bugün

tespitlerime göre depresyona girenlerin kızların %74'üne tekabül eden kız. normal şartlarda saçları açık olan, çeşitli atraksiyonlara girişen kızlar, depresyona girdikleri an saçlarını arkadan toplayıveriyorlar.

henüz anlamı bilmiyorum. fakat araştırmalarım bu yönde devam ediyor.

boş işler müdürü ankara'dan bildirdi.
akabinde yıkanmaya son verip o saçları yağlanmaya bırakan kızlardır.
makyajda yapmazlar. hasta gibi dolanırlar etrafta efendim.
genelde saçlarını keser benim bildiğim, önce saçların ucundaki kırıklar göze batar onları koparır... sonra uclarını kesmeye başlar eline makas geçtikçe. eger çok ileri seviyeyse girişir saçlara. ama ben çok üzülüyorum hal bu olunca.
cins olduğum kızlardır.
bakımsız oluşundan kaynaklıdır. depresyona girdiği için saçına özen göstermez. dolayısıyla en mantıklı yol toplamasıdır. makyaj da yapmaz. bunun için de gözlük takar kapalı havada bile.
geçip karşısına zaaa xd diyesim geliyo öyle tiplere *
bu durumdan kurtulmaya çalışan kızdır. şöyleki bendeniz ergenliğe adım atmamdan bu yaşıma kadar kızların depresyonudur ıvırıdır zıvırıdır, nedir lan bu böyle biraz güçlü olsunlar ota boka ağlanılmaz derdim ki demez olaymışım, hayatımda ilk defa 2 ay boyunca içine girdiğim bir depresyon süreci var ki hala daha etkileri sürmektedir, o nasıl bir ruh halidir lan insan sabah uykudan gözünü açınca ağlamaya başlar mı? evet oluyormuş, 1 haftada 5 kilo verilir miymiş? evet veriliyormuş. ve anladım ki kadınlar gerçekten çok güçlü insanlarmış ve biz erkekler hiçbir bok görmemişiz daha, büyük saygı duyuyorum efendim kızlarımıza, özellikle de böyle bir toplumda hayatlarını sürdürebildikleri ve şanslılarsa bizim gibi götveren erkekler içerisinden iyi bir erkek adayını bulabildikleri için hepsine helal olsun diyorum. büyükler gerçekten...
(bkz: depresyon tokası)
dolusu için (bkz: depresyon hırkası)
çıktığında açacaktır.

(bkz: dont panic)
saçımı toplarım, yüzüme bakmam depresyondayım meşgulüm işte efendim.
saç toplamak depresyon belirtisi değildir.
iki belirtisi vardır;
1. sıcaktan bunalmak
2. saçın temiz olmaması
dağılın şimdi.
at kuyruğu bile değil efendim, direk topuz. saçın kirliliği ile de alakası yoktur.

bu boktan dünya haketmiyor beni güzel görmeyi. Makyaj da yok işte. en rahat, en paspal kıyafetlerimle doyasıya yaşayacağım depresyonumu.

topuklu ayakkabı da giymeyeceğim, en rahat sandaletler kendimi iyi hissettiriyor.
kendim için yeterli olanı yapıp, ruhsal sağlığım risk altındayken fiziksel rahatlık sağlayacağım kendime.

istediğimi yiyeceğim. kilo da alacağım hatta. saç toplamak da neymiş.
ya sıcaktır ya da saçları önüne geliyordur. depresyonla falan alakası yok bunun.
saçlarını hale yola koyup hafif bir makyaj yapsa kendini daha iyi hissedecek kızdır. kalk bebişim kendin için süslen bu sefer.
depresyona girdiğinin farkına varılmasını isteyen tip bir de genelde açık saç ve bakımlı bir halde gezdiği için depresyona girince dağıtmaya başladığının göstergesidir.
saçları kestirmemek için görmemeleri lazımdır o sebeple toplarlar. kirle, sıcakla alakası olduğu durumlar haricinde.
bir de depresyon hırkasına sahiptir o kız. elinde bir nutella kavanozu. saçından 3 kilo yağ elde edebilmekteyiz.
omuzlarından öpülmek isteyen hatundur.
hala nefes almaktadırlar!!!.