bugün

şu kadarını söyleyeyim, google ı bitirebilir arkadaşlar.
bir yapay zeka yazılımı, senaryo yazıyor, kod yazıyor, yatırım tavsiyesi veriyor. hani turist ömer filminde computer e soru soruyordu ya baş kahraman. hah onun gibi birşey.

https://chat.openai.com/auth/login
lafımı geri alıyorum, ne google ı bitirebilir ne de dünyayı ele geçirebilir. daha bağlanamıyoruz bile anasını satayım. adamlar dünyanın parasını verip yapay zeka yapmışlar, ama tam sıra sunucuya gelince bütçe bitmiş.
sonumuzu getirmesi muhtemel...
Yöneylem hocamızın kafayı yemesine sebep olacak olan yapay zeka yazılımı. Düşman g*tüne kurşun.
Verin verin adamlara ulaşamadıkları veri seti olarak ne kaldı verin sikinizin bile şeklini şemalini biliyorlar zaten zihninizin en derin kıvrımlarını bilseler nolacak.
bağlanamıyorum anasını satayım.
yapay zekanın geldiği seviyeyi ve bu anlamda yaratıcılığın bir sınırının olmadığını gosterir bir yazılımdır.
yararı olacak mı yoksa negatif yönleri itibariyle en temelinden insanda tembellik etkisi yaratacak mı çelişkisi kaçınılmazdır. korkulacak bir şey değil kanımca. fazla duygusal bakanların da düşündüğü gibi eğitimde insanın yerini alacağı düşüncesi tamamen melankolik bence. kitaplara da karşı çıkılmış zamanında.
ChatGPT’nin yükselişi korku yarattı: Birçok çalışan işsiz kalabilir
--spoiler--
Yapay zeka geliştirme şirketi OpenAI'ın ürettiği sohbet robotu ChatGPT'nin yükselişinin birçok sektör çalışanını işsiz bırakacağından korkuluyor.
https://tinyurl.com/2p9ctkp9
--spoiler--
ben korkmuyorum mesela.
Bir kaç ay bekleyin ve nasıl bozulacağını görün.
Yönlendirilmiş cevaplar, gizli reklam içeren cevaplar vb. hepsi yolda geliyor.

Büyük şirketlerin amacı para kazanmak. Bedava kullandırtmazlar. En fazla bedava zannedersiniz.
Bi çok alanda kullanılmakla beraber halihazırda ücretsiz bir şekilde kullanarak , paraya çevirebileceğimiz bi site
Youtube için video yapma konusunda epey faydalı : https://youtu.be/VRa5X7CENpk
(bkz: sanal dost). en azından borç para istemez.
ciddi manada işsizlik problemi yaratıp milyonların işinden olmasına sebep olabilir bu icat. az önce bayağı sohbet ettim kendisiyle. zeki bir arkadaşınızla sohbet ediyorsunuz gibi hissettiriyor. korkutucu bir teknoloji. yaygın kullanılmaya başlanırsa beyaz yaka diye bir şey kalmaz. avukatlığa kadar bir sürü mesleği tehdit ettiğine dair makaleler var internette. tabi bu kadar ciddi işsizlik olacak bir dünyada kime ne mal/hizmet satacak bu tip teknolojileri kullacak firmalar böyle de bir paradoks var ortada. insanın kafasına deli sorular geliyor. gereksiz endişe olarak kalmasını diliyorum. ya da sadece belli uzmanlık alanlarında yardımcı araç kullanılmakla sınırlandırılmasını. yoksa dünyanın tüm dengeleri değişebilir.
Sözlük yazarı olsa burada bulunanların %99'undan daha iyi, mantıklı entryler girebilir.
Abuzer Kömürcü ve Walter White karşılaşması yaptırdığımda Abuzer Kömürcü'yü Behzat Ç dizisinde ki bir polis müfettişi yapan site
Yanlışını düzelteyim dedim
Bu seferde beni yanlış bilgi vermekle suçluyor.
Evet Türkiye düşmanı alman , Avrupa ve batı basını,
Batı kamuoyu,

Recep Tayyip Erdoğan (ve ayrıca Muharrem ince’yi)
milliyetçi oldukları için kendilerine karşı propaganda düzenliyorlar ve chp/HDp bloğuna da sınırsız kaynak sağlıyorlar.

ChatGPT‘nin yaptığı ,
Avrupa’da , Amerika’da dolaşan bu bilgileri toplayıp, sunmak.

Yani suç yapay zekanın değil.
2 tane soru soramıyorum sürekli "Only one message at a time. Please allow any other responses to complete before sending another message, or wait one minute."

hatası veriyor. Sikerler.
milletin kodlama hakkındaki sorularını, internette bulamadığı konularını, merak ettikleri durumları sormak için kullandıkları bu muhteşem teknolojiyi fıkra dinlemek için kullanmışsın. bi de burda yapay zekayı gerizekalılıkla suçluyorsun.

allahım sen akıl fikir ver şu insanlara.
ingilizce bi email yazıp bunu formal ingilizce olarak yaz diyorum. Çok işime yarıyor.iyi yapıyor işini.
taylandlı bir adam lotoyu sormuş ve kazanmış diyorlar.

bende şunla bir sayısal loto yapim bakim tutacak mı. *

https://www.mynet.com/sos...ini-acikladi-110107113070
işte müthiş bir dijital pazarlama uygulaması.
Büyük çaplı projeler için yetersiz, bazen saçmalıyor. Doğru cevabı alabilmeniz için yine bir şeyler biliyor olmanız lazım yazılım anlamında. Ücretli versiyonu çıktı son zamanlarda. Denenesi.
(bkz: Skynet).

"kendi sonumuzu mu hazırlıyoruz?" diye düşündüren teknoloji.
Çok sevdiğim ve kendi çıkarlarım için sıklıkla kullandığın got-3 yapay zeka modeli, gelecek on sene içinde birçok şey değişecek güzelleşecek en iyisi de hikayeli oyunların spontane gelişimi olacak bence ama daha neler neler tabi