yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(bkz: #6202444) ile (bkz: #6202346) karşılaştırılınca ne denli çelişgen* bi karaktere sahip olduğu görülen yazar/insan.
helal be deli oğlan, kim tutar seni tezahüratlarımızla meydanda mısırözü alt lazokromen stilde oynaşan bir pehlivanımız.
bana antipati beslediğini düsündüğüm ilginç yazar. ailecek, severek takip etmiyoruz. ama o bizi ediyor. tuhaf doğrusu.
(#6326663) ---> (bkz: tutmayın küçük enişteyi)
yazılarını takip ettiğim, benim ve çoğu yazar arkadaşlarım gibi dobralığı elden bırakmayan bir arkadaş.
daşşşağına kadar kızdır.

daşşşşşağına kadar kıza ne denir ? travesti.

daşşağına kadar erkeğe ne denir ? erkek.

peki feminist erkeğe ne denir ? rererörö denir.

yaaa yaaaa

anyway

long live heavy feminigdgkfdasd
ugg denen iğrenç şeylere takmış yazar. tamam iğrenç ama bu kadar takıntılı oldugunu belli etmeyeydin be.
ha bir de altıncı nesil.
(bkz: şov yapmak)
popülerliğinin daim olmasını temenni ettiğim yazar.* o olmasa bu sözlüğün hali ne olurdu? tahmin bile edemiyorum. adam saniyede başlık açıyor, daha ne olsun. renk veriyor sözlüğe; alıyla, moruyla ben buradayım diyor işte. zeki biri olduğunu anladım dostum, sen buraları bir süreliğine terk edip tezine dön bence. *
not: eksileyen arkadaşların yorumlarını da bekliyorum ona göre ha. demedi demeyin.*
çocuktur kendisi...
kaç yaşında olduğunu merak etmekte olduğum altıncı nesil. zira 17 sene ora, 5 sene bura, şu sene şura, ora, bura derken, epey bi oldu.

kendine bi blog oluşturmasını tavsiye ediyorum.
her yatağa attığı kız için bir başlık açmaya devam ederse ne okuyucu kalır sözlükte, ne server.
(bkz: elleşme oynuyor çocuk)
(bkz: coluk cocuk)
tuhaf yazar kişisi.
her sene için ayrı başlık açıyor yahu,sözlüğe de bu kadar takvim muamelesi yapılmaz ki.
93'lü olduğundan kıllandığım yazar.
yani en azından öyleymiş gibi davranıyor.

(bkz: cicik)
(bkz: cacık)* * miladi takvimi bitirdikten sonra, rumi ve hicri takvime geçecek olan yazar. ailecek severek izliyoruz.. *
sivri dilli, aklındakini sakınmayan, paylaşmayı seven, rejykavik' li yazar arkadaş.
sivri dilli, aklındakini sakınmayan, paylaşmayı seven, rejykavik' li yazar arkadaş.
bugün açtığı iki başlığa yazdığı entrylerde kullandığı on yedi rakamının sırrının ne olduğunu merak ettiğim yazar.
hem teklif hem ısrar var yazarı.*
zirveye topladığı yazarlara cam açtırıp soyunduran yazar.*
aynı anda 2 part-time üniversite okuyan yazar.
(bkz: #6551211)
(bkz: #6551208)
(#6551166)şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil.