bugün

entry'ler (144)

gecenin şarkısı

how to disappear completely.

bim reklam yapsa reklam yüzü olacak kişi

çok ünlü birinin az ünlü ya da ünsüz benzeri olabilir. hem maliyeti az hem gerçeğine çok yakın politikası.

yaran zaytung haberleri

http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=161286

sabah sabah gerçekten yarmıştır. evet.

sözlük yazarlarının oynamaktan zevk aldığı oyunlar

worms world party

çekirdeği dışında olan meyve

vitamini çekirdeğindedir.

torunla girilen komik diyaloglar

dede mutfakta 4 yaşındaki torunu seviodur. volüm biraz yüksektir. canım oğlum, güzel oğlum diye bağıra çağıra mıncıklar 4 yaşı. 4 yaşın 2 yaşındaki kardeşi de salonda tek başına sessiz sedasız takılmaktadır. gülüşmeler, bağırışmalar.. ses giderek yükselir. 2 yaş bir hışımla mutfağa gelir, surat beş karış çemkirir dedesine;
- ne baaaiyosun beeeee, ne baaaiyosun. ben içeede kakamı yapiyodum.

ilkadım

belediyesi, geri dönüşümlü atıklar için ayrıştırma konteynerleri koyarak takdir kazanmış ilçedir.
fakaaaaaat: http://samsungundem. net/haber_detay. asp?haberID=485

beyoğlu kafelerinde çift kişilik koltuk yasağı

beyoğlu belediyesi nin istiklal caddesi çevresindeki kafeler ve balarda uygulamaya başladığı yenilik.

http://birgun.net/actuels...1&month=05&day=16

nedeni hakkında açıklama yapılmamış. ama recep akdağın obezite salgınına karşı aldığı bir önlem olabilir bence. bize süpriz yapmak için açıklama yapmıyorlardır. şişkolar artık çift kişilik koltuğa yayılamayacak, tek kişilik koltuğa sığabilmek için kilo vermeye başlayacaklar. böylelikle ülkenin geleceği kurtulacak. evet.

entry ve nick uyumu

(#11725807)

yaran facebook iletileri

Eurovision'dan elendik,
istanbul'u 3'e bölüyoruz,
internetimiz yasaklı,
Çikilotamız puskevitimizde yok,
Biz bunu Nihat Dogan'a nasıl açıklayacağız
Adam ülkeyi bize emanet etmişti..

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

komilikomilikomilikomili

ygs deki şifre tesadüfmüş

pişkin pişkin tevafuk dememeleri beni şaşırtmıştır.

kuran şifreleri vs ygs şifreleri

ygs şifreleri alır.

vermesi almasından daha zevkli olan şeyler

göz dağı.

karısını doktora elleten erkek

(bkz: doktor)

0 9 uç

defter kapatıldığında beyaz olan fonu gri yapan leş uçtur. 0.7 dost, 0.5 can, 0.3 bebek poposudur.

sözlük yazarlarının rüyaları

hırvatistandaki tüm yastıkları toplamışım. hepsini bir odaya doldurup yatmışım üstüne. elçi gönderiyorlar bana. böyle yana taranmış sarı saçları, lacivert üniformasıyla yastık için yalvarıyordu bana. n'olur bir tanecik yastık verin efendim. onu ülkemize götürelim diye. ben de ısrarla onların artık bana ait olduğunu, kesinlikle veremeyeceğimi söylüyordum. büyük bir üzüntüyle çıktı gitti odadan. ne yapacaksın tek bir yastığı be adam damızlık mı yapıcaksın diye sormak uyanınca geldi aklıma.

sözlük yazarlarının itirafları

dakikaların geçmek bilmediği, kitap okumanın ya da film izlemenin fayda etmediği zamanlarda paint i açıp, en ince uçlu fırçayı seçiyorum. ardından sayfada tek bir beyaz nokta kalmayana kadar boyuyorum. ve bundan zevk alıyorum.

süngerbobun mükemmel replikleri

deniz ana deniz ana, ana ana deniz ana, deniz ana şarkısı.. ana ana deniz ana, ana ana deniz ana, deniz ana şarkısı.

alınan en ilginç hediyeler

yüksek lavman seti, 16 f foley sonda, lidokainli jel.