bugün

s03e16
--spoiler--
bu bölümde diğerlerinden farklı olarak resmi bir görev yerine daha çok chuck'ın delirmesi üzerinde durulmuş ki iyi de olmuş üstüne bir de anna wu'nun geri dönüşü süper olmuş, ilerki bölümlerde anna-morgan-jeff-lester dörtlüsünden çok iyi şeyler bekliyorum.

morgan'la anna'nın diyalogları çok iyiydi, özellikle şu diyaloga bayıldım, nerd olmak da zor iş be.*
morgan-the duty calls.
anna-do u mean "call of duty"? come on morgan your game can wait.

er ve merlin'e de göndermeler vardı, bizim merlin'in ordusu süper işler başardı.*
bir de sarah sana bir çift lafım var, "aşığım uleeyynn sanaaa, gel gündüzle gece olalım, gel gökyüzünde yıldız olalım, gel ne olursan ol gel, gel..."
--spoiler--
s03e16

Sarah artık hanım kız olmaya başlamış delikanlı gibi sevdiğini çatır çatır söylemiştir. Fakat anna geldiğinde çalan müziği acayip merak etmeme sebep olmuştur. (bilen varsa özelden yazsın)
(bkz: chuck bartowski)
(bkz: chuck bass)
salı gününden* itibaren e2'de hafta içi her gün birinci sezondan başlayarak tekrar bölümleri yayınlanan dizi.

ilk bölümünü kaçıranlar cumartesi günü 18'de yayınlanacak tekrarı izleyebilirler.
aldığımız haberlere göre 4. sezonu da yayınlanacak olan dizi.
s03e13 ile gönüllerde taht kurmuş dizi. haftalardır önümüzde duran sır perdesi sonunda açıldı ve shaw' ın ring' e çalışıyor olduğu öğrenildi.morgan ve casey' nin* team bartowski' ye katılması dizinin daha da heyecanlanacağını gösteriyor. ve chuck' ın shaw' ı öldürmesi bölümün en önemli ve en sevindiren tarafıydı.

ve bir de bölümün sonunda sarah' nın bilgisayarı ters çevirerek beckman' ı susturması hoş oldu.
3. sezon itibari ile artık iki yıllık kavuşma hasretinin sona erdiği ve Sarah&Chuck birlikteliğinin vukuu bulduğu dizidir.Ayrıca Amerika'da her pazartesi nbc de yayınlanan ve salı sabah 4 gibi torrente düşen ve tarafımdan her salı izlenip takip edilen nadir dizilerdendir.
--spoiler--
Shaw'ın hala ölü olduğunu sananlar varsa bir kez daha düşünsün
--spoiler--
Ayrıca bu dizi sadece ana karakterleri ile değil Jeff Lester Morgan gibi karakterleri ile de dikkat çekmektedir.Sarah'ın yanında sönük kalsa da Ellie de çok tatlı bir güzelliğe sahiptir.

Drama,aksiyon ve komedinin çok iyi dengede tutulduğu bir dizi olarak da nitelendirilebilir.
--spoiler--
17.bölümü keşke izlemeseydim dedim bir an,müthiş bir bölümdü.haftaya olan sezon finalinin yazın kafamızda çok duracağı kesin.bu arada;Or it could be the thing I never saw coming,but I know it's coming.. efsane bir söz olma yolunda ilk adımı atmıştır.
--spoiler--
dün cnbce 7 bölüm arka arkaya verme gafletinde bulunmuş, beni sevinçten komalık etmiştir, sağolun varolun ama bu kadar sevgi beni öldürebilir.
--spoiler--
kristin kreuk şöyle bi uğrayarak selam çakmıştır bizlere. ama chuck ı sarah dışında birileriyle hayal edemiyorum zaten.
--spoiler--
shaw dan bir türlü kurtulamayan dizi. kendi yaşadığı yetmezmiş gibi bir de bilgisayarı kendine yüklemesi ayrı bir sorun. ellie ring için çalıştı. casey ellienin gözünde suçlu durumunda.
ve devon mükemmel bir eş. *
Eveeet 3.sezon 17.bölümde.....
--spoiler--
. abi o bölümü izleme son 2 dakikasını izle tamam ya zaten. şu sözler beni bitirendi:
-Or it could be the thing i never saw coming
-But I know, its coming!!*
bayılmadım merak etmeyin
--spoiler--
eğer 2 saat olursa izleyenin ağzını yarım metre kadar açık bırakacak dizidir.
Artık her bölümünü yine hangi şarkıyı çalacaklar diye izler hale geldiğim dizi. Bu gün bizde yayınlanan 14. bölümünde Nina Simone'de feeling good'la bitirdiler. Anna'nın geri döneceği sahnede çalacakları şarkıyı da beğeneceksiniz.
heyecanlı bir şekilde 18. bölümü beklediğim dizidir. shaw geri gelirse harbiden monitörden girip ağzını burnunu kırarım.

(bkz: hadi lan)
--spoiler--
Mükemmel bir sezon finaliydi daha ne söylenebilir ki,Lost´ta güzeldi ancak bu kadar bağlanamadım sanırsam onda müthişti Chuck.Gerçekten 18´in son sahnelerinde ağlamamak imkansızdı.Chuck´ın özel olduğu ortaya çıktı böylece daha küçükken karıştırırken yüklemiş bizim ufaklık Mary Elizabeth Bartowski annesi Chuck´a bela olabilir gibime geliyor çocuklarını terkettiyse her türlü şey yapabilir.Ben Beckman´ı bekliyordum anne Beckman´da kurtulmalarında büyük rol oynadı ancak bir parantez açmak gerekirse Morgan-Alex aşkı doğacak gibi Casey diğer parmaklarınıda kırabilir Morgan´ın Morgan´ın hakkı ödenmez herkes öyle bir kanka ister eminim.
--spoiler--
Bol bol eski film ve dizilere gönderme yapan film. Öldü ya da kayboldu gitti zannedilen annenin aniden ortaya çıkması ile son bölüm Prison Break'e gönderme olmuştur. Senaryo ekibi iyi çalışıyor ve hiç gocunmadan eski dizi ve filmlerden ufak ufak fikir aşırıyorlar.
mükemmel bir sezon finaliyle 3. sezonunu bitirmiş muhteşem dizi.
--spoiler--
shaw senin ben ta amına koyayım e mi? ulan hadi daha öncesinde karın öldü diye sinirliydin sarah'ı öldürmek istedin intikam falan anladık da cia'i yok etmek ne demek lan gavat? kaç yıl ekmeğini yedin lan sen oranın dürzü!
morgan'a da helal olsun cesaretini kanıtladı yavrum benim.
stephen da az çakal değilmiş hani o nasıl bir kurulu düzendir?
ellie sen de az mal değilsin!
--spoiler--
ilk sezonu iyiydi ama ne bileyim sonra tadı kaçtı.hiç bir esprisi yok.bir bölümü izlerken sonunu çok rahat bir şekilde tahmin edebiliyorsunuz.bir nevi arka sokaklar gibi bir dizi.eğer vaktin çok ve izleyecek bir şey bulamıyorsan otur izle.
mükemmel 2 bölümle sezona noktayı koydular. herşey iyiydi, hoştu ama; buymore'un patlama sahnesi çok yalandandı be.* ama olsun yine de süperdi...
chuck eğlencelik, kafa dağıtma dizisidir, Sarah'a bakılır ne güzel hatun denir, Chuck ve salak buy more çalışanlarının hareketlerine gülünür, Olay örgüsü operasyonlar falan işin 2. planındadır . O yüzden iyiydi de bozdu gibi bir tanım yapmamak gerekli bu dizi hakkında. Ne Lost, Ne fringe, ne house ne de başka dizidir.

eksi üzerine ek: Tamam lan tamam Chuck bozmasa Lost gibi, Sopranos gibi efsane bir dizi olacaktı. Ama işte bozdu. Lan MCGnin dizisinden ne bekliyorsunuz arkadaş? Biraz Charlies angels biraz teknoloji geyikleri, biraz komedi işte.
her zamanki gibi iyi,güzel,hoş finaldi de madem çakma kriptonlu shaw u hücre yenilenmesi gibin bi zımbırtıyla onca zaman sonra sudan çıkarıp kurtarıp getirdiniz de elinizin altındaki adamı nasıl kurtaramadınız allahsızlar ?!? *
2. sezonun sonlarına doğru chuck ın babasının orion olduğunun öğrenilmesinden sonra acaba ellie ya da devon da gizli bir örgüt adına çalışan insanlar olabilir mi diye sordurtan acayip sürükleyici dizi.
3. sezon 17. bölümde bizim ajanlar tahta kulubedeki kapismada mekanda gaz oldugu ve patlamaya sebebiyet verebileceği için silah kullanmaz ve tekme tokat dovusurler. lakin soyle bir durum var duvarlardaki gaz lambalari haldir haldir yanmaktadir.
seozn finali 3. sezonun en kötü reytinglerine sahip olmuştur.

ABC Dancing With the Stars 4.0/12 19.08

CBS How I Met Your Mother (Season Finale) 3.5/11 8.18

FOX 24 (Season/Series Finale) 2.6/8 8.39

NBC Chuck (Season Finale) 1.7/5 4.96

CW Gossip Girl (R) 0.4/1 0.90
s03 e13'de big mike ile morgan arasındaki diyalog yarmış geçirmiştir.

- Big Mike: Problem çıkaran kim?
- Morgan : Benim, problem benim. Bu çok ağır, işi bırakıyorum.
- Morgan: Bir iş buldum, gerçek bir iş.
- Big Mike: Gururlu bir iş mi? Bedenini satmayacaksın değil mi?
- Morgan: Hayır.