bugün

uludağ sözlük'te kendilerini ziyadesiyle pazarlayan zavallılardır. sokakta da var bunlardan. ne siyasi mesele konuşuluyor bunlarla, ne de başka bir şey. faşizm iliklerinekadar işlemiş bunların. kahretsin ya, üzülüyorum çok.
işte bu aga. bende tam buna değinecektim.. bu bahsedilen tarif tümüyle pkk sempatizanı insancıkları anlatıyor.bütün kürtler pkk lı değildir arkadaş..! ne demiş ömer üründül abimiz http://galeri.uludagsozlu...-ne-diyon-yarram_4416.jpg
tam anlamıyla zavallıdır, faşisttir, cahildir, aptaldır.
peki o zaman pkk yı simgeleyen bez parçalırını taşıyıp sınırda itleri karşılamaya gidenler kimler?

peki o zaman terör ürgütünün sloganlarını atarak polisime saldıranlar kimler.

peki gene aynı sloganlarla bir genç kızı molotoflu saldırıyla yakıp ölümüne sebep olan kimler?

türk üm demeyi faşizm,kürtüm demeyi insanlık hakkı diye nitelendiren kimler?

paylaşım sayfalarında şehit haberine sevinen kimler?

gibi sorulara cevap veremeyecek yazarın açtığı başlık.

siz bana zavallı diyeceğinize,kürtler hakkında böyle düşünmemize sebep olanlara söyleyin bunu.
tam anlamıyla zavallıdır, faşisttir, cahildir, aptal, oksimorondur.
tam anlamıyla zavallıdır, faşisttir, cahildir, aptal, oksimorondur, terktir.
Aynı tartışmaların etrafında dönüp duran sanal insanlardır.

Kürt sorunu üzerine tek yorumu "elektiriği kaçak kullanıyorlar" repliğinden öteye gidememiş, gerçek hayatlarında verebilecek bir mücadeleleri olmayan bu insanlar hep birilerinin ölmesini ister. Silah ile bir şeylerin çözülemeyeceğini 30 yıldır anlayamamışlardır. Eee fazla sanallaşmaktan kaynaklanıyor bunlar işte. Counter Strike oynamanın adam üzerindeki kötü etkileri. Ama orada gerçek bir savaş var işte. Ölen bir daha canlanmıyor, oyuna yeniden başlamıyor. Kendisi batının büyük şehirlerinde rahat rahat hayatını sürdürüyorken, oturur klavye başından büyük vatanseverlik yapar. işte asker öldüğü zaman msn'de nickinin başına gül koyar, asker öldüğü zaman sözlükte osman pamukoğlu başlığını ağlama duvarına çevirir. Tabii bu arada aldığı oylar önemlidir. eksi oy falan aldı mı ortalığı bölücüler sözlüğü doldurmuş diye ayağa kaldırır. Hani harika yazıyor ya eksi veren bölücüdür, haindir.

Bu tartışmaların bu savaşa, soruna hiç katkısı yoktur. Artık o ufacık beyninize sokun bunları. Orada gerçek evet fazlasıyla gerçek bir savaş var ve sizin akşama kadar götünüzü kırıp, elinizden bırakmadığınız klavyeniz ile çözemeyeceğiniz, üzerine ahkamlar kesemeyeceğiniz bir savaş.

hadi sözlükte bölücü aramaya devam sanalcanlar.
pkk'nın istediğini yapan kişidir.
kendini bilgili sanan bilgisiz kişidir.
öyle olmadığını gösterecek hiçbir unsur olmaması nedeniyle gayet doğal olan görüştür.
bu zavallı, sanal ortamlarda "pkk yı şöyle yapayım, böyle yapayım." şeklindeki iyi dilekleriyle sevişirken, sabah işine gitmek için bindiği minibüsün, kürt -ona göre pkk lı- şoförünün dinlediği radyo kanalını dinler ve çalan şarkı hoşuna bile gidebilir.*
adamların amaçlarına ulaştığını gösteren malaktır.
şimdi pkk'li olmakla kürt olmak arasında nasıl bir fark var onu anlayamıyorum ben. örneğin ben; pkk'yi desteklemiyorum ama kürtlerin ana dilde eğitimlerini, kültürlerini korumalarını, anayasada tanınmalarını istiyorum. beni hangi kefeye koyuyorsunuz?
ne yazık ki sayıları türkiye'de hiç de az değildir.. biraz okuyup kendilerini geliştirmeleri şart. yoksa daha çok uyutulurlar bu masallarla..
(bkz: kuru yanında yaşta yanar)
zavallıların büyüğüdür. bu zavallı aynı zamanda bütün dindarlarıda akp li bütün atatürkçüleride chp li sanır.
bütün pkk lıların kürt olmasından etkilenmiş olabilir.
(bkz: bütün kürtler potansiyel pkklıdır)
bütün pkk'lılar kürttür. burası doğru mu? doğru.
bütün kürtler pkk'lıdır. bu doğru mu? tartışılır. zira, kürt olupta ben pkk'lı değilim diyen belli bir kesim vardır. fakat bunların hiçbirisi, pkk terör örgütüdür, bölücüdür dememektedir.
yani bütün kürtler pkk'lı değildir belki ama, hepsi pkk sempatizanıdır.
Bütün Kürtler pkk lı değildir. Böyle bir genelleme Kürt ırklı vatandaşlarımıza hakaret olur. Benim tanıdğım birsürü vatanını seven Kürt vardır. Bu söz Türk Kürt düşmanlığının başlamasına sebeb olan bir sözdür.
gözleri olup görmeyendir.
yıllarca trklere yutturulmaya çalışan safsatadır. biz kardeşiz demişler ama en ufak fırsatta ihanet etmişlerdir. 22 milletvekili çıkarmak için 2 milyon bölücü oyu gerekir. her aileyi 5 kişiden görün. bu 10 milyon bölücü demektir. geriye kaldı 10 milyon mu? bir kısmı akp ye oyvermiştir. zaten durum ortadadır. geriye kalan da sempatizandır.