bugün

megolamanyak, kontrol delisi, seksi, yakışıklı, zengin ve duygusal olan fifty shades of grey in insanı baştan çıkaran ve evlenmek istediğim adamın karakterine sahip olan roman karakteri.
kezbanların sevdiği bir karakter. zengin olmasa "pis sapık" olarak adlandırılacakken zengin olduğu için "farklı fantezileri olan über yakışıklı iş adamı" olarak adlandırılıyor.
adam sapkın bir sapık olsa da sevmesini biliyor. kitabını okuduğumdan mıdır nedir, son bir haftadır rüyalarıma giriyor lanet olası.
Parasız bir hiçtir. Kendi güzelliğinden haberdar olmayan salak bir kıza aşık olma çabasındadır.
okudum mu? -evet.

hicbir satirina da inanmadim.

ama adama tabiki de bayildim. genel hatlariyla 2. kitapta ' kadinlar ne ister?' sorusunun cevabi verilmis.

utopyada ya da cennette gorusmek uzere grey.
elli ton üçlemesinin dünya üzerindeki çoğu kadın tarafından takdirini kazanmış erkek kahramanı.

kitabı okumamış olmama rağmen hakkında girilen entry'leri gözden geçirmek, okumak, anlamak benim de karakter hakkında az biraz yorum yapabilmeme yetti diye düşünüyorum. türk kızları da tıpkı tüm dünya kızları gibi bu adama ayılıp bayılıyorlar falan ama düşündüm ki böyle bir karakter asla türk kızıyla yapamaz. en azından kendi ırkımın kızları adına söyleyebilirim ki asla böyle bir adamla bir ilişki yürütemezler. istisnalar bunun dışında kalacak elbette ama bu adam; sevgisini, özlemini vs dile getirebiliyor. yanında olmak istediğinde yanında oluyor falan filan. bir türk kızı olsa bu adamı derhal harcar. adam mesaj atsa, 10 dk sonra cevap yazayım, beklesin, bana ne... tarzı tripler yapacaklardır muhtemelen. adam özlediğini söylediğinde o ego büyük ihtimalle şişecektir. hatta bazı kıymet bilmezler gider aldatır bile bunu. yazık olur yani bence. iyi ki de yok böyle bir karakter.

erkeklere gelince... bizim erkeklerimizin bu karakterle benzer özellikler göstereceğini hiç sanmıyorum. sebebini varın siz düşünün.
yoğun eleştirilerden ötürü charlie hunnam' ın canlandırmaktan vazgeçtiği sıradışı karakter.
kimin canlandıracağı belli olmuştur. kadınlar çıldırmış diyorlar.

http://silmarienn.blogspo...snzda-christian-grey.html

(bkz: Jamie Dornan)
Asiri seksi sevilesi yaratik.
Film için daha karizma bi adam bulamazlardı heralde dediğim karakter. Erotik roman olmasına rağmen karakterimiz kötü bir çocukluk geçirmiş, daha sonra kendini geliştirip büyük adam olmuş, seksi mi seksi ve hani şu romantik olup da göstermeyen tatlıcıklardan olduğu için 7den 77ye büyük ilgi görmüştür. Ergen yetişkin demeden de bir "50 ton fandomı" oluşmuştur. Adam herkesin hayallerini süslüyo bu kadar ünlü olmasına şaşmamalı.
Her kadının hayalindeki erkektir kendileri. O kadar zengin olmasına gerek yok. Erkeğin hası diye tabir edilir.
Aslında çooookkk romantik bir adam. Onun gibisi var mıdır acaba?
zengin olunca sapığa sapık değil hayallerimin erkeği deniyor memleketimde. adam sapık yahu . cocukken biri bişey mi yapmış diye sordum anlatan arkadaşıma, evet dedi. bide böyle ciddi ciddi adamı matah bişeymiş gibi anlatıyolar hayran hayran. para böyle bi büyü demek ki. yazar kadın mı erkek mi dedim . erkek olmasını bekliyordum. kadınmış. teyze evde ne sıkıldıysa artık .okey oynasaymış keşke. müge anlının programında sıkça görüyoruz.yani sevgiyi aşkı o kitaptan öğrenenlerin vay haline. aşk öyle o değil.
erkek prototipi desek yanilmayiz herhalde.
hayatimda okudugum icin pisman oldugum tek kitabin bas karakterlerinden biri.
sasha grey'in amca oğludur.
varsa bana bir adet lutfen.
Seriyi okumadım ama bir gideon cross değildir.
bizde olsa eli sikinde otuzbirci pis abazan diye adlandırılacakken roman kahramanı olduğu için kızlarımız tarafından idol olarak belirlenen karakter. aynı barney stinson gibi. onun da tek amacı kızları sikip bırakmaktır ama bizim kızların "ay barney çok tatlı yaa" diye dolandığını görmüşsünüzdür mutlaka. gavur hayranlığı böyle bir şey işte. aynı tarzda yakışıklı bir adam bizim kızla o fantezileri yapmaya kalksa:

- christian ben bakireyim .s
- ay onu ağzıma almamı beklemiyorsun di mi .s
- biz şimdi neyiz christian .s
- uf ordan yapma çok acıyo .s
- o sakın üstüme değmesin ıyy .s

hayaller christian grey, hayatlar tecavüzcü coşkun.
Kitapta anlatılandan daha az ama yine de çok yakışıklı , kitabı okurken beni çok sinir eden karakter yarıda bıraktım resmen , az biraz sinir bozucu , he bide çok zenginmiş.
Matt bomer in oynamasi gereken rol , karakter. Yazik ettiler. Gri goz lazim gri.
instagramda gordugum videolara gore anastasia'yi .ecermedigi pozisyon kalmamis olan karakter. Bu hafta sonu amerikada giseyi toz duman etmesi beklenen fifty shades of grey'in sapik takipci egilimleri olan adami. bu arada filmin imdb puani felaket. kitabi okumadan giden insanlar basmis 1'i tabiki.
yakışıklılığı inkar edilemez kitap film karakteri. Adam aslında romantik gençler. Bakmayın sapık gibi gözüktüğüne.
paralel sikici.
katıksız orospu çocuğudur.