bugün

başakların ve terazilerin yine yeniden küme düştüğü sıralama.

http://ulu.so/u5m7a1
boğa burcu kadını diğer burç kadınlarına göre daha öndedir bu konuda.

erkeklerde durum nedir bilmiyorum fakat hepimiz aynı bokuz burç farketmez.

edit:boğa burcuyum.
--spoiler--
Boğa:

Erkek:
Boğa, çok güçlü ve temelde fiziksel bir cinsel doğaya sahip olmasına karşın, kesinlikle hoppa bir burç değildir. bu adam çok tatlı ve dürüsttür. onu en çok tahrik eden şey doğallıktır. cazibeli ve şehvetli tavırlardan hoşlanmaz. entelektüel değildir.

boğa zodyak'ın en inatçı burcudur. birçok erkekte görülen kendini kanıtlama ihtiyacı onda yoktur. bu erkek için, ortam kendisi kadar önemlidir. mısır tarlalarında ya da uçsuz bucaksız kumsallarda sevişmeyi hayal eder.
--spoiler--

boğa için görüşü hayallerimle uyuşmamaktadır. Yanlış olma ihtimali yüksektir.
(bkz: önemli olan burcu değil işlevi)
--spoiler--
akrep burcu erkeği

Mıknatıs gibi bir çekiciliğe sahip Akrep, Zodyak'ta cinsellikle özdeştirilir.
Akrep tüm kaynakların ortak kullanımından sorumlu olduğu için, temel kaynakların başında gelen bedenin de paylaşılmasını sembolize eder.

Akrepler kendi çekim güçlerinin farkında oldukları zaman, bunu istedikleri insanları elde etmek için kullanmaktan hiç çekinmezler. yine bu özellikleri aktif bir cinsel yaşamın da kapılarını rahatlıkla açar.

Bir Akrep için aşkın cinsel paylaşım olmadan, platonik seviyede yaşanması mümkün değildir. Oldukça yüksek bir cinsel gücü olduğu için, genellikle karşı taraftan da bu beklenti içindedir. ihtiraslarına tutkularına gem vurmak oldukça zordur. Cinselliği her an her yerde yaşayabilir.

Su elementinden olan Akrep'in hayal dünyası son derece yoğundur.
Fantezilerini partneriyle rahatlıkla paylaşır ve uygulamaya döker.
Afrodizyaklar kullanmak, kimsenin düşünemeyeceği uyarıcılar yaratmak, Akrep'in cinsel yaşamının doğal parçalarıdır.

Araştıran bir yapısı olduğu için, karşı cinsin anatomik yapısını en ince ayrıntısına kadar en az kendi vücudu kadar bilir ve ona göre davranır.
Bu Akrep'in dayanılmaz cinsel çekiciliğinin, vazgeçilmez bir hal almasına neden olur. Cinsellikte genellikle dominant olmayı seven bir tarzı vardır.
--spoiler--
(bkz: bir kaplan olarak akrep burcu erkeği)
Akrep bir ikizler iki.
şüpheye lüzum yok, aslan hepsini tek geçecektir. ormanların kralı yatağın da kralı olur elbet.
bir leylek kaldığının kanıtıdır.

şimdi buradan işin fiziki ve psikolojik boyutuna girip de anlaşılmamayı göze alamayacağım için şöyle iştirak ediyorum bu münazaraya;

en iyisi öküz ve fare burçlarıdır.

çin astrolojisi diye bir şey var arkadaş, her boku biliyorsun da bunu mu bilmiyorsun?
eşek burcunun galip geliceği kapışma.
ikizler erkeği deneyin ve muhteşem saatler sizin olsun.
boğa yükselen akrep olaraktan ...

(bkz: dağılın ulan)

performansmış... hacı şakir ne zaman perfromans sordu amk.
oğlak burcu erkeği için. 10 üzerinden.
istek: 10.
doyum duygusu: 6
karşı tatmin: 10
performans : 7
fantazi: 10
haplı performans: 11
Biz kurtler cinsel performansimiz ile taniniriz pek cok beldede. Kurt burclari arasindan ozellikle bewari ile cunki burclarinin cinsel yetkinligi su goturmezdir. Avrupa burclarindan ise akrep cinsel yetkinligi ile taninir. Cin burclari arasindan tavsan bilinir. Ozellikle kurt burclarindan pirgami icin ayri bir parantez acmak istiyorum, bu burc istikrarsizligi ile bilinir. pirgami burcundan bir insanin 8 cocugu da olabilir, 2 cocukta tikanip kala da bilir.
deneyenler ifşa.
Akrep burcundan sonra ikizlerdir. Onları aslan takip eder. Diğer burçlar yalan.
Biz çatıda yapıyormuşuz.
çatıda ne işim var benim ya, üşürüz orada.
kumandayı aramak mantıklı. üstüne belgesel iyi gider.
--spoiler--
Sen mutlu olduysan ben de mutlu oldum hayatım... Terazi, adalet ve vefa, özveri ve kadirşinaslıktır. Canım ben, sevgili kendim.
--spoiler--
Hehehe Bi daha Bi daha oley oley oley.
balık burcu erkeğini 1 numaraya yazalım.

çünkü ben balık burcuyum.
Yükseleni akrep olan bir Boğa olduğuma göre çatıda pizza yiyerek de yapıyomuşum vay amk yeminle tam ben ahahahahahahaah.
Cinsellik konusunda mars burcunuz güneş burcunuzdan daha fazla etkili.
(bkz: natal chart)

Güneş aslan mars akrep kadını bildirdi.