entry'ler (447)

facebook hesabı olan kızın namusu

Genellemeni gibeyim dedirten yazar genellemesi.

semt bizim ama ev kira

(bkz: bu seferde güldürmedi)

2001 doğumlular sözlük yazarı olmuş

Yazar olabilmek için yazabilmeyi yeterli olarak gören kişi söylemidir ki ülkemizde okuma ve yazma 6 yaşından itibaren ôğretilmekteyken 12 yaşında birinin yazmasında şaşılacak taraf nerededir. Ne vakit 2008 yada üstü birinin yazdığını görürsen o vakit şaşır amk

yeter ulan yeter oylamak bu kadar mı zor

Karmayı yaşam felsefesi haline getiren liseli yakınması (bkz: bi gibtir git bak bakim ben dışarda mıyım)

sabah kakası

Birincisi boka kaka diyerek kibarlaştırma çabaları yetersiz ve yersizdir. ikincisi sadece tuvalete değil sözlüğede sıçılmıştır.
(bkz: başlık sıçmak)

balıkesir yağmuru

Memleketimde yağan yağmurdur. izmir sınırları dahilinde de etkilidir.

bir çay bardağı am suyu için kaç kız gerekir

incide olsak bir bitmediniz gibikler derdim lakin burası nesih bir ortam sol tarafta sobalı evden bahsedilirken seni gibesim bile gelmedi genç bi koş git bak bakim evde yabancı var mı ?

sobalı evde büyümüş efsane nesil

Cinselliği cine5'in 5 dakikalık erotik yayınından ve show tv de ki kırmızı noktalı yayınlardan öğrenmiş nesildir. Bizi o yayınlar mahvetti (#swh)

boşaldıktan sonra vajina parmaklayan duyarlı erkek

Sıçtıktan sonra sıvayan erkek tipidir. (bkz: Erken boşalma tedavisi için doktorunuza başvurunuz)

bokunuyiyenbilge

(bkz: saralım mı buradamı yersiniz)

biskolata ayarında portakal suyu reklamı

turunçgil bahçelerinde gezen kıvanç tatlıtuğ ile reklam çekeceğine yap böyle reklam satışların patlasın diye uyarılması gereken firma sahiplerine izlettirilmesi gereken reklam

şener şen in sağcı bir sanatçı olması

ülkede rap yapan sağcı, özgün müzik yapan solcu, rock yapan demokrat, halk müziği yapan muhafazakar, genelleme yapan .... ' dır.

(bkz: hanım tespit sıçtım bez getir)

poisonx

(bkz: #7414286)

entry neresiyle okuduğunu anlayamadığım yazar.

birol elmas 00158 0072 97 233 412

zaman birlik zamanıdır.

holigan zeus

hercules taraftarı olur kannatindeyim... * *

uçakta ayağa kalkıp uçağı kaçırıyorum diye bağırma

şırınga kullanmadan şahıstan kan almayla sonuçlanacak eylem.

ikide bir donan bilgisayar

Cd-Rom'a bir işletim sistemi Cd'si takılır boot menüden açılışta CD/DVD Rom gösterilir. Ön yükleme için bir tuşa basılır

6 temmuz 2011 ibrahim üzülmez in futbolu bırakması

baykaldan sonra türk solunun ikinci büyük kaybı

malafat sözlük

erkek cinsel organı üzerine açıklayıcı bilgi ve her türlü fantezinin bulunması muhtemel bilgi kaynağı

2011 eurovision da türkiye yi atiye temsil etsin

(bkz: atiye ortaya üçlü çektir tayfaya)