bugün

queer as folk dizisinin ingiliz versiyonunda nathan rolündeydi.
green street holigans filimini 4 defa izleme nedenidir. * *
özellikle 3. sezonu gösterimde olan sons of anarchy dizisini başından beri seyredenler oyunculuğundaki gelişimi çok rahat göreceklerdir. ama kendisini mc yeleğinden başka bir kıyafetle görmek pek hoşumuza gitmeyecektir.
tek beğendiğim sarışın adam. dünyanın tamamı tarafından beğnilecek adam.
kendisi ve aksanı için, green street hooligans filmini defalarca izleten adam. hayatımda gördüğüm en yakışıklı adamlardan biri.
(bkz: sons of anarchy)
'gel benimlen evlen!' diye çağrılarda bulunduğum aktör, jax teller. *
görsel
brad pitt - ryan gosling karışımı harika bi' şey.
brad pitt'in aynısı olan harikulade oyuncu. green street hooligans filmini mükemmel kılmıştır.
sons of anarchy'nin yıldızıdır.

hem kısa hem uzun saçla çok çekici adam vesselam. üstelik o tavırları ve soa havası kendiyle can bulmuş, can buldukça da daha çok yakışmıştır.

en über hali abel kaçırıldığında beşiğin önünde tüttürürken ki halidir.

canııım.
ilk olarak yeşil sokak holiganlarında,son olarak pasifik savaşında gördüğüm sarışın erkek güzeli. allah nasıl yaratmış ise bakmaya doyamıyor insan yahu.

oynadığı her filmde her dizide ayrı ayrı döktürmesine rağmen henüz hollywood devleri arasında boy gösteremeyişi canımı çok sıkıyor.
Fifty shades of grey'de Christian Grey'i oynayacak olmasıyla bizleri üzen, aynı zamanda yüzü sagda solda göründüğünde tütütütü maşallah demekten de kendimizi alamadığımız yakışıklı genç. hakkaten maşallahı var.
edit: bugünkü sekiz yüzüncü imla hatası
fifty shades of grey de oynamaktan vazgeçmiş oyuncu. böylece yıldız olmaya bir adım daha yaklaştı. bu yolda film seçmek çok önemliydi. en önemlisi de biz onu green street holigans filmi ve sons of anarchy dizisindeki rolleriyle hatırlamak istiyoruz. ezik bir womanizer rolüyle değil.
Green street hooligans filmi ile gönüllere taht kurmuş eşsiz aktör.
ilk kez pacific rim'de karşıma çıkan, halen devam etmekte olan sons of anarchy dizisinin jax teller'ı. yüzündeki masum ifadelerle ilk iki sezon kötü adam rolüne pek gitmemiştir ama 3. sezon itibariyle kendisinde büyük gelişmeler görüyorum. **
ayrıca inanılmaz güzel elleri var.

bunlar da ispatı;

görsel
görsel
görsel
görsel
jamie dornan'i gordukten sonra allahtan fifty shades of greyte oynamamis dedigim aktor. zaten dakota johnson ile hic yakismiyorlar yanyana gelince.
fsog'de oynayamadi diye uzulmesin, king arthur olmus kendisi.
green street holigans'daki fanatik ingilizmiş, sons için imdb'ye bakınca fark ettim. iyi oyuncudur.
Bir insan rolüne cuk diye oturur mu,adam sanki gerçekten motosiklet çetesinin üyesi gerçekten ateşli bir taraftar grubunun reisi.
kesinlikle ve kesinlikle brad pitt'in tip olarak varisi diyebiliriz fakat oyunculuğunu onun kadar geliştirmesi lazım.
green street hooligans'ta kadraja her girdiğinde nas-felak okudum. allah sahibine bağışlasın.
Jax Teller. Hard row parçasıyla girmiştir kadraja o muhteşem Harley'sini sürerken.
seneye king arthur olacaktır.
Tarih dersinde öğrencilerine fa cup eşleşmesini izleten öğretmen, seni de unutmadık.
Dün doğum günüydü.

görsel
güncel Önemli Başlıklar