bugün

turkcell super lig 2008 2009 sezonu adına gerçekleşmesi zor görünen durum.
6 hafta sadece 1 gol atabildi. transferi döneminde "30 gol kesin 50 gol belki" diyenler şimdi kara kara düşünüyorlardır herhalde.

(bkz: gol makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı)*
guiza'nın fener'e transfer sebebidir. ancak okçu diye tabir edilen bu arkadaşın okları dötünde patlamıştır.
ancak sağlam bir orta saha ile olabilecek durumdur. şu andaki fenerbahçe ortasahası ile imkansızdır.
şöyle düşünün ki ben rüyalarımda genelde rock yıldızı olduğumu ya da dünyanın en baba futbolcusu olduğumu görürüm. bazen de çıplak dişi. ama gerçek hayatta bunları görmem işte guiza'nın türkiye'de gol krali olması da böyle bişeydir.

rüyalar gerçek olsa seni her an görürdüm, o incecik beline sarılarak yürürdüm.

ama biliyorum ki suç onda değil, suç ortasaha diye fenerbahçe'de tutulan adamlarda. emre ne anasını satıyım, selçuk ne? maldonado'yu geçtim, josico ne? deniz barış ne?
sistemin oturmadığı şuanki fenerbahçe için hayalden öteye gitmeyen bir önermedir, ancak
fenere çemkirmeyi meslek edinenler, geçen sene fenerbahçe'nin oyun kurucusu gol kralı olurken onların forvetleri norveçin çamurlarında didinmekteydi.. *
(bkz: bank asya birinci lig)
olağandır.
rıdvan dilmen'in de bir tahminidir. ntv'de ki programında beyan etmiştir.
Seneye gerçekleşicek olan durumdur.**
(bkz: hep vaat hep vaat)
Seneye bank asya 1.ligde gerçekleşecek olaydır.
(bkz: ps ile gerçekleşecek fantaziler)
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
6 maçta 1 golle gerçekleşmeyecek olaydır. fakat götüne ateşoku girerse bir maçta 5 gol de atar, belli olmaz.
galatasaray'da oynasa olabilecek durum. fenerbahçe'de adam oynayamıyor ki! elinden bir şey de gelmiyorki yapabilsin...
ama şimdi galatasaray'da olsaydı galatasaray'ın iyi kullandığı transferler sayesinde gol kralı olabilirdi.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakacağız)
fenerbahçe'nin orta saha ve forvete takviye yapması durumunda gerçekleşebilecek durumdur. orta sahaya iniesta, fabregas, senna, de la red, cazorla, xabi alonso alınır; forvetede partneri olarak david villa ya da fernando torres konulursa bu adam leblebi gibi gol atar.
daha edu'nun şampiyonlar liginde kendi kalesine attığı gol sayısının yarısına bile erişemeyen bir oyuncu için servet çetin'in atlantis liginde gol kralı olmasından daha küçük bir ihtimal gibi gözükmektedir.
turkiye'de milan baros varken gercekle$mesi cok zor ihtimal.
(bkz: ersen martin in la liga da gol kralı olması)
9 hafta sonrası sadece 2 gol atabilen birisi için gerçekleştirmesi zor hayaldir. gelecek yıl bank asya'da oynarsa onu bilemem...
göt kaslarımın esneyerek götümün gülümseyen bir hal almasına neden olan başlık.
her sabahın köründe okula veya işe gitmemizi engellemeyecek olan hadisedir.
Bir türlü atamadığı oklarını galatasaray'a sakladığını iddia eden kısır golcünün türkiye'de gol kralı olması durumudur.*
gelişi olay yaratan atkinson'un türkiye'de 3 tane attığı tek takımın galatasaray olması gibidir.