bugün

aslında insan demeye bin şahit isteyen, hayvanın hası olan ayının önde gidenidir. bir şeyler içmek istediğinde, bu cola olur, su olur, meyve suyu, ayran olur, buzdolabına saldırıp, bulduğu şişe veya kutuyu kafasina dikip içen, kalanını da utanmadan yerine koymakta sakınca görmeyen, insan görünümlü ama hayvan ruhlu bir camıştır, o.

kendisinden sonra gelen masum vatandaşı ise içeceğini bardağına boşaltığında, karşılaştığı kırıntılarının sırrını çözmek gibi bir derdin içine sokar.
tek başına yaşıyorsa sorun yok kimse karışamaz iğrenemez dışardayken su alıp kafaya dikmekle aynıdır he yok yalnız yaşamıyorsa dikkat edecek başkalarını düşünmesi lazım.ama şimdi sabahleyin bi sütü kafaya dikmek de güzeldir hani.
evinin kirasını kendi ödeyen , buzdolabını kendisi satın alan , markete gidip kendi alış verişini yapan ve kendi cebinden ödeyen bir insanın içeceği kafasına dikmeyi bırak şişeyi götüne bile soksa bizim laf söyleyemeyeceğimiz insandır.
Çok susadığım zaman benim bu. Hemen dolabın yanı başındaki kurutmalıktan bardak alıp doldurabilirim de ama o anki üşengeçlikten ziyade birine yakalanmadan kafaya dikme isteği çok daha ağır basıyo.
Çok zevkli ya tavsiye ederim. imdb 9.7 felan.

Edit: söylemiştim arkadaşlar ben tehlikeli değilim ben tehlikenin ta kendiyisim... Nazik hassas ana kuzuları anlamaz!!
o benim. size ne lan belki tek başıma yaşıyorum. evet.
benimdir. hiçbir bardak o şişeyi kafaya dikmekteki tadı vermez. bunu problem etmeyen biriyseniz ve problem etmeyen biriyle yaşıyorsanız, problem yoktur.

ha siz ortamlarda hayatınızda dolaptaki şişeyi hiç diklememişsiniz, hep bardakla içiyormuşsunuz gibi anlatın, kim bilecek.
paraya kıyıp çok ince kenarlı bir bardak alın. kana kana içmek bardak ancak ince kenarlı olursa mümkündür.
Ben sayılırım, fakat tek farkla. Üzerinde adım yazıyor ve herkes onun benim olduğunu biliyor, zaten birileri şişeme dokunsa kan çıkar. Ocd'im ben, o şişeyi her gün dezenfekte edip dolduruyorum. Bir yere gidince de yanımda götürüyorum, her su içmek istediğimde yenisini alamam çünkü fakir bir ocd hastasıyım. imkan dahilinde yaşıyorum temiz dünyamda.
Muhtemelen yalnız yaşayan insan.
Bardaktan içilen su bu zevki vermez mesela. Mühim olan şişeden içilmesi de değil; kimseye yakalanmadan gizlice, adrenalin içinde içebilmek başarıyla.

Önce etraf kolaçan edilir, usulca dolap açılır, şişe heyecandan el titremesiyle açılır, pür dikkat kulak kabartılır, kimsenin gelmeyeceği kanaat getirilince kafaya dikilir, lıkır lıkır içilir. Aynı ihtimamla kapak kapatılır ve dolaba geri koyulur.
Off bazen yüreğim bu heyecana dayanamayacak diye korkuyorum.
Bi tane bardak alıp kafasına çat diye vurduğun gibi pencereden uçurulasi insandır.
Sadece kendinin içeceği bi şey değilse kimsenin salya sürme hakkı yoktur.
Herkes kendi içeceği şişeyi ayırırsa sorun kalmaz. Ben adımın baş harfini yazıyorum şişemin üstüne. Acil durumlarda hemen aldığım gibi dikiyorum kafaya. Hele ki yaz sıcaklarında, buz gibi suyu ya da limonatayı şişeden içmek acayip ferahlatıcı oluyor. (bkz: lıkır lıkır)
Aynı heyecanla başkalarının da benzer şeyi yaptığını düşünüp öyle kafaya dikiniz. Benim şişem hep ayrıydı mesela. Kimse dokunmazdı evde. Ürperdim şu an. Zaten bardaksız da içemem asla.
“Oğlum içme şöyle. bardak diye bir şey var, hepimiz içiyoruz o sudan ama yaaa cık cık cık” diyen anneye rağmen, kafaya dikmiş boca ederken şişenin ucundan ağız kenarına taşan suların süzülüp aşağı doğru inmesi, benim gibi bir tosuncuğun kendini biscolata erkeği gibi hissettiği andır. Filmlerden reklamlardan böyle gördük...
Fırıncı küreği marifetiyle ağzına çaaat çaaat vurulması gerekendir.

Lan olumm aileyiz diye, birbirimizin, tükürüğünü, bakterisini, virüsünü yalayıp yutmamız gerekmiyor di mi?!
Çok istiyorsan, kendine bir şişe ayır, Nasıl istiyorsan öyle iç, ama o şişeyi kırmızı ojeyle işaretlemeyi unutma e' mi!
Dolaptaki sulara dokunma, ümüğünü sıkarım!
ahan da bu benimdir!!

şimdi onlar düşünsün! derim ben hep..
Evde tek yaşıyordur.
Abartısızdır. Bir daha başka birine içme şansı tanımadan bütün tükürük salgısını pek şişe içine gönderir. Bencildir.
pet şişe su haricinde yapmaması hayrına olan insandır. ki onun için de ayakta su içmek iyi değildir deniyor ama neyse. benim annem hemen kızıyor böyle bir şey yapmaya kalkarken, şurada bardak var oğlum bereketini kaçırma, adam gibi iç diyor. bende söz dinliyorum tabii. swh. hem klasik bir bekar eylemi olduğu için ileride evlilik hayatında böyle bir şey yapamayabilirsiniz. onun için yapmayıp alışmamak lazım.