bugün

kendine has bi havası olan manken. şu sıra hotiç billboardlarında görüyoruz.
okanzedelerdendir.
okan bayülgen ve cem yılmazın turnike yaptıkları hatun kişi.
atv dizisi sıla da oynuyor.
bir insan en fazla bu kadar oyunculuk yapamaz dedigim hatun.kaç bölüm oldu bir güzel oyna artık.of!!!!
güzel yüz hatları olan ama çok boş bakan manken, yeni oyuncu.
kara kaş kara göz kombinasyonu dolayısıyla doğu kökenli sandığım amma velakin izmirli, yunan göçmeni çıkan 80 li dişi kişilik.
gözler kalbin aynası ise dünyadaki en güzel kalpli kişilerdendir.
son derece çekici duruşuyla dikkatimi çeken, kültürlü olan ve akıllı davranan farklı insan.
şu ara sıla adlı dizide oynayan, en güzel manken.*
sıla adlı dizide her durumda her olayda hep aynı şekilde bakan manken. bakışlarında

-şu an bakıyorum,bir anlamı var ama ne olduğunu ben henüz çıkaramadım siz uygun duruma oturtun.

anlamından başka hiç bir mananın olmadığı oyuncu ?!?.Kafayı hafifçe aşağı eğip gözleri yukarı kaldırarak bön bönbakmanın iyi bir şey olduğunu düşünen şahsiyet.
çok kültürlü efenim hakikaten, hatta geçen bir röportajda atatürk'ün ölüm yılını sordular şıppadanak bildi! sonra 7. cumhurbaşkanımız dediler onu da sadece 3.seferde bildi, daha ne olsun ya!! al evlen beraber kim 500 milyara katıl sonra! o derece yani.
vucudunu cok begendigim fakat burnundan nefret ettigim kadin..yani 'duzgun burun her zaman guzel burun demek degildir'in en guzel ornegi. yandan bakinca aquaparklardaki kaydiraklara benziyor. bu arada gozler de guzel ama bu sefer de bakislarda is yok. bi de cenesi, onde hafiften. bu kadar kusur kadi kizinda olur mu bilemeyiz ama yine de seviyoruz destekliyoruz kendisini.
bön bön baktığını düsündüğüm kişi..
(bkz: neden bu kadar güzelsin) *
kendisini güzel bulanlara karakuru görüntüsü ve baygın bakıslarıyla neresi güzel bunun demek istedigim ancak eger estetik degilse güzel bir burna sahip manken kisisi.
Çok erkekle beraber olmasına rağmen(nedense hafızamda böyle bir yer edinmiş)kalbinin temiz ve namuslu biri olduğunu düşündüğüm Türk model.
ne giyse yakışan ve yakıştıran mankendir.
güzel giyinen manken..
makyajsız hali daha çekicidir. mankenler dünyasının bakışları sıradışı olan gerçek güzellerinden birisidir. ama abi oyunculuğu çok çok kötüdür gibi onu yapmasın nolur.
mimiksiz oyunuyla bir sezon dizi çıkarmıştır *. helal olsundur.
manken olarak başladığı mesleğine oyuncu olarak devam etmektedir. allahtan diğer mankenler gibi şarkıcılığa el atmadı bir de ona el atsaydı kalpten giderdim herhalde!
bir de cem yılmaz abimizle bir barışan bir küsen şahsiyet.
cem yılmazla atraksyonlara gire gire!!! kendisine komiklik bulaşmış sanırsam bu kişinin. o ne oyunculuk öyle. vallaha sıla denen diziyi bir açayım dedim beni güldüre güldüre öldürüyordu az kalsın bu kızımız. olmuyor diyorum ve kendisine şarkıcılığı tavsiye ediyorum. bi de orda denesin bakalım.
ünlü türk düşünürü okan bayülgen'in eski sevgilisi olan manken veya dizi oyuncusu.
iki günde oyuncu ilan edilen şahıs.
berbat bir rol yetenegi olan hatta hic rol yetenegi olmayan, dizisindeki performansi nasildir bilinmese de, sinema filminin akabinde kendisine sinemanin 2 beden bol geldigi acikliga kavusulan, eski manken, yeni oyuncu(!).
sıla dizisinin en guzel bakan(!) kızıdır kendileri. ustune ustluk yaptığı bir konuşmada bu dizi sayesinde bakışlarını kontrol etmeyi öğrendiğini söylemiştir.