bugün

(bkz: allahla konuştum haberler kötü)
(bkz: 7 nokta 4 yetmedi mi)
katılmadığım önerme. allah her şeyi bilen, gören, olduran bir güç olarak dünyayı yaratarak belli bir denge üzerine kurmuştur ve depremler de bu düzenin bir parçasıdır sadece. evet allah bunu daha önce yapmıştır, akıllı olmayan lut kavmi'ni helak etmiştir, ancak bunu da depremle, selle ya da benzeriyle dolaylı yoldan değil direk yapmıştır. depremi, seli, yangını allah'ın uyarısı olarak görmektense bunlara karşı önlem alarak allah'ın yapmamızı en çok istediği şeyi yapmış oluruz, aklımızı kullanmak.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1285089642.swf
üzerine oturulan uzuvla güldüren saçmalık.
allah'ın en sevdiği ırk, şüphesizdir ki japonlardır. 7.0'la bile sallanınca, hastanede oluşan kalabalığın tek nedeni, başlarına düşen kutular olan bu ırk, kesinlikle cennetliktir. ancak türkiye ve türk halkı ise, kesinlikle allah tarafından nefret hissi içinde ilgi görmektedir. ***
(bkz: rabbime sordum doğru dedi).
hbbia virüsünden etkilenmiş birisinin yorumu. işin doğrusu, yaşadığımız her şey allah ın bir uyarısıdır. anlamayı bilene.
fazla öneriklenmeyin arkadaşlar dediğim önerme. alimallah, bilmediğiniz boyutlar hakkında yorum yaparsanız dinden imandan çıkarsınız. kanıtlar sağlam olmalı. yüce rab, elbet ayarlamış kararlamıştır herşeyi.
(bkz: allah size bir titreşim gönderdi)
fetoşcunun tespitidir.
(#9548558)
(bkz: depremler ergenekoncuların işi)
bu önermeyi haklı görebilecek birinin beyninin ne kadarlık bir kısmını kullanabildiğini gerçekten merak ediyorum. sanırım yemek yeyip saçma sapan şeyler söylemeye yetecek kadarlık kısmı yeterli kendileri için. aptalca planlanan ya da hiç planlanmayan şehirlerin çürük binaları değil, deprem öldürüyor zaten değil mi insanları. depremin kendisi aklımızı kullanmamız için başlı başına bir uyarı. ama o akıl belden aşağı değerlendirmelerden uzak tutulursa bir işe yarayacaktır. islam ülkelerinin çoğu neden bugün sefalet içerisinde de ahlakını beğenmediğimiz avrupa ülkeleri bu durumda. allah'ın takdiri mi yoksa aklın zaferi mi? bu konuda konuşan uzmanlar ne anlar ki bu konulardan. bence kandilli rasathanesine de büyük din alimleri yerleştirilsin. bakın deprem oluyor mu, dokuz şiddetinde depremde kimsenin burnu kanıyor mu? çözüm bu, alıştık zaten son sekiz yıldır. tüm kurumlar sütten çıkmış ak kaşık, şimdi sıra depremleri durdurmaya geldi allah'ın izniyle.
son dakika : ahiret zirvesinden istanbul'a 7.3 şiddetinde uyarı.
referandum sonuçlarına sinirlenen allahın uyarısıdır...
bir güvercinin kafaya sıçmasından sonra söylenen git bir piyango bileti al önermesiyle arasında pek bir fark olmayan batıl inançtır.
kafaya güvercin sıçtı, piyango bileti al
deprem oldu, allah uyarısı
(bkz: saçma)(karşılaştırınız:*)
insanların kafasına göre yarattığı bir iddiadır. yıllarca bizi böyle kandırıyorlar bende şöyle bir şey sormak istiyorum.

brezilya da niye hiç deprem olmuyor? adamlar aşırı katolik olduğundan mı?

bu noktadan baktığımızda depremde ölenlerin de müslüman olmaması lazım.

gördün mü bak kazara brezilyada doğsan nasıl olsa uyarı filanda yok kesin katolik olurdun. işte hasbel kader deprem ülkesinde doğmuşsun uyarı cezası alıyorsun.
ihtimaldir. allah-sopa-deprem üçlüsünü aklıma getiren olaydır.
(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
allah ın uyarı için kıtaları çarpıştırmasıdır.
yok yahu sanmam. yani ben allah olsam ikaz etmezdim dünyayı direk tepesine indirirdim kafirlerin. sonuçta bütün güç bende. hem zaten kendisi de öyle demiyor mu ? şakam yok direk yakarım en çok beni seveceksiniz demiyor mu ? diyor.

bu depremler falan da yaşama aksiyon gelsin diye. daha henüz kızmadı bize ben biliyorum. üzmeyin tatlı canınızı. paniğe gerek yok.
Allah 30 martın intikamını alıyor...
Uyarının sadece fay hatlarının olduğu yere binaen olduğunu iddia eden sünepe yazar beyanıdır. yıl olmuş 2014.
güldüren söz öbeği.
güncel Önemli Başlıklar