bugün

sözlüğe gelmek için kendisinden hicazet aldığım ulu şahsiyet. buraya gelmemi tavsiye edince "ulan bir değil, bir ton bildiği şey vardır ki burayı gelmemi söylüyordur" diye düşündüğüm okul arkadaşım.

(bkz: on numara insan)
"have you ever danced with the devil by the pale moonlight?" şeklindeki joker repliğini anımsatan kullanıcı adı.
özü güzel yazar. söz verip eker o ayrıdır *.
1000. entrysini kendisine ithaf eden yazar. dans etmeyi çok sevmesinden olsa gerek, dinlemeyi hic sevmediği bir şarkıyı bile nick edinir.
yüzünü gören cennetlik lafının doğru olup olmadığını, test etmemi sağlayacak olan yazar, zira kayıplara karışmıştır. kendisini okulda gözü yaşlı insanlar bir umut beklemektedirler.
Kahverengi konularda konuşmaya başlayıp, batan güneş misali mavi arka fonu kızartmıştır kendisi. Gecenin lacivert ve siyahı üzerine fener tutup aydınlatmış, zaman gökteki alelade bir yıldız iken, zamanı hareket ettirip kaydırmayı da başarmıştır.
Yeşil ışığımdan cam prizma gibi gökkuşakları yaratırken, bilgelik, zerafet ve öngörüsü gözümü kamaştırmıştır.
Umarım güneş tepenin arkasından tekrar doğduğunda, sarının sıcağı üzerime gri ayışığı gibi ferahlık bırakacaktır.
tam bir koç burcu kadını. * *
aerosmith(ft. luvli) in dancin sarkısının nakaratı.
sevgiliyi terketmek icin makul nedenler başlığı altındaki entry sini okurken, terkettiği sevgilisine sunturlu küfürler yollamamı sağlayabilmiş yazardır.***
(#1777590)

elvir baliç le çekilmiş bir resmi olan yazar. kendisinden ricam adresime yollaması, photoshopla onun resmi yerine kendi kafamı koyup arkadaşlara göstermek istiyorum.*
ing. ay ışığında dansetmek
kaybolmuş yazaress... görüşememe nedenimizi söylemeden çıkması gerek ortaya. bu aleni bir tehdittir *
Bu entry'i girdiğim dakikalarda üniversite yaşantısında normal süresini tamamlamış yazardır. uzatmaları oynama ihtimali var olsa da, ki umarım gerek kalmaz, büyük yükü üzerinden atmıştır. eminim ki, kendisini diplomayı almak kesmeyecek; dört bir koldan kişisel gelişim ve azimli çalışmayla parlak bir kariyer yapacaktır.**
güzelim salatanın içine brokoli koyup salatayı mundar eden yazar.
alışveriş sonrası gidelim gaffur diyen kişilik.
birlikte turşu suyu içip üstüne sigara yakılası yazar.
sonuç itibarıyla eğlenmek için arayıp bulunması gereken biri, kaybedilmemesi gereken ...
bir sözlük muhabbetiyle kendisiyle yakınlaşmış, devamında muhabbetin dibine vurmuş, yeri gelmiş beraber ders çalışmış,yeri gelmiş beraber kahır çekmişizdir. en sonunda beraber mezun olmuşuzdur.

kısaca yolda görüldüğünde karşısına çıkıp tokat yeme pahasına **, "arkadaşım olmanı istiyorum" denilmesi gereken güzel insan. * *
başlıklarda çoğu zaman benim de aklıma gelen şeyleri yazan ve nick benzerliğinden * ötürü - bunu ne zaman yazdım ben ? dememe sebep olan yazar. *
ceza alıp çaylak olmam nedeniyle benimle dalgasını geçmiş ve düşene bir tekmede sen vur diyen kötü karakter.
sakın ha elime düşme dediğim *

not: okulunu bitirip mezun olduğu için tebrik ettiğim ve bunu kutlamak lazım dediğim güzel insan.
tırtıl, kanatlanıp uçma vakti geldiğinde, hemen bunu gerçekleştiremez. kendisine bir koza örer, kozanın içinde başkalaşım geçirir.
bu durumun tırtılın canını sıktığını düşünerek kozayı yırtarsak, içinden ne tırtıla, ne de kelebeğe benzeyen tuhaf birşey çıkar. çok geçmeden de ölür.
demekki, birşeyleri gerçekleştirmek bir anda olmuyor. büyük adımları atmak; sabırla, zamanla oluveriyor. bazen akışına bırakarak, bazen de koza içinde azıcık kıpırdanarak. Ama bu süreci bozmadan. çünkü, tırtıl sadece hazır olduğunda, kanatlanınca uçabilecektir. o zaman gelene kadar, uçmak hayalden öteye gitmez.

Ama zamanı geldiğinde, herşey çok kolaydır artık, zaman iyi kötü geçmiştir, sonucuna da değerdir. *

Dancing in the moonlight, flyin' high and free,
Days will pass,and in the end, distresses will flee.
merdivenden hızlı adımlarla inmeyi seviyor.
ay ışığında dansetmişliğimiz de var artık *
jeff buckley coverı muhteşem olan şaheser..gece dinlendiğinde hele bir de deniz kenarında tatildeyseniz ; sevdiğinizle dans etmeye davet çıkaran şarkı.. *
parıltıdır, anıdır, ikamedir kendisi.
cümlelere sığmayacak bir güzelliği baytlara sığdıramayıp da, piksellerden taşırmak istendiğinde çaresiz kalabilmek mümkündür.
Zaten önemli olan da, bunu anlatmaya çalışmak yerine, bu durumun sefasını sürebilmektir. Zaten bu sebeptendir ki, o ayışığında dans ederek beyin kıvrımlarım arasında süzülürken, ben burada birşeyler anlatmaya çalışırım ama sözcükler bunu beceremez. Yüzüme düşen mutluluk kırıntılarını buraya çizemem ki... ancak bunu görebilecek kadar dikkatli bakanlar anlayacaktır.

Yukarıda anlattıklarımı bana bir çırpıda yaşatabilendir O.
kırmızı saçlarına kurban oldugum yazar. asrın gördüğü en kral ev sahibesi. kısır sanatında yeni bir yüz. tanımak ve tanımış olmanın tadının kısırdan daha öteye gectiği insan evladı. lojistik sektörünün gelecek vadeden yıldızı. kısmetse, amerika yolcusu. hepsini gectim, yıllar önce kaybettigim sapka koleksiyonumun ilk parcası miller sapkamın aynısını bana hediye ederek duacısı oldugum yazar.
karşılıklı nick altı entrylerimizin vakit kaybedilmeden olumsuz oylandığı kırmızı saçlı yazar. uzun cümlelerimi yüzüne söylemek üzere kendime sakladığım aklı başında ve herşeyin farkında bir kadın.
cümlenin tamamını okumayı, sözcükleri tek tek incelemeye tercih eden yazardır. farklı ve iyi olanı yaşamaya çalışmanın, yaşama amacıyla çelişmeye başladığı noktaları tekrar görmemi sağlamıştır. canımdır,* haklıdır kendisi.
msn kullanmayıp bana öss sonucları sonrası ablalık yapan bileydi mezunu şahsiyet.ilk başta anaa kız cıktı diye özel mesaj atmıştım hayvan gibi hissetmiştim olsun. Umarım vizesi cıkar.