bugün

arkadaşım maymun* ve jonny bravo çizgi dizilerini de bünyesinde barındıran izlenebilir kanaldır.
johnny bravo'yu verdiği için sevdiğim kanal.
samurai jack, foster'in hayali dostlar mekanı, ed edd ve eddy gibi süper çizgi filmleri barındıran güzel kanal.
daha çocukların aklına hiç bilgi sahibi bile olmadıkları evrim hipotezini! aşılayan, malesef ki kardeşimi başından kaldıramadığımız çizgi film! kanalı...
kardeşime izlettiği ve bağımlısı yaptığı çizgi filmleri gördükçe sövdüğüm kanal.
Çocukların, kendini çocuk hissedenlerin, çizgi filmler sadece çocuklar için değildir diyenlerin bir numaralı kanalı oluyor kendisi.
Evde ufak kardeşleriniz varsa izlenilmesi kaçınılmazdır.Nerde eski çizgi filmler.Kötü örnek oluyor çocuklara "Johnny Bravo : Çok seksiyim" .
Johnny Bravo faktörüne sahip kanal.
hele ki samurai jack aşık olunasıdır. * *
(bkz: camp lazlo)
Turner medya şirketi'ne ait, Türkiye'ye Doğan Grubu ile yapılan anlaşma sayesinde gelen çizgifilm kanalı. Kanalın ilk çizgifilmleri hepinizin mağlum bildiği Looney Tunes'di. Daha sonra tabi onlarca ödül alan çizgifilmlerini de piyasaya sürdü... Bu çizgifilmlerin çoğu Hanne Barbera productions'a aitti. Bu, çizimleri ve tasarımları yapan iki kişinin soyadları adıyla kurduğu bir çizgifilm yapım şirketidir ve Cartoon Network için çalışmaktadır. Yani CN'nin iki çizgi film yapımcısı vardır: Cartoon network studios, Hanne-Barbera.

Kanal Türkiy'ye 28 Ocak 2008 gününde, "Benim Kanalım Türkçe, Cartoon Network Türkiye'de" sloganıyla yayına başlamıştır ve şu anda Trükiye'de en çok izlenen 2. çocuk kanalıdır.

Kanalın Türkiye'eki en büyük sorunu, yenilenmemesidir... Aynı çizgi filmleri tekrar tekrar göstermekte, izleyiciyi sıkmaktadır. Ayrıca kanal hala 2008 grafiklerini kullanmaktadır, oysa tüm dünyada CN'nin logosu ve grafikleri değişmiştir.
ilk logosu: http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20100722202656
Türkiye'deki logosu: http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20101227153728
Şu an Tüm dünyada kullanılan logosu: http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20101007005014
http://www.cartoonnetwork.com üzerinden bir video izlemek istediğinizde size:

--spoiler--
bad news
videos are only available in the united states, sorry,
good news
games are available everywhere!
Check out ofr free games
--spoiler--

şeklinde bir uyarı veren bir internet sitesine sahiptir.
an itibariyle şirinlerin yayınlandığı çizgi film kanalı. koşun lan açın izleyin.
günde 12 saat izlemek ya da en azından kulak misafiri olmak zorunda kaldığım çocuk kanallarından sadece bir tanesi.
3,5 yaşında oğlunuz varsa, ömrünüz çizgi film oluverir.
(bkz: tv den iğrenmek)
bir dönem tom ve jerry,bugs bunny ve looney tunes çizgi film serilerini yayınlayan ve bunları sonra kaldıran kanal.
dün itibariyle paso alvin and chumpkins yayınladılar bizde oturduk barda çizgifilm izledik*...
eski çizgi filmleri yetişkinlere de hitap ediyordu ve oldukça güzellerdi. başta bakugan olmak üzere bebek çizgi filmlerini yayınlamaya başladığından beri soğuduğum kanal. (bkz: pijamalı muzlar) (bkz: wow wow wubzy) (bkz: jelly jam)
nette gördüğüme göre sadece türkiyede parasız izlenebilen kanal. şuanda johnny test var hastasıyım bu çizgi filmin.
edit: 19 yaşındayım ama çok seviyorum lan bu diziyi.
Ben 10 bağımlılığını arttıran tv kanalı.
bağımlılık yapan çizgi film kanalı. hepsi birbirinden mükemmel olan çizgi filmler yayınlıyorlar ben10 falan hariç sevmiyorum ben o tarz zımbırtıları. kanalı her açtığımda bu çocuklar neden caillou gibi saçma şeyleri seviyorlar diye düşünüyorum. sanırım o yaşta daha uyuşuk şeyler izleniyor.
şehirlerarası otobüslerde akıllı televizyonlarda sık sık tercih edilen çocuk kanalı. bizzat hiç hazzetmem.
yabancı kaynaklı çizgi film kanalı. Sadece çocukların görebildiği ve bilinç altına kazınan obje resimleri kullanmaktalar ekranı eşit parçalara bölerek. Çizgi film esnasında biz görmesekte, çıplak kadın resmi, dolar simgesi gibi bir çok imleç bulunmaktadır.
Yayın akışını değiştirerek dengemin bozulmasına sebep olan kanal. Saat yedi oluyo açıyorum regular show izlerim diye, bi bakıyorum yok ejderhalar yok bilmemneler. Üzülüyorum.
ergen iken kaçırmadığım çizgi film:ed,edd ve eddy. favorim iki D'liydi.
en sevdiğim çizgi dizi kanalıdır,yayın akışını şiddetle takip ettiğimdir,otobüs yolculuklarında en büyük dostumdur.tavsiye edilesi bazı çizgi filmleri için:
(bkz: ed edd n eddy)
(bkz: regular show)
(bkz: adventure time)
(bkz: gumball)
(bkz: flapjack)
(bkz: foster s home for imaginary friends)
(bkz: samurai jack)
izleyiniz,izlettiriniz.