bugün

cine 5 şifreliyken çok kıymetli olan 5 dakikaydı.
Gösterip de vermememenin ne demek olduğunu daha ilk o yaşlarda anlamıştım, bilmezdim ki şimdi de öyle muamele göreceğimi.
0 5 dakkadan sonra şifreye geçerdi. gözler zamanla öyle geliştiki yağmurlu havada sileceksiz araba kullanır hale gelimiştik.
bir neslin erken boşalma sorunundaki bir numaralı etkendir.
evlenmek gibidir bütün zevki 5 dakika sürer sadece bayram günlerinde yayın süresi uzar.
bir gözü telefizyonda bir gözü kapıda olan tek eli çükünde tek eli kumandanın kanal değiştirme düğmesinde olan belkide henüz ergen bile olmayan erkek çocuğunun hiç unutmayacağı 5 dakika.

(bkz: nerden mi biliyorum)
hayatın kısalığını insanın bilinç altına iten olgu.

ayrıca;
kar yaparken sileceksiz araba kullanabiliyorum.
evrim haklı kullanılan organ gelişiyormuş.*
zeki türk insanını çileden çıkaran ve çareler aramaya yönelten kahrolası beş dakikadır.
(bkz: şifreli cine5 izleme teknikleri)
(bkz: birazcık daha birazcık daha)
şimdilerde el cezirelilerin izlediği, gösteren ama vermeyen tipik olayların anlatıldığı ilk dakikalar.
şifreyi çözen arkadaşlar vardı etrafımda.
görsel

şu görüntülerle beraber gelen, "zztztztzşşştştşzştşzştsşz" sesleri duyulurdu. bazı arkadaşlar, "ben bu bölümü izledim lan" derlerdi. vay anasını. çaresizlik işte.
erken boşalmanın sebebidir.
(bkz: emanuella nın ilk 5 dakikasında orgazm olmak)
o yüzden erken boşalma diye bir şey çıktı işte.
(bkz: 90 larda çocuk olmak)
benim ve kuzenimin fantasy tv filmleri başladıktan sonra televizyona bir metreden izlememize sebebiyet veren olaydır...
günümüzde eşi benzeri olmayan bir durumdur.
geceleri ayrı gündüzleri ayrı duygular yaşatırdı.

bir defasında gündüz vakti canlı yayında bir avrupa maçı başlıyordu, şifreye girinceye kadar bakayım dedim, adamlar daha ilk dakika gol attı. Tabi gol olunca eleman hemen şifreye girdi.
Ama bedavadan gol görmüş biri olarak pek bahtiyar olup herkese anlatmıştım.
o zaman için çok önemli bir şeydi, hala da anlatırım aklıma geldikçe.
(bkz: gösterip elletmemek) kelimesini bana ilk tanıtan olaydır .
gece yayınında bir nesli heba etmiş dönemin özel kanalı.
Edit:çık çıkıçık çıkıçık ah.
güncel Önemli Başlıklar