bugün

görmesem de gıdısını aldığım yazar.

ellemesem de makas attığım yazar.

duymasam da sesi güzel olan yazar.

var mı lan daha? bu ne sammiyetsizlik.
allah ile zall'ı (haşa) aynı kefeye koymamış insandır.
artı oy+ yazar+ zall çıkarımında bulunmustur sadece o kadar.

ekleme yapmak istedim çünkü kelime çok sakat.
şimdi efendiler verilen artı oyları, eksi oyları zall biliyor di mi?
peki yazar biliyor mu kimin artı oy verip vermediğini? bilmiyor.

buradan çıkan bir espri için allah'a şirk koşmuş gibi oldum haşa.
daha önce söylemiş miydim bilmiyorum; damdaki 1 deli yerdeki 17 veli'den daha ali'dir.
laptopuna tecavüz eden yazar. **
deli işte ne uzatıyorsunuz diye kendi kendime söylenmeme neden olan başlık.
çeşitli yazarlar tarafından nick altı tecevüze uğramış yazar.
bir yazarca nickinin teca(e)vüze uğradığı ileri sürülen kişidir. şu durumda damdaki deli nin mantığına, göre o... olma gibi bir tehlike yaşamaktadır. arkadaşımıza acil şifalar dileriz...

(bkz: #5688458)
ayar manyağı olmuş yazar. bir de seri eksilemeye maruz kalmış. şu an da ağlıyormuş ühühü.
eğer bir dam varsa, üzerinde de biri varsa bunun kemancı olanı iyidir. deli'sini bilmem.
cok gicik yaa nın yaptığı itiraftan güç alarak beyaz donla denize girdiğini itiraf etmiş yazardır.**
işte kanıtı

http://i0907.hizliresim.com/2009/7/30/4403.jpg
sinirlendiğinde hölölölöhölölö hölölöhölölölö diye bağıran yazar.* * *
5. nesil iyi bir yazardır kendisi.bakınızlarıda pek bi' güzeldir.
yaran fıkralar uzmanı, diğer yazıları da kaliteli.
lakin, o beni biliyorsa pek sevmez herhalde futbol hakkında yazdıklarımdan ötürü. çaylak olmuş, yazık olmuş. bir an önce döner inşallah. *
kandemir konduk'a kandemir kandikoğlu diyen beyni sulanmış yazar.

(bkz: sıyırmış lan bu)*
Leman Sam'ın Anladım ki şarkısının bir bölümünü takılmış bir plak gibi tekrarlayan yazar.

Merak edenler için tekrarladığı dize ;
Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe
Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim * *
tanımam etmem yazarıdır fakat pek beğenerek okuyorum entrylerini. mahlasının hakkını veriyor vesselam.
daha önce söylemiş miydim bilmiyorum; damdaki bir deli, yerdeki 82 aliden daha velidir.
tanırım ederim yazarıdır. entryleri de nicki gibi deli dolu.
mantıklı ve iyi yazan yazardır kendileri.
ilginç ailesi olan yazar. ailesini anlatırken beni şaşırtır, sürekli bir hastane macerası vardır ailesinde. buna istinaden şahsım ile yazar arasında geçen diyalog şudur.

---spoier---
gece sacli kiz    :
oha lan nasıl ailen var senin
gece sacli kiz    :
hepinizin bir yerine bişey olmuş
damdaki deli:
evet
damdaki deli:
bizim ailede olmeyene adam demeyiz

---spoiler---
sözlüğe yazmak için değil şöyle bi göz atmak, ne var ne yok diye bakmak için girdiğim de son girdiği entrylerine mutlaka göz attığım okunası, okundukça sevilesi yazar. *

edit: hay allah, halbuki buralarda sevilir de kendisi. bu kadar eksilenince daha bi sevdim yahu. * *
cevap bankam. ben sorarım o cevaplar. ben saçmalarım o toparlar. kısacası her eve lazım yada her insana gerek insan. * *
texas hold em'de balı paçalarından akan poker buddym... bir de kendisi vip'tir, lakin nasıl vip olduğu hakkında hiçbir fikri bulunmamaktadır.*
#5888551 nolu entry sinden dolayı tebrik etmek istediğim yazardır. çok önemli bir konuyu açıklayan ve moderasyonun tutumunu gözler önüne seren bir enrty olmuştur.

tebrikler...
5000. entry'sini girmiş olan yazar. tebrik ediyor daha nice entrylerini okumayı diliyorum.
güncel Önemli Başlıklar