bugün

kral fm de vj lik yapan bir bacımızdır. daha öncesinde karadenizfm de çalışmıştır. kral fm spikerlerinin tamamı kovulunca apara topar transfer edilmiştir bu kanala. çok başarılıdır. bacımızdır, damarımızdır.
(bkz: aç sesini kardeşim)
ha ha ha harbi kız nidalarıyla programa başlayan,aklını peynir ekmek yiyecek kadar yetiştirmemiş.hani yese yine iyi,
programın başlamasıylada aynı tepkiyi sizin verdiginiz 'ha ha ha' deyip ulan ne insanlar program yapıyor bizim düştügümüz duruma bak düşüncelerini kafamda tweety kuş gibi çember çizdirten yurdum sözde radyo programcısı.
- selam harbi kız ben edirneden murat sana ve krala selam damara devam diyorum.
+ eyvallah diyorum kardeşim.

ha ha ha harrrrrrrrbi kızz...

(bkz: skime sürülecek akıl yok mına koyim)
yapmacık konuştuğu her halinden belli olan radyo programcısı.

+evet argadaşlar şimdi damardan şarkılarla geliyoruz

(bkz: allah akıl fikir versin)
evde kalması muhetemel, kikirdemeyi bilmeyen delikanlılığa soyunan, fiziksel yapısının dışına çıktığı zamanlar olan başarısız bir kızdır.
kanal değiştirirken dahi sesine tahammül edilemeyecek kızdır. çakma ağır abi takılır. böle mıyıl mıyıl konuşur, r ler baskın. arada gelen ha ha ha haarrrbi kız sesi kulak tırmalar.
(bkz: harbi bebek)
erkekleri oyuncak olarak görmeyen, onları ciddiye alan, kendini ezdirmeyen, kendini kullandırtmayan, muhabbeti iyi, her konudan anlayan, espri anlayışı diğer kızlardan farklı olan ve yüksek ihtimal en az bir tane abiye sahip olan kızdır. her erkeğin rüyası olmasa da çoğu erkeğin rüyasıdır.* abisi olan kız erkekleri tanır, ne zaman sinirlendiklerini, nasıl düşündüklerini veya düşünemediklerini vs bilir. yine de abisizi makbuldür.
o erkeksi konuşma çabalarıyla, diğer kadın djlere kötü örnek olan kız. özellikle arabesk türü yayın yapan radyolardaki kadınlarda daha çok görüyorum bunu. örnek alıncak bir tarafı yokken taklit ediyorlar. nedense bizim milletimiz iyiyi değil de hep kötüyü önek alıyor.
ayrıca bu kızın ferdici olması da ayrı bir sevmeme nedeni.
Rakı içen hatun kişidir. Bu tip kızlar benim diyen erkeğe taş çıkartabilir karaktere sahip olma yüzdesi yüksek olanlardır.
Konuşması ve lakabıyla alakası olmayan bir tipi vardır.
erkeksi davranışlar takınan,gereksiz yere esaslı erkek moduna girmiş,acilen bayan olduğunu hatırlaması ya da hatırlatılması gereken kız.
(bkz: erkeksi tavirlar sergileyen hatun insan)
şu sözlere sahip nilay dorsa şarkısı:

Memnun oldum tanıştığıma
Kısada olsa konuştuguma
Gülerek geliyor her gördüğünde yanıma yanıma
Bilmem uzaktan nasıl biriyim
Ama biRşeyi açıkça belirtmeliyim
Aynada kendi resimlerini çeken kızlardan değilim
Çokmu şaşırdın sabrımı taşırdın
Dün gelecektin filmi kaçırdın
Bu yeni tarzını kimden aşırdın
Kendin ol rolü bırak iltifatları bırak
Kimilerine göre ben cindy kızım
Kimilerine göre ben barbi kızım
Aklım başımda içim dışımda
Aslında Harbi kızım
Kimilerine göre ben cindy kızım
Kimilerine göre ben barbi kızım
Ne cindy ne barbie mühim olan kalbi
Aslında harbi kızım
canı çektiğinde sevişmek istiyorum lan diyebilen kızdır.
tahmin edilenin aksine; tipsiz, etli butlu, tırnaklarını falan yiyen bi tip değil, sapsarı saçları, ahu gibi kapkara gözleri olan çok güzel bir kadındır. normal hayatta sesi radyodaki gibi değil, bildiğin kadın sesidir.
gerektiğinde hesabı ödeyendir.
psikopatlar gibi konuşan bunu ilgi çekmek için yaptığını düşündüğüm kralfm vj yi. ilk başlarda antipatiye neden olsa da sonradan insanın hoşuna gidebilir.
apartman köşelerinde elinde sigara cep telefonunda cengiz kurtoğlu açmış manitasını bekleyen kız.
kral fm'de bir radyo programının adı.
Kendi çapında takılan kendini ezdirtmeyen ama şiddette uygulamayan kız tipidir. Erkeklerle iyi anlaşır, kanka olur. Fakat iş ilişkiye geldiğinde yalpalar, bocalar.
konuşmalarında samimi olsada iğrenç bir konuşma tarzı olan gaziosmanpaşalı ablamız. dinleyicisi seviyordur ama 2012 yılına yakışmıyor artık.
pes oynayan kız.
bir aralar kral fm'de olan kız.

şimdi nerde kim bilir.
(bkz: baya baya kız)
güncel Önemli Başlıklar