bugün

Olmayan projelerdir.
ana akım medyada olmayan projelerdir.
Hiç bahsettiğini bile gormedim çünkü yok.
chp'nin bir muhalefet partisi olduğunun farkında olmamak durumu.

iktidar olduğu dönem için

(bkz: chp nin icraatleri/#22495464)

(bkz: chp nin icraatleri/#22640175)
var olduğu masallarla gelecek nesil torunlara anlatılacak olan siyasi parti. Dededen chp'liyim ama... sadece oy veririm, yaptıkları yapacaklarının garantisi olamayan parti görünümündedir. Ulan bi birlik olunda millet parti görsün diyoruz, yok, sanki büzükten ses gelmiş gibi aşağıya bakıyorlar...
Chp ve diğer partilerin tek amacı tayyibi indirmek tayyip insin tayyip gitsin sonra diye sor zırt zort diye kalıyorlar proje yapmalılar.
Kesin birşey.
Çok genis capli projeleri var.
hiç olamayacak projelerdir. zihni sinir proceleri dahi daha inandırıcı daha yararlı.
en son park yapacaklarını anlatan bir toplantı izlemiştim. bir de her bayramda maaş olayı. tabi icraat yok henüz. noterden tasdik almak icraatten sayılmazsa. yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

yalnız yiğidi öldür hakkını yeme, ilk defa chp nin faydasını gördük. noter tasdikli çift maaş şeysinden sonra hükümet de emeklilere seyyanen zam, 100 tl zam gibi şeyler yaptı. yani muhalefet dediğin hükümeti her alanda çalışmaya zorlamalı arkadaş. ilk çift maaş müjde zammı veren kılıçdaroğlunu izlerken bir nebze etkilenmiştim. arkasından çıkarmadı mı noter tasdikini.. tamam la tamam gapat dedim.
Alkışlamak ancak onu beceriyorlar amk. Geçen seçimden beri kendilerini ispatlamak için belli bir yol haritası çizmek için ne yaptılar? Ben cevap vereyim hiçbir bok yapmadılar. iktidarın her dediğine istemem demek kolay, ağza alınmayacak sözlerle etrafa saldırmak kolay. Şunu yapacağız, şunu istiyoruz gelecekte Türkiye şöyle olacak demeye gelince ancak alkışlarlar.
cem uzandan bir şeyler öğrenmeleri lazım. akp bile cem uzanın bir çok fikrini çaldı, seçim sonrası yapacaklarına koydu.
evet iktidarın her dediğine evet demeli yoksa bu çomarları nasıl mutlu edecek amk, sığır her yerde sığır.
halbu ki anadolu çomarlarını mutlu etmesi üçin yapması gereken 3 basit şey,
1.islamcılığa giriş
2.hırsızlık nasıl yapılır/oy nasıl arttırılır
3.bunlar hep parelel yeaaa.
En büyük vaadi emekliye iki maaş ikramiye.
Dikkat edin o da sadece dini bayramlarda.
Hani din istismarcılığı yapmıyo ya bu parti oradan pay biçin işte.
Amk sığırları var görüyoruz millete çeşitli sıfatlar takıp oy bekleyen.
Her seçimde olduğu gibi bu seçimden sonra dda bugün götünü yaladığınız o seçmeni yarın aşağılarrsınız. Sonra da utanmadan çıkıp oyumuzu bir puan arttırdık diye hava atarsınız.
Seçim hedefi %35 olan bi partiden ne beklenir amk?

Herifler kaybedeceklerini bildiği seçime giriyor.
beleşten para dağıtmak.

uuu beybi.
en büyük projesi akp iktidarına son vermekmiş.

gene öyle diyorlar...
kacaksarayin önüne yasal umumi tuvaletler yaptirmak ve bunu bedavaya halkin kullanimina acmak.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
geçen seçim partisiz bir sol görüşlü olarak chp'de bir ışık gördüm,

ilk defa türkiye'de bir muhalefet partisi mazot 1 tl olacak gibi ütopik vaatlerden çıkıp planla proje ile lojistik şehri kuracağım, ...vb ..vb gibi bir adım atarak girdi seçime bakın chp'nin çok hatası var ama bu bakımdan taktiri hakediyor inşallah gelenek haline gelir.

türkiye'de hükümet şunu yaptı, bunu yaptı, sigara'ya indirim yapacağım siyasetinden kurtulmak gerek artık.
Chp'nin en buyuk projesi projesizliktir.