bugün

(bkz: did you mean)
(bkz: dağ)
ne zaman izleyeceğim diye kafayı yediğim merak ettiğim film.
şu an Youtube den izlediğim film.
inanılmaz derecede askerî hatalarla dolu olan film. Mesela yüzbaşı 4 adamla yola çıkmaz, yanında en az 30-40 kişi olur. Hadi onu geçtim, telsiz kulesindeki Keleşi almayıp mermimiz yok diyorlar. Nefes filmi de askeri hatalarla dolu. Bunları örnek alıp pkk yla çatışmaya girmeyin.
filmdeki nerdeyse bütün erkeklerin kaşlarını aldırmış olması ve gözde mutluer' in dolgun memeleri dışında dikkatimi çeken bi şey in olmadı film..
Başı ve sonu iyi olan onun dışında sadece topladıkları oyuncuları biraz daha ünlü yapabilmek için oynatmışlar. Mimikler falan sahte geldi ama geneline bakarsak 10 üzerinden 5 taş çatlasın 6 o da en sonda sehit isimlerinin yazması.
izleyip pişman olduğum film. Bukadarmı kötü olur dedirtti.
rakı masası muhabbeti ve müslüm baba nın affet le girdiği sahne efsanedir.
Şu ana kadar izlediğim en oturaklı filmdir. Defalarca izlememe rağmen aynı heyecanla tekrardan izleyebilirim.
(bkz: bizde iş yapanı sikerler)
tavsiye edilir güzel filmdir tarafımca sayısız kez izlenmiştir.
Bedelli askerlik yapanlar izlemesin.
Uzun dönem askerlerin ne kadar cahil olduğunu anlatan film.

mesela saygısız adam,gecenin 4-5 inde sesi açmış müzik dinliyor.
leş bir film. acayip mantık hatası var. öldürdükleri teröristlerin silahlarını almayıp ondan sonra da mermimiz bitti diye ağlayan iki asker. hassiktir len. mehmetçik adı altında bu kadar iğrenç bir film çekilemezdi. ben 10 yaşındaki kuzenime oyuncak silah verip arka bahçede video çeksem daha iyi olur aq.
'Bir ölür bin diriliz' sözünü iliklerime kadar hissettiren filmdir kendisi.
geçen gün ilk defa izleyebilme fırsatım olan film. başrol oyuncularına diyecek yok. özellikle oğuz'un ayakta vurulma sahnesi çok iyiydi.
Bugun yeniden izlemek istedigim filmdir. Gercek askerlik hayatini anlatan en iyi filmlerden birisidir. "Nefes" filmi çok çok daha iyidir. Ikiside izlenmelidir. Halen izlememiş olanlar cok şey kacirir.