bugün

Gercektir vardir. Su an surada bu konuda bildiklerimi yazsam merakindan deneyip bu gece sabah sag cikamayacak olanlariniz var. Onlarida Allah yaratti bosverin gecin.
bilmem kaç yüz yıldır hurafeler uzerine anlatılan yalandır. hiç bir hastane veya tıp kayıdında bu rahatsızlık tespit edilmemiştir. madem bu kadar iddaalısınız cin çarptığını söylediğiniz bir tek kişiyi evet yanlış duymadınız bir tek kişiyi tıbbi kayıda alınsın diye sinir hastalıkları hastanesine veya normal hastaneye getiriniz lütfen.
bu tür olaylarlar genelde şizofrenik tiplere oluyor ciddi anlamda... sosyalist/sözde müslüman tip olup cin çıkarma kültü 1000 yıldır var olm diyen arkadaşım oldu. onun adına utandım o laf üstüne. yazık.
cinler ateistleri rahatsız etmez. hiçbir zaman yasamadınız yasamayacaksınız da.
ben benim yasadıklarımı bilirim. sizofren de degilim cok sükür.
Medyum keto'nun basina gelen olay.
hastane kayıtlarına ya da tıbbi literatüre girmemesine bahane olarak sadece müslümanlara olduğu savıyla karşılık verilmeye çalışılmış hurafe. sanırsın ki hastaneler ve tıbbi kurumlar hiç müslüman hasta kabul etmiyor.
Dabbe film serisinin 4. filmidir.
şizofren değil şizofreni ayrıca. daha onu bilmeyenler var. he hep öyle olur zaten dinliye gelir dinsize gelmez nedense tesadüfe bak! şizofreni veya temporal lob epilepsisi geçiren hasta kendinden o kadar emindir ki, yaşadığı üstü kapalı deneyimin yalan olma payı onun açısından %0'dır. ancak dış gözlem yoluyla elde edilen bilgiye göre, zavallı hastanın nöbet geçirdiği veya şizofeni hastası olduğu kesindir. anozognozi hastaları felç geçirdikleri ellerini kaldırdıklarını iddia ederler mesela. ellerini birbirine şaklat der deneyi yapan doktor. şahıs da yaptım der halbuki dış gözlem yoluyla görülen kesindir ki hasta felçli kolunu oynatamaz ama oynatığına %99 değil, %100 emindir. doktor sorar: neden ses çıkmadı peki o zaman diye?! hasta: direkt kalır öyle, cevap veremez. evet yalan söyledim veya ellerimi çırpmadım demek ki demez. kalakalır öyle çünkü tıkanır o noktada. beyni onu o kadar inandırmıştır ki, doktor onu göt edince çük gibi kalır, cevap da veremez. cino olayı da böyledir bir nebze.
olmayan şeydir.
Sanki böyle bir şey varmış da bilim çaresiz kalıyormuş gibi bir hava yaratılıyor. Din tacirleri de bundan nemalaniyor.
hakkında bir şey bilmediğim olay.

tamam bu sondu. yatıyorum amk.
siker, öper.
geceleri güncellenen konuların başında gelir.
Sol tarafa atayım bakam şu başlığı.
Zamanında nöbet gecirmelere bir anlam veremeyen farkli toplumlar farkli sekillerde hikayeler uydurmus, kimi seytan girdi demis kimi cin carpmis demis, kimi de hede hodobe pipili mimili carpmis demis.

Acikcasi hic bir sikim olmuyo afedersiniz. Her turlu cincarpma hikayesini uyguladim olmadi isi maddiyata dokup parasini vereyim bana musallat edin sunlari diyorum yine kimseden ses yok, kendinizi kandiriyosunuz arkadaslar yok oyle bisey unutun. ha cinler var midir yok mudur o tartisilir.
araba carpmasindan kotu degildir.
malatya daki evimizde wc ye giderken üstümde inanılmaz bir ürperme ve üşüme hissetmiştim. bir 10dk etkisi gitmedi. ardından kalp atışları falan. bu olay olmadan beş dk önce cinlerden bahsediyorduk. muhtemelen psikolojik. bu yüzden gerçekçi gelmeyen durumlardır.
allah cc düşmanımın bile başına vermesin .hayatımda 5 , 6 vaka gördüm .çok kötüydü .
(bkz: devecialpay)
videoda görülebilecek ürkütücü hadisedir.
https://www.youtube.com/watch?v=hP9fY-Hx4E0
https://www.uludagsozluk.com/e/32581442/

asdasjd bu ne lan.
genelde komik olduğu kadar üzücü olan inanışlardan doğumuş bir kavramdır.

geneli farklı bir boyutta yaşayan bir ırk olan cinlerin, kendi boyutunda yaşayan yüce insan ırkına zarar vermelerine verilen isimdir.

Elbette öyle bir olay yoktur. inanmak için bir şeyler görmüş olmak gerekir. ve eğer gerçekten gördüğün iddia eden kişiler varsa. olmayan bir şey gördüklerini söyleye bilirim. ve bu olaya epilepsi veya şizofreni sebep ola bilir.

her neyse.

sponsorumdan duyuru:

Cinler sizi rahatsız mı ediyor ? Her gece size giriyorlar mı ? Artık ayağım ters olmasın mı diyorsunuz ?
o halde doğru metni okuyorsunuz ! Sadece 666tl karşılığında 'Cin kovucu' ala bilirsiniz.
ayrıca çalışma prensibi çok kolay. tek yapmanız gereken, Fişe takmak !
Bitti mi ? Bitmedi !
bunun yanında A-Cin muskası bedava. Evet telefonlar çok yoğun, stoklar bitmek üzere. ama üzülmeyin. +31 stok ekliyoruz.

kaçırmayın !
Kimi carpmis? Nerede carpmis? Ne zaman carpmis? Kanitiniz var mi?
Aslında musallat durumudur. Evet.
Ya şimdi bu cin arkadaşlar her yerde ya, yürürken omuzu falan çarpabilir yani büyütmemek lazım.
deme gece gece.