bugün

sözünün eri,dediğini yapan kızdır.piyasada az bulunmakla birlikte,ortamın en kaliteli kızları olurlar genellikle...
maç yaparlar, kavgacı, sert iyi kızlardır.
bir başka versiyonu için,kral fm dj yi,
(bkz: harbi kız)
kesinlikle molped kullanmalıdır.
delikanlı kızlar arkadaş,delikanlı olmayanlar sevgili olunası kızlardır genelde erkekler için.
Erkeklerin bile ağzından çıkmayan küfürleri korkusuzca savuran kız tipidir. Dobradırlar. Kız olduklarını bile unutursunuz bazen ortamda. Erkeklerin pek çok sırlarını bilirler. O yüzden erkekler hakkında yaptıkları yorumları dikkate alınmadır.
oturmasını kalkmasını bilen, erkeğinin yanında erkeğini ezmeyen, yürekten seven, sözü senet sayılan kızdır.
molped kullanan kızdır.* *
pembe renginden hoşlanmazlar. ben bunu gördüm şahitlerim 120 kişilik sınıf.
ortamlarda ağzında cak cak olmayan, belki de yeni çıkan bir ayakkabını ayyyyyyyyyyyyy ne şirin diye köpekliğini yapmayan doğru dürüst sert tavırlı kızlardır.
ağzını eğerek konuşmazlar
erkeği mız mız edip yormazlar
dediklerini yaparlar
iyidirler hoşturlar
ama asla bir erkek tarafından tercih edilmezler...
erkeğin ona aşık olduğunu bildiği halde onu ezmeyen kızdır.
1-Çocukluk çağından çıkmış genç erkek:
2-Sözünün eri, dürüst, namuslu (kimse).

demektir.Bayanları için kullanılan kısmı da sözünde duran,dürüst,namuslu anlamındadır
(bkz: taşaklı kadın)
delikanlı kız dediğin molped kullanmaz, muşamba kullanır, bıyık bırakır, tesbih sallar, yere balgam atar, ceketinin kol kısımlarını giymez.
arabasının tekerleğini değiştirebilen kızdır.
görsel
Mahmut'tan farkı olmayan kızdır.böyle bir kategoriye konulmayı seven bir kız açık söylüyorum kezbandır. son derece itici bir yapısı vardır.ağzı bozuk kültürsüz ve patavatsızdır.
(bkz: nil erkoçlar)
sakallı kızlardır. artık delikanlı kız alanı genişledi pipisi olan kızlarda molpedini alıp delikanlı kızlar grubuna katıldı.
ağzı bozuk ona buna çtan erkek gibi kavga eden sigara içen kızlar değildir kesinlikle. eğer bu tipler delikanlı olarak tarif ediliyorsa ortada bir yanlış vardır. delikanlı kız senin arkadan bir kız dedikodu yaparken ona katılan değil, hayır arkadaşım o aslında dediğin gibi değil böyle böyle bir insan. lütfen yüzüne söyleyemediklerini arkadan konuşma diyen kızdır. delikanlı kız sana yapmacık tavırlar sergilemeyen seni karşılıksız seven sadece güzel günlerde değil kötü günlerde de yanında olan kızdır. böyle bir kız tanıdım hayatımda o da sadece dostum oldu.kızlardan dost olunmaz demeyin. benim böyle arkadaşım olmadı. yani bize yolda yürürken biri bıçak çekse benden önce atlar adamın üstüne gözüpek ve cesur. maalesef eşim olsun isterdim ama gönlü kendine daha az değer veren birindeydi.
hayallerdeki kızdır. kız dediğin dedikodu yapmayacak, güzel ahlaklı olacak, kendini ezdirmeyecek. ha bir de kodumu oturtacak.
kancıklara duyurulur...
(bkz: candır)
cesaretli, verdiği sözde duran, özü sözü bir kızdır.
Benimdir.bazı erkeklerden daha delikanlıyımdır hatta.burda bahsettiğim bıyıklı ve yaralı olmak değil.
Dürüst davranmak,direkt olmak.aksa ak demek karaysa kara demek.