatımda başka insanların eşlerini sikmek istemedim. sikmek istediğimi sağa sola yazmadım. yazdıktan sonra işi oraya buraya çevirip, insanları sırf haksız göstermek için yalanlar atıp, dine küfrediyorlar ayağından linç ettirmeye çalışmadım. göt korkusu ile götümü sikerler mi korkusu ile insanları kandırmaya çalışmadım. onlara bok atarak küfrederek onları suçlu göstermeye hiç çalışmadım.

aynı cümleleri kuramayacak olanlardan göt nedir/nasıl sikilir dersi de almam. ama veririm o dersi. köküne kadar da veririm. dibine kadar da veririm.
(bkz: hızını alamayıp kendine sokan yazar)
köküne kadar sikilme dersi verme yerine düşünme dersi almak daha mantıklıdır diye düşündüren insanlar.

ver diyosanız orası ayrı, itinayla verilir.
utanmadan kimse ateistlerle ilgili sole baslik acmadi, inancina/inancsizligina saygisizlik yapmadi diyenler icin koleksiyon yaptim. buyrun:

(bkz: bir maymun uh dedi küçük ateist kükredi)
(bkz: ezan okunurken maymununa sarılıp ağlayan ateist)
(bkz: ilk ders soru çözüp ikinci derse evrilen ateist)
(bkz: ölüm korkusundan üç buçuk atan ateist)
(bkz: ateist diye övünenlerin mahşer günü sıçacak olması)
(bkz: ateist olduğu halde yaşayan insan)
(bkz: ateist vs maymun)
(bkz: bir ateist kadar salak olmak)
(bkz: uçak düşerken altına koyveren ateist)
(bkz: ateist babalarının genellikle şarapçı olması)

off sıkıldım. 18 sayfa cikiyo detay ara'ya ateist yazdigin zaman. anlamadim ben cok mu yenisiniz bu sozlukte yeniyseniz nedir bu sozlukte olup bitenleri yillardir takip ediyormus, meselenin dogusuna bizzat sahit olmus gibi ahkam kesmeler. soylediginiz seye kendiniz inanin once. ateistlere saldirilmiyormus. yuzunuz kizarsin lan.
dikkat çekmeye çalışan ateist mi ? yoksa ateist başlığı sıçan yazar mı ? diyerek iki soru sorayım da eksik kalmasın başlık.
kendisine bi tane satanist arkadaş bulsun. beraber pet shoptan aldıkları van kedisini hayvanseverler derneğinin önünde kesmeye çalışsınlar. akşama flash tv ana haber bültenine çıkarlar.
okuma aliskanligi lazim bu millete, fazla bir sey degil. okumak, okudugunu anlamak. ne demisim ilk entrymde

"cok basit bir etki-tepki meselesidir. ilk kimin baslattigina geri gidilemeyecektir, ancak inanmayanlara saldirip saldirip isin ucu kendine gelince "dinimize saldiriyorlar" yaygarasi koparanlar ikiyuzluluklerinden utanmalidir."

ne diyor, "ilk kimin baslattigina geri gidilemeyecektir". sen hala cocuk gibi ilk ateistler baslatti diyorsun. mesele kimin baslattigi degil, cunku o zaten tespit edilemez. mesele ikisinin de yanlis olmasi. ama sen ateistler baslatti derken gelip utanmadan ve belli ki arastirmadan "kimse 'ateistler maymundan gelmiş hala maymun olan varmı'böyle bir konu açmadı. ama allah'la muhattap olmaya çalışan denyo başlıklar gördüm." diyorsun. ben de diyorum ki bak o senin secici korlugun, her cesit basliktan milyon tane var. ne diyodu allah, "gözleri vardır bununla görmezler, kulakları vardır bununla işitmezler. Bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar. işte bunlar gafil olanlardır." falan diyodu dimi araf suresinde. hah bak tam o durumdasin iste.

cok sey istemiyoruz sizden, ne biz ne de allahiniz cok sey istemiyoruz. "oku"yun sadece. oku.
bu hiç bir şey aslında,

asıl; bir de, "evli; çoluğu çocuğu olan ateist kadınları sikmek" istediğini söyledikten sonra, müslümanlar arasına katılıp kalabalıkta saklanıp, bu sayede kendisine kendisinin ne olduğunu söyleyen -söyleyen kişinin/kişilerin müslüman/ateist olması değil konu- kişileri dinimize küfrediyorlar ayağında linç ettirmeey çalışıp, kalabalıkta izni kaybettirmeye çalışıp dikkat çekmemeye çalışan ve ben müsümanım diyenler var.

onlar çok komik.