bugün

(bkz: despina vandi)
(#5736915) ile olayları tarafsız görebilme yeteneği olduğunu ve kendi kendini kandırmadığını anladığımız yuser.
hekim adlı romanda ibni sina'nın ikinci karısıdır. etine dolgun, ufak tefek, robert ın da yediği hatun.
yazdıkları okununca tek bir gerçek ortaya çıkıyor. bu şahıs ya la la ya da po. sözlük teletabileri nin başkanı sanırım.
yoga ile sinirlerinden arınan, diğer yazar arkadaşlarına da tavsiye eden yazar.
peluş ayılarla arasında bir yakınlık olduğundan şüphelendiğim yazar.
(bkz: erkeklerle peluş ayı arasında ki 7 fark/@despina)
#6160311 "hayırdır inşallah ! duvar tarafından mı uyandın ?" sorusunu sormak istediğim yazar...
#6160311 ' e istinaden #5845065 ne ayak dostum? bu ne yaman çelişkidir böyle? *
ayrıca ey ulu sözlük sen her şeyi görensin, sen her şeye şahitsin bilirim. bugüne kadar sustum mu? evet, sustum. bir kin güttüm mü?, asla gütmedim. bu yazar kulunu amacından döndürmek için çok çabaladım ancak olmadı. döndü dolaştı nefretini hep candy başlığına kustu. ama şunlara bir göz gezdiriver birzahmet..kim haklı kim haksız sen karar ver.şüphesiz ki sen ilah i adaletin ta candysisin.

aslında isimden çok bir lakap olarak kullanılan ve hanım, güzel hanım, en güzel hanım anlamlarına denk düşen rumca kelime.. misal hem ulu arif çelebi'nin kızı melike hatun'un hem akkoyunlu şahı uzun hasan'ın karısı katerina'nın lakabıdır..
Diğer yazarları takip etmeyi tercih eden ve bir eksik yahut hata gördüğünde kötülemek yerine mesaj aracılığı ile çok nazik bir biçimde uyaran yazar.
(bkz: çok yaşa)
(bkz: madam despina)
(bkz: yine mi çiçek)
sahalara hızlı bi dönüş yapan orta saha oyuncusu 10 numaralı yazar.

al da at dercesine açtığı paslarla ünlüdür...
ay anlamındadır ayrıca neptün'ün üçüncü en yakın uydusudur. mitolojide poseidon ve demeter'in kızıdır.**
karantina'lı meşhur bir eski zaman fahişesi.

(bkz: karantinalı despina)
güncel Önemli Başlıklar