bugün

entry'ler (107)

rock dinleyen bir babaya sahip olmak

8 – 9 yaşlarımda beni black sabbath, deep purple ve Boston ile tanıştıran babadır. Canımdır.

en gaz metal şarkılar

Lamb of God, komple.

ilk defa öpüşecek sözlük yazarlarına tavsiyeler

çeneyi sabit bir şekilde açıp dili içeri itelemek değil olay bunu bil. yumuş yumuş ol. ne bileyim en sevdiğin şeyi yir gibin.

kavgaya giderken dinlenilecek şarkılar

hatebreed - straight to your face.

marina abramovic

museum of modern arts nam-ı diğer MoMA'daki 'the artist is present' performansında, binlerce kişinin gözlerine bakmış, kimini gülümsetmiş, kimini korkutmuş, kimini kendine aşık etmiş, kimini hüngür hüngür ağlatmıştır. Yıllar boyunca insanların duygularını provoke eden, çok fazla tartışılan performansları olmuştur. Yaptığı şey kimine göre sanat değil, çıplaklığıyla, vücuduna zarar verdiği kanlı performanslarıyla ve kimi zaman yaptığı ağır politik eleştirileriyle, doğal olarak, üzerine dikkat çeken şovlardır, ancak vücudunu bu denli etkileyici kullanan bir insan sanatçının ta kendisidir.

bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar

tüm oyunları aynı hedef klasöre kurmak.

sigara yaktıran şarkılar

ferdi tayfur - sigarayı bıraktım.

balık tutkunu bir bayana alınacak en güzel hediye

boncuklu kalkan balığı.

kamikaze

Bünyesinde bass gitar çaldığım, diğer elemanları danimarkalı olan grup 'The Inhalers' ın şarkısı. Dinlemek için link;

https://soundcloud.com/jayjakole/kamikaze

unutulmaz film replikleri

(bkz: zed is dead baby zed is dead)

şemsiyeden daha yaratıcı yağmurdan korunma yolu

kurak iklimi olan bölgeye taşınmak.

organlarını bağışlayan insan düşüncesizdir

Anneciğimin şu anda böyle düşüncesiz bir insana ihtiyacı var. Umarım bu lafı diyen kişi bile böyle bir çaresizlik içine düşmez.

ağlatan şarkılar

farid farjad - taghtam deh.

samsung galaxy s4

Vivaldi'nin, summer 3. presto ile, reklamlarda satışına destek verdiği telefon modelidir.

müslüman bir ülkede yüzsüzce alkol satan esnaf

1921 ve 1924 Anayasası'nda bulunan “Türkiye Devleti'nin dini islamdır.” hükmü 10 Nisan 1928 tarihinde yapılan değişiklikle Anayasa’nın 2. maddesinden çıkarılmıştır. Yani ülkemiz müslüman bir ülke değil, çok büyük bir çoğunluğu müslüman insanlara sahip laik bir ülkedir. Bir ülkenin mantık çerçevesinde dini olamaz, çünkü bir ülke fikri hür insanlardan oluşmaktadır ve bu insanlar istedikleri şeye inanmakta özgürdürler. Anayasasına göre müslüman olan ülkelerde zaten içki satışı (büyük bir çoğunluğuda diyeyim) yoktur, bu yüzden müslüman bir ülkede alkol satan esnaf hatalı bir önermedir. Ayrıca neden esnafa kızıyorsun, müslüman dediğin ülkenin başına seçtiğin hükümet yasaklamamış ki satıyor. E bu hükümet de senin kafa yapına sahip aşağı yukarı, onlara kız.

türkiye ye gelmiş en iyi yabancı futbolcu

Yahu futboldan hiç anlamam ama eksik olmayayım evladım. Şimdi kariyer açısından sorarsanız ilk sırada tabii ki drogba derim ben, bu ismi de roberto carlos takip eder. Ama benim yüreğimde bir isim vardır ki bu isim çok nadir futbol izlediğim zamanlarda bana futboldan zevk aldırmıştır. Keşke biraz daha kalaydı dedirtmiştir. Franck Ribery'dir efenim bu kişi.

götteş

Aynı götü paylaşan iki insandan her birine verilen addır. Bu kişilere aynı zamanda (bkz: götçü) , paylaşılan götün sahibine ise (bkz: götveren) adı verilmektedir.

seni unutamıyorum mesajına alternatif cevaplar

"ok" tercih edilmelidir.

ogame de gezegen adı önerileri

yakarim bu gezegeni.

sevgiliyle tek kişilik yatakta uyumak

Vücudunuzda sevgilinizin bulunduğu tarafa kısmi felç geçirten eylem. O kolun bir tanesini nereye koyacağını bilemediğin bir an vardır, bildin mi o anı? Evet ne yapsan ne etsen bir yere girmez o kol. Sabah olunca kes at o kolu.