bugün

entry'ler (131)

ağlayarak mastürbasyon yapmak

söz konusu aktivite zımpara kağıdı ile yapılıyorsa pek mümkün olan durum.

gozune ray ban takip kendi resmini ceken okuzler

en kötüsü bu da geçer, bundan daha beter bir akım başlar.

everbody needs somebody to love

arkasından jefferson airplane'in somebody to love'ını dinlemek pek bir anlamlı olur.

erdal inönü

türkiye'nin "değerli" çocuklarından biriydi, o da gitti.

imeem com

en sonunda yaptığım parçaları adam gibi paylaşabildiğim bir site olmuştur.

not: dinlemek isteyenler sitede tuogalen diye arama yaparak bulabilirler.

meclisi basariz 23 kisiyi asariz

artık yazmayayım diyorum, olm yazılarının büyük çoğunluğu siyaset üzerine yazma zaten etrafında yeteri kadar var bari burada rahat takıl diyorum, olmuyor... olmuyorsa yazalım bari. aşağıdaki yazıyı sabırla okuyunuz, soğuk içiniz, serin ve kuru bir yerde saklayınız.

ilk olarak şahsen dtp'yi günahım kadar sevmem ama diyelim ki meclis'e girdi bu faşist bünyeler, sonra artık "hangi" 23 kişiden bahsediyorlarsa onları astılar. sonra ne olacak ? ben söyleyeyim, o 23 olacak sana 46, sonra avrupa karı gibi konuşmaya başlayacak, şahsen avrupa'dan gelen sesleri ben hiç umursamıyorum ama uluslararası ilişkiler ve ülke prestiji açısından inanılmaz darbe yiyeceğimiz kesin. çok yüzeyselim ama devam ediyorum.

şimdi orada dur arkadaşım o 23 nasıl 46 oldu onu anlat derseniz, o 23'ü destekleyen avrupa, amerika ya da içimizdeki şerefsizler her kimse bunlar, şöyle düşünürler "türkiye çok büyük bir hata yaptı, yeni bir kadro çıkaralım, bunlar daha cüretkar konuşmalar yapsınlar, nasıl olsa türkiye devleti kaybolan prestijini korumak için bir daha bu tür kişilere dokundurtmaz"

Ayrıca bu insanların (23) bazı çevreler tarafından kahraman ilan edileceğini söylemiyorum bile...

Devam ediyoruz, peki ne yapmalı, nasıl yürümeli ? DTP bana göre kürt kardeşlerimizin değil PKK'nın vekilidir. Güneydoğu anadolu bölgesine devlet olarak iş, eğitim, sağlık götürürsek. bunu da kararlılıkla desteklersek (zaten pkk bunu sabote etmeye çalışıyor çünkü işi gücü olan adam, aile kurar, para kazanır, karnı doyar, dağa çıkmayı aklına bile getirmez) sorunun kaynağını kökten çözeriz. saman alevleriyle hiçbir şey olmaz, herkes etrafı yaktığıyla kalır.

319 kd askere gidecek sözlük yazarları

içinde bulunduğum gruptur.

24 ekim 2007 beşiktaş liverpool maçı

berabere biter yada beşiktaş yenilirse, sözlükte kına dağıtacağım karşılaşmadır.

israil in iran a saldırması

tarihin gelmiş geçmiş en yüzeysel ama aynı zamanda durumu en iyi anlatabilen cümlesini kurmak gerekirse, göt ister.

cesaret etmesi, kalkışması ve içinden çıkması oldukça zor bir durum olurdu.

die falscher

ikinci dünya savaşından önce dönemin en büyük kalpazanlarından biri olan Salomon Sorowitsch hikayesini anlatan ve tarihin akışına yön verme konusunda tek bir adamın neler yapabileceğini gösteren ve fragmanından güzele benzeyen bir film.

ancak fragmana aldanmanın ne kadar yanlış olduğunu çok acı biçimde görmüştük.

(bkz: 300)

yaşar büyükanıt görevinden alınsın kampanyası

destekçilerine bsck kampanyası olarak geri dönecek kampanyadır.

sözlük yazarlarından aforizmalar

what makes women hot, makes men sweat *

ahmet türk e soruşturma

Türk Silahlı Kuvvetleri'ni PKK'ye karşı yürütülen operasyonlarda, kimyasal silah kullanmakla suçlayan ahmet turk'e karşı yapılan soruşturmadır. kendisi pkk'nın siyasi uzantısı olduğunu bu açıklamasıyla pekiştirmiştir.

ülkemizde bölücülük yapan, kürt kardeşlerimizin haklarını koruduğunu söyleyip, gerçekte onlara en büyük zararı veren terörist örgüt pkk'ye karşı silahlı kuvvetlerimizce yapılan müdahalelerin gerekli olduğu kaçınılmazdır.

a gul un cumhurbaskani olmasini hazmedemeyen yazar

10. cumhurbaşkanımız olarak ahmet necdet sezer beyi hazmedememiş insanlardan daha normal olan insandır.

editasyon: insanların abdullah gül ile ilgili çekincelerinin ve şüphelerinin olması çok doğaldır. geçmişte kendisinin verdiği beyanatlar ve sergilediği tutum bunun sebebidir. mevcut hazımsızlık buradan ileri gelmektedir

29 agustos 2007 anderlecht fenerbahce maci

fenerbahce'nin kazanıp, bir an önce şampiyonlar liginde adam gibi top koşturmasını istediğim maçtır. "sıradan bir avrupa takımı" gibi puan da alırsa süper olur.

tuogalen

hala sözlüğe giren yazardır. söyleyeceği çok şey olup, nereden başlayacağını bilemeyendir.

michael jackson

sol framede adını görünce "hass... öldümü yoksa" diye kalp krizi geçirmemi sağlamayı başarmış müzik dehası.

tek gol üç puan

fenerli olması muhtemel bazı arkadaşları rahatsız eden durumdur. çelişkili bir rahatsızlıktır.

(bkz: 30 ekim 1996 manchester united fenerbahce maci)

ben para icin arkadasimi satarim

sermayesi arkadaşı olan patroniçenin sözü olabilir.

özgü namal

sürekli reklamlarda, dizilerde, filmlerde ve tv programlarında görmekten sıkıldığım kişi. yüzünün eskimesi yakındır. bu arada hafiften şımarıklık kokusu geliyor.