bugün

entry'ler (364)

kitap okumaya başlayacaklar için tavsiyeler

hakan gunday. adam oyle cumleler kuruyo ki bunu nasil dusundu aq bunu nasil yazdi aq diye diye hayvan kadar kitabi 1haftada bitirebiliyosunuz.

istanbul üni vs yeditepe üni

duyduguma gore ist uni bikac senedir dususte. bi kere sistemleri artik cok eskidi. ancak yeditepe de bu kadar cok parayla olanaklarin azalmasi o ihtisamin dususe gecmesi biraz zor. istanbul universitesinin ismi yeter diye dusunuyodum ama suan yeditepeye daha sicak bakiyorum sanirim.

waffle

suanda neden bu kadar abartildigini hic anlamadigim tatli. kitir ekmegin arasina cilek nutella koyuyon fantazisine de ustune sos dokuyosun oldu bitti. ama yook olmuyo oyle iste. az once arkadas gaza getirdi ilk kez bi yiyim dedim. aldim aq sonra o gitti doner aldi. oturdum bakiyorum tabaga. o an caktim hemen gogila yazdim "vafil nasil yenir" diye. catal bicak yazmislar. umarim troll degildir. suan bi lokma atiyom sonra izleyen var mi diye etrafa bakiyorum. Daha bu bokun yarisindan fazlasi duruyo ama tikandim aq. kalkip gidemiyom da bari yarisina geliyim. geldim icimi sozluge doktum aq iyi ki varsin sozluk, senin de amk vafil ve etrafta vafil cok guzeeel diye gezinenler. benim gibi zor durumda olan veya cok pis gazdayim her an patlayip bi tane deneyebilirim diyen arkadaslar, dedigim gibi nutella cilek muz ve su analarimizin kofte yapmak icin sakladiklari ekmekler. ben mesela memur cocuguyum abi sizin de boyle bi entel havaniz, starbucks siz yasayamam prensipleriniz yoksa hic bulasmayin aman diyim.

melis yılmaz

97li fenerbahçe liberosu tatliş şey. ben de şok.

sırf dayak yememek için kaçan karaktersiz erkek

erkekliğin 10da 9u kaçmaktır sözünü ispatlamaya çalışan amaçlı erkektir.

the social network

Çok stresli bi filmdir kendisi. resmen izlerken sivilce çıkardım. kim doğru ne doğru diye anlamaya çalışırken beynime sıçtım götüm patladı falan. ben olsam sonuna erica nın arkadaşlık isteğine naptığını da eklerdim bu arada da nys magazini karıştırmayalım. milyoner olmak isteyenlerin izleyip bi daha düşünüceği bi film. bana kalsa cidden değmez ama mark için facebook bi seçim değildi bence. adam bunun için yapılmış resmen.

sözlük yazarlarına bir soru

bir türkçeci kızı olarak, o beklemek olmuyo ama onu beklemek oluyo o zaman bir şeyi olmalı diye cevap vermek istediğim soru.

seks yerine sex yazan insan

mal insandir. dogrusu s*x. yeter artik herkes ogrensin bunu.

the theory of everything

sonunda cok "bitme amina kodugum bitme" diye saydirsam da gayet dogal bir sekilde biten film.

fuckbuddy nin alnından öpmek

Verdiği hizmet karşısında teşekkür etmek amacıyla alnından öpmektir.

misafirlikte 3 kişi olmak

Şuan yaşadığım ve beni sözlüğe getiren olay. Misafir olarak bi arkadaşınıza gidersiniz ancak o an evde zaten başka biri daha vardır. Bu kişi ortamla daha kaynaşmış birileriyse ve siz de tam bir malsanız aynen benim gibi bütün gün oturur, esprilere eheh der ve saçma salak entry sallarsınız.

fıstıkçı şahap

Kimsenin unutamayacağı, sonsuza dek beyne kazınmış olan bir sert ünsüz bulma yöntemidir. Bulan kişiye de saygım sonsuzdur. Türk tarihinin en işe yaramış, başarılı adamlarından birisidir kendisi.

kaybetmenin verdiği rahatlık

Uğraşmanın verdiği yorgunluk hissinden kaynaklı olabilecek rahatlıktır. Aynı hatayı bi daha yapmazsın.

hoşlanılan kızın hello kitty giymesi

Büyük olasılıkla aşkitoşkomlu tatlişimli vıcık vıcık bir sevgili olacağının göstergesidir. Ama istisnalar da olabilir tabi.
(bkz: ben) şuan kardeşimin hello kittyli şortunu giyiyom çok rahat ve çok şeker. Eheh.

denizden korkan insan

Bu insan en yakınınızsa çok fazla sıkıntı çekebiliceğiniz kişidir. Kankalar nedir çözümü napıcaz nolur bi el atın akıl verin bana. Gogıldan araştırmk yerine direk sözlüğe geldim yalnız kurban oluyım yardım edin size güveniyorum.

sürü psikolojisi

http://youtu.be/QFCJL1oZ9kQ

yokluk deyince akla gelen ilk şey

Ulan direk cinsel düşündüm. Çok sapığım sözlük de kendime bile göstermiyorum pff.

15 saattir sözlükte takılmak

Entry veya karma mı ney o şeylerden kasmaktır. Yapıcak daha iyi bi işi yoksa iyidir. Ancak yapılıcak daha iyi bi iş hep vardır.

çirkin birine sırf sarışın olduğu için güzel demek

Sarışın bayanların kaşar olduğu önyargısının doğurduğu başka bi önyargıdır.

neden doğduk

Neden doğduk neden varız neden ortada hiçbi şey yokken tanrı bizi yaratıp sınamaya karar verdi bilmemne insanın temel sorularındandır zaten. Örneğin doğuyoruz, nedeni bilinmiyicek bi şekilde, sonra ölüyoruz. Ölünce nolcak ne biticek o da ayrı soru işareti. Tamam birçok filozof hayatın amacının mutlu olmak olduğunu söyler ama yaşamanın amacıdır o bana kalsa hala neden doğdumuz sorusu koca bi boşluk. Ben inançlı bi insanım ve cevabını bulamıyıcağım şeylerin tanrının büyük planına dair olduğuna inanıyorum. Belki de öyle umuyorum. Ya neyse öyle işte. Doğuyoz çünkü babamız anamıza girmiş.