bugün

cansu derenin 10a 100e 1000e katlayarak tur bindireceği gereksiz versustur.
serenay sarıkaya'nın her türlü sikerteceği karşılaşma hem güzellik hem de karakter bakımından.
forza fahriye evcen. bunları beğenen mi var. yapmayın.
Birinin memeleri var ötekinin yoktur.
ikisi de bir serra degildir maalesef.
ikiside bir meryem uzerli değildir.
serenay dediğini insan arzulayamaz bile her tarafta görebileceğin güzellerden. ama cansu dere öylemi. felaket derecede sıradışı bir güzel.
iki itici ünlünün karşılaştırılması.
cansu dere ezer geçer.
şu sıralar ezel dizisinde oynayan cansu dere ile adanalı dizisinde oynayan serenay sarıkaya'nın versusudur.
serenay her türlü alır. cansu dere kadar itici bi manken tanımadım.
şu versusa serenay diyen erkek vurduruyordur da. yatmadan önce rimellerini silsin erkeğidir. gereksizin tekidir cibiliyetsizdir. 10 santimlik bamyaya sahiptir.
cansu dere'nin hoplatacağı versus.. öbürü sümüklü bebe lan daha, her mahallede ondan 2 tane var.
(bkz: why not both)
Cansu dere tabiki.Serenay sarıkaya kim ameke google bakim.
cansu dere ye güzel diyen erkek vileda sopası ile sevişsindir.
ikisi de bir pembeojelihatun değildir.
(bkz: ooo)
vurduran, bamya pipili gibi tabirleri okuyup, öyle olmamak için korkudan cansu dere diyeceğim versus.

lan "serenay siker amına koyim ne diyorsunuz siz" yazacaktım, adamlar öyle bir atarlanmışlarki sanki bunu yazsam ekrandan birileri çıkıp laptop'u götüme sokacak diye korktum.

tamam beyler, cansu her türlü takar serenay kim lan!
cansu dere'nin asaleti yeter. evet.
Ayşegül aldinç ikisini de ağlatır.
ikisi de bir bülent ersoy değildir.

bülent ersoy sadece sesiyle bile her ikisini de gömer.
cansu dere alır.
ikisi de oyunculuk açısından yeteneksizdir. serenay müzik alanında başarılıdır. cansu dere inek gibi bakmakta uzmandir.
Bu başlığı Cansu dere ye küfür olarak görüyorum (bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba).