bugün

namaz kılmayan, evlenmeden karşı cinsle el ele sokaklarda gezen, sigara içen, yasin-i şerifi okuduktan sonra bir kez de tersten ve takılmadan okuyamayan sahte müslümanların ve bilimum laikçilerin içine düştüğü vahim durumdur.

ulu önder, başöğretmen, gönüller sultanı, sevgililer sevgilisi, en sevgili recep tayyip erdoğan'dan 2011 yılının son çeyreğinde olmamıza rağmen yürekleri hoplatacak, hüzün namazları kıldırtacak, zikirler çektirecek cinste bir nefret duyulması biz mütedeyyin kesimin müslüman gözlerine yaşlar düşmesine sebebiyet vermektedir.

ancak en sevgili'ye uygulanan bu laikçi tutum bir gün elbet son bulacaktır ve asr-ı saadetin kapılarının aralandığı o gün geldiğinde tüm bu namaz kılmayan sahte müslümanlar kendilerini affettirmek için ulu önderin ayaklarına kapanacaklardır...
recep beye put gibi tapmayan insanların normal durumu.
cahil değil bilinçli Türkler'de olan nefrettir. Ayrıca

ulu önder ve başöğretmen rte imiş. (bkz: hassiktir diyorum hassiktir)

(bkz: ulu önder = mustafa kemal atatürk)
(bkz: başöğretmen = mustafa kemal atatürk)
dinsiz köpeklerin sahte putları güzel dinimizce haramdır da ondan.

başlık duruyorken bunu hakaret içeriyor diye silmek nasıl mantık ?
(bkz: yerli sa ların gündüz düşleri)
çocukluğunda travma geçirmiş bünyelerin başlık açmasıyla sonuçlanan ifadedir. bu kadar olayı birleştirmek her bünyenin harcı değildir. o kafada başka neler var diyerek merak edilendir.
recep tayyip erdoğan'ın mehdi olduğunu sanan cahil cühelanın kuruntusu.
(bkz: cahil arapların recep tayyip erdoğan sevgisi)
yalakalık adına açılmış bir başlık olmak ileri gidememiştir. cahillikten değil bilgelikten nefret edilmektedir.
(bkz: tayyip gözünüzde haşa peygamberden farksız artık)
Olmayan nefrettir. Bir insan Recep Tayyip Erdoğan'dan nefret ediyorsa cahil değildir.
(bkz: şakirt detected)
(bkz: barmen buna ne verdiysen aynısından istiyorum)
(bkz: başlık sıçmak)
--spoiler--
ulu önder, başöğretmen, gönüller sultanı, sevgililer sevgilisi, en sevgili recep tayyip erdoğan
--spoiler--

cahil olmanın tadını çıkartan türklerin nefretidir. recebimi sevmemek cahillikse ne mutlu cahilim diyene.
(bkz: kraldan çok kralcı olmak)
milletlerin tarihi 10-20 yıl ile değerlendirilemez. hele ki bu binlerce yılın şanlı türk milleti ise.

bu travma da geçecek ve bu iktidar nefret ile anılacak.
bir türlü kabullenilemeyen ama var olan meseledir.
cahil değil tam tersi bilinçlidir. en azından dünyada inancıyla hiçbir olguyu birbirine karıştırmaz.
(bkz: cennetmekan ulu hakan recep tayyip erdoğan)
(bkz: recep tayyip ivedik)
tayyip' ten nefret etmek mi? ben daha çok onun ne yaptığını göremeyen , onu savunan ve ona oy veren lümpenlerden nefret ediyorum .
nadir görülen durumdur, zira cahil türkler genellikle kendisini ilah olarak görür.
aklı başında amerikalıların sevgisi yetiyordur tayyeap amcaya.
daha cahil olanların ona inanmasından daha iyi olan bir eylem.
islamı namazdan ibaret sanan, namusu bacak arasında arayan, haddini bilmeden insanların tercihlerine yorum yapan, müslümanlıktan da laiklikten de bi halt anlamayan zekasızların tespiti.
yalakalığın bu kadarı , belki dertli tayyip nikiyle başbakanın uludağ sözlükte dolanıp görüyordur senin bu yazdıklarını. bastım eksiyi.
acaba bugün nasıl bir tespit sıçsam diye düşünen şakirto sözüdür.
aklın almadığı duyguların kavrayamadığı yegane meseledir.