bugün

orada ne amaçla bulunduğu belli olmayan sürekli birilerini çekiştirme telaşı içinde olan insan yeri gelir ölmüş kişi hakkında bile dedikodu yapar.
her an her yerde olabilecek sıradan bir şeydir. müslümanlığı şekilcilikten ibaret zannedenlerin sürekli izlediği yanılgı.
babamin mevludunde nisanlima goz koyan uzak akraba teyzeyi surukleyerek ve doverek evden atmis biri olarak soyleyebilirim ki, olmaz olsun oyle akraba. serefini s.ktiklerim. gene sinirim zipladi.

nalet gidesice akrabadir.
cenaze olayını tamamlayan parçalardandır onlar. düğünde zılgıt çekmek gibi.
ceset ortada . kadınlar ağlıyor. sakallı amca aspirinin faydalarını anlatıyordu. ulan be adam tamam güzel muhabbetde git kahveye millet cenaze evinde hafif fısıldamalarla gülmeye başlaması çok mu hoş.
ev sahibi tarafından dövülerek çıkarılması gereken kişidir. akraba demiyorum bak, insan akrabasına azcık da olsa saygı duyar, burada saygı yok olmuş.
bu tipler cenaze evini düğün yeri gibi görür, konuşacak illa ki birini bulurlar. fısfıs fısfıs cenaze sahiplerine saygıları da yoktur. ne konuşacaksan çık çıkarı konuş. çok sinir insanlardır, bu tipler dini düğünleri de de berbat ederler. hoca kuran okur, bunlar huşu içinde dinleyeceği yerde dedikodu yaparlar.
ağzının ortasına tokatın şaplatılması gereken akrabadır.
ev sahibinin yaptığını da gördük.
akbaba ruhlu akrabadır.
Kardeşinin taziyesinde (ki zaten o da amcam oluyor) facebook profil fotoğrafımı değişeceğim yeğenim gel fotoğrafımı çek diyen amcaya sahip olduktan sonra anormal karşılamadığım başlık. Hemen her taziyede/cenazede yapılıyordur muhtemelen.
En rezil insan türlerinden biridir. Kendi başlarına gelince görürler dedikoduyu.
muhtemelen dedikoducu samsun konya yozgat illerinden kişilerdir. net.
o da bir şey mi? benim bir tanıdığım anlatmıştı. bir yerden üstü açık pidelerden gelmiş. bu başlamış yumulmaya üstüne bir de pul biber istemiş kola aldıralım demiş. ulan ben orada olacaktım nasıl girişirdim ben o herife orada.
acımı bir kenara bırakıp ağzını burnunu kırmak istediğim akraba.
başıma gelmişliği de var böyle bir durumun. babaannemin cenazesinde evden kovdum yüz kişinin içinde.
kurban ederim seni ölmüş toprak olmuş babaannemin tırnağına kaltak karı.
bir tencere yüksük çorbası ile gelip car car ötendir.
Kapıda biriken tüm ayakkabı, terlik, artık allah ne verdiyse, uzaktan güdümlü şekilde, üzerine yığılmalıdır.

Bre hadsiz!
Bre sefil!
Dedemin cenazesin de basimiza gelen olay adamlar hükümet kuruyordu kendi aralarinda babam dayanamadi kovdu hepsini yasli basli adamlari.
Evlerden ırak. Ağlıyorsa bile yalandan ağlıyordur. Allah cezasını versin.