bugün

yay burcu erkeği, üçüncü nesil hoş gelmiş yazarı.
dawson's creek adlı gençlik dizisinin baş karakteri.
senelerce yatak odasının penceresinin önünde bir merdivenle yaşayan dizi karakteri. saf çocuk, sevdiği kızın (bkz: joey potter) gelmesini beklemiştir hep. sorarım size kaç kişi yapar böyle bir şeyi? **
sözlük bünyesindeki beğenilerini erinmeden üşenmeden, yazının yahut tanımın sahibine ulaşıp tebrik ve takdirlerini ifade eden ince zarif yazar. yeni gelmiş sanırım hoş gelmiştir.
o bir estafurullah teveccünüz efendim yazarıdır. (bkz: #1744321)
sevilesi 3. nesil yazardır.
(#1816860) entrysi ile yarıp geçirmiş insan evladıdır. helal olsundur, bunu saymayız, yine * beklerizdir.
hayati boyunca salon erkegi cizgisinden bir nebze sasmamis bendenizi kabalikla itham eden. yok babacim beceremiyorum ben bu sanal diyaloglari hala.
edit: lan adam nickaltima efendi falan yazmis, bizim yazdigimiza bak. zontalik baki.
(bkz: #3341366) no'lu entrysinden anladığım kadarıyla insan olabilmenin erdemini kavramış yazardır. faşizmin zehirleyemediği gençlerin olduğunu bilmek mutlu ediyor insanı. güzel mesajın için de teşekkür ederim bir kez daha. *
son zamanlarda kendisini tıpa adamış, bilgi içerikli sevimli entryler giren yazardır. severiz kendisini. takip ettiklerimizdendir efendim.
hatun milleti konusunda şanssızlıklarla dolu bir hayatı geride bırakıp geleceğe bugünden itibaren umutla bakan sözlük yazarı. *
dünyalar güzeli, hastasıyım. bu nedenle george soros'a ruhumu satıyorum.
Oruçlu oruçlu yazdığı entryleri okuyunca acayip kıl kaptığım sözlüğün Nihat Sırdar'ı. * *
sözlüğün emine beder'i olmaya aday yazar.*
(bkz: yemek kitabı karistiran oruclu insan)
kız sandım erkek çıkmış sözlük yazarı. o kadar laik taklidi yapmıştım oysa ki.

her köşe başında denetimsizce hastane açıldığını söylemiş, yüreğime su serpmiştir. elimizden bi tutarsa seviniriz çünkü tam 1 yıldır tam teşekküllü bir hastane için ruhsat almaya çalışıyoruz. ama bir türlü izin çıkmadı.

son çıkan yasa ile birlikte her kafasına esen her istediği yer ve zamanda hastane açamayacak.
bir dakika ya ben bu entryleri girdiğimi hatırlamıyorum , geçmiş yaşamımdan mı falan diyeceğim ama son girilen entrye göre bu ben değilim, yani bu entryi yazan benim de, diğerleri ben değilim. neredeyim ben?

edip:az önce hayal gördüm galiba, deliriyorum mütemadiyen, cinli lan bu sözlük. *
sözlükte asla rastlamadığım şekilde beni saçma sapan güldüren ali yazar veli bozar...
biraz geç de olsa, iyi ki doğdun! denilesi sözlük yazarı.
hemşeri olduğumuzu öğrendiğim yazar arkadaş.
Aynı gün doğduğum sözlük yazarı. saati merak edilesidir.*
Sözlükte tanışmak istediklerim listesinde olan sözlüğü açtığımda sık sık ismini duyduğum yazar.