bugün

bir zamanlar yayınlanan üvey baba dizisinde lamia rolünde izlediğimiz oyuncu. büyüdükçe daha da güzelleşmiştir.
üvey baba dizisinde acıların kızı küçük lamia rolündeki kız.
(bkz: lamia)
büyümüş ve sülün gibi bir hatun olmuştur. tebrikler.
zamanın küçük beslemesi lamia'sı. yıl 2012, resmine bakanlar baş parmağını emerek "hassiktir yeaaaa" demektedir.
halbuki şemsi inkaya aynı şemsi inkaya.
(bkz: arwen reloaded)
kozasından çıkan kelebek.
tvde gördüğümde ağzım açık kalan, gerçekten çok güzel olan, bilgisiyle, konuşmasıyla, duruşuyla kendisini sevdirebilen küçük lamia.
allah sahibine bağışlasın, gördüm ve sonra dedim ki senin kedi canını.
yeni filmi selam'ın vizyona girmesiyle adından daha fazla söz ettirecek oyuncu.
(bkz: hanImIm)
(Bkz: küçük lamia)
(bkz: lisede reddedilen kızın kainat güzeli olması)

muhtemelen onlarca erkek vardır şu anda başlarını duvardan duvara vuran.
selam filminde güzel oynamış, rol ona, o role yakışmış.
küçükken babasından dayak yiyince mutlu olurdum, şimdi içim kan ağlıyor. Sana kalkan eller kırılsın.
şu sıralar 2.sayfa programındaki konuk ilk defa görüyorum ve acayip güzelliğe sahip harika bir insana benziyor.
üvey baba dizisinde lamia rolünde oynayıp günümüzde taş olan kişidir.

görsel
itici bir güzeldir.
An itibariyle dada programında okanın ekibini dumura uğratmıştır. Kadın tek filmde oynamamış abi, birden fazla sinema filminde oynamış. Bu zekayla oyuncu bile olması imkansız ama oluyor işte.
sözde güzelliği ettiği her kelime ile tarafımdan yıkılan bayan. insan hem bu kadar ortalama üstünde olup hem nasıl bu kadar itici olabilir. hiçbir ağırlığı yok.
üvey baba'nın lamiası. o dönem sürekli ağlayıp, zırlıyordu fakat şimdi ise kendisi hakkında denecek şeyler şunlardan ibaret.
https://youtu.be/7mX16B04tuo
suratı oyma gibidir. kusursuz yüz hatları vardır. Farah zeynep Abdullahla Akrabaligi var mi diye sordurur
(bkz: Beslenir ki bu)
Yusuf guneyin sevgilisi guzel mi cook ama bende kiskacliktan öldüm yani.
kötü oyuncu. çocukken çocuğu oynadığı için zorlanmıyordu ama şimdi olmuyor.
abdullah diye soyisim mi olur a.k.

bütün güzellik gölgede kalıyor.