bugün

henüz tribünleri ayağa kaldıracak bir transfer yapamamıştır, merakla beklemekteyiz.
edit: niye eksilersin kardeşim, haberim olmadan mesut özil veya hamit altıntop mu transfer edildi? şampiyonlar ligi için yetenekleri sınırlı vederson mu yeterli, avrupa maceralarının tamamı hüsranla sonuçlanmış insua mı?
ligdeki 2 yıl süren sivasspor rüzgarını, 2009 - 2010 yılında şampiyonlukla durduran takımımız.
(bkz: ertuğrul sağlam)
böyle giderse şampiyonlar liginde 0 çekecek takım. bunun en büyük hatalısıda yönetim olacaktır. lig şampiyonu oldun o kadar para geldi, taraftarın o kadar bağış yapıyor bu paralar noluyor taraftar yıldız oyuncu bekliyor fakat takıma arjantin den 5. sınıf oyuncuları getiriyorsun. adamların çoğunun avrupa deneyimi bile yok. eğer adam gibi bir takviye yapmassa yönetim şampiyonlar liginde 0 çekecek takım olacaktır.
http://tr.wikipedia.org/w...9Eablon:Bursaspor_Kadrosu
2010 2011 sezonu hazırlığı için gittiği avusturya'da ikinci hazırlık maçında ingiltere premier lig takımlarından stoke city'i, ömer erdoğan'ın attığı kafa golü ile 1-0 mağlup etmiştir.

sercan
volkan
turgay
ali

bu dördü kendi aralarında uyum içinde, sağ kanat ağırlıklı oynadılar.

vederson
ozan

sol tarafta sanki uzun yıllar beraber oynamışlar gibi izlenim verdiler.

krita

geçerli not vermedim. hazır değil henüz.

takım genel anlamda lige hazır gibi. avrupa maçlarına hazır olmuşlar mı bekleyip göreceğiz.
ısrarla defansın ortasına ve forvete oyuncu alıp transferi kapatacağı yönünde açıklamalar yapan takımım. yahu orta sahanın ortasına şöyle adam gibi bir ön libero şart değil mi? bunu ben mi görüyorum sadece ya da elimizde iyi oyuncular var ben mi bilmiyorum. ergic tamam fena değil ama hüseyin ve kirita gibi oyuncularla lig hele hele şampiyonlar ligi hiç olmazmış gibi geliyor ama hadi hayırlısı.
(bkz: ay ayol) *
şampiyonlar liginde grubuna 3. torbanın en güçlü takımı gelmezse 0 çekmeyeceğini düşündüğüm takım.
güzel taraftarlı güzel şerhirdeki güzel futbol takımı.
Kaliteli bir ön libero almazsa şampiyonlar liginde çok ciddi sıkıntı yaşayacak olan takımım.

Transfer konusunda tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşamakta ve taraftarın bu konuda artık sabrı iyice taşıyor. Bu kadar çok para akarken transfer yapılmayacaksa ne zaman yapılacak? Hadi geçen sene para yoktu? Bu sene ne yok? Üç kuruşa beş köfte araya araya zaman kalmadı. iki tane değil üç tane kaliteli adam şart. Bu kadro derinliği ile sıkıntı yaşayacağımız gün gibi açık.

Ön libero yok. Elimizdekiler tsl şartlarında bile zorlanırken şampiyonlar liginde düşenemiyorum bile. Stoper şart. Serdar Aziz çok iyi olabilir ama pişmesi lazım. Sağ bekte Ali'nin alternatifi yok. Alınması lazım. Striker tarzı forvet bitirici forvet yok.

Bu transfer politikası ile devam ederse Bursada bu sene işler yolunda gitmeyebilir. Şampiyonluktan dolayı kimse ağzını açmıyor ama Bursa taraftarı futboldan çok iyi anlayan bir taraftar ve durumların farkında. Ertuğrul Hoca ve şampiyonluk faktörü nedeniyle şimdilik herkes susuyor. Yönetim inşallah ne yaptığının farkındadır. Yoksa onları da zor zamanlar bekleyebilir.
transfer konusunda geç kalan takımım, avusturya kampı neredeyse bitmek üzere ancak hala beklenen tranferler yapılamadı. bu saatten sonra yapılacak transferlerin yaşayabileceği olası uyum sorunundan kim sorumlu olacak? biz cefakar taraftarlar mı? hiç sanmıyorum.
şampiyonlar liginde gol atamayacak takımdır.
şampiyonlar liginde grubu -18 averajla bitirecek takımdır. bu rakamın daha fazlası olabilir ama daha azı olamaz.
şampiyonlar ligi'nde fenerbahçe gibi 0 puan çekmeyecek takımdır. bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum ki bursaspor, bursa kentiyle beraber oynamaktadır. bunun gücüyle en azından puan alacaklardır. ancak daha iyi yerlere gelmeleri için defansa ve forvet mevkiine güzel eklemeler yapmaları gerekir.
şampiyon olması sevindiren takım. başarılarının devamını diliyoruz.
bursa kim şampiyonluk kim diyenlere, sivas gibi olurlar stresi kaldıramazlar diyenlere 10 numara kapak yapmış takımdır. şimdide moda fark yersiniz, 0 çekersiniz falan. ulan siz gittiniz naptınız bi söyleyin? 0 çekende sizsiniz 8 yiyende sizsiniz bizde en fazla bunu yaparız neden zorunuza gidiyor? ama eminim ki bu sene yine çok fena kapaklar yapacak takımdır.
şampiyonlar liginde gol atamasa da, her maçta beş yese de artık efsane olmuş takımdır. sen her sene şampiyonlar liginde, en az çeyrek final oynamıdın ya, asla sıfır çekmedin ya, hayatta ikiden fazla gol yemedin ya, ülke puanına süper katkıda bulundun ya, bu sene de (bkz: bursaspor)sıfır çeksin. yıllardır elde ettiğiniz başarılar yeterli bizim için zaten. şu anda (bkz: bursaspor) lige en hazır takım görüntüsündedir. en büyük transferi kadrosundan hiç yıldız kaybetmemiş olmasıdır. ayrıca arkasında öyle bir taraftar vardır ki, bu takım a kategorisinde bile her maç 15 bin kişiye top oynamıştır. o yüzden siz her sene zaten şampiyonlar ligini kazandınız, bu sene de biz gruptan çıkamayıverelim. şimdi hep beraber (bkz: çekmişiz kafaları dalmışız hayallere).
0 da çekse gol de atamasa -18 değil -38 averajı da olsa sonuna kadar desteklenecek olan takımdır. bu büyük takımın taraftarı 2. lige düştüğünde de her maç stadı doldurdu. başarıyı sevmedi bu takımı destekleyenler.
Şampiyonlar liginde bir takımı bütünüyle desteklememi sağlayacak olan takımdır.
iyi oyunlarıyla bir zamanlar beşiktaş için hissetmiştim bu "bütünlüklü desteği", şimdi kötü de oynasa bursa için hissedeceğimdir.
itin kopuğun laf atıp durduğu haklı bir şampiyonluk kazanmış takım. ah bir de bursa gibi işe yaramaz bir şehrin değil de kayseri gibi konya gibi daha muhafazakar bir şehrin takımı olsaydı daha iyi olurdu. yalnız kanımca ertuğrul hoca gibi mübarek bir insanı gören şehir kendine çeki düzen verecektir tez zamanda. darısı izmir'in başına.
en büyük mücadelesini geçen sezon olduğu gibi fenerbahçe'ye karşı değil, her zaman olduğu gibi "hop hop bursa top bursa" diye bağıran rakip taraftarlara karşı veren spor kulubüdür.
değil şampiyonlar ligi, amatör kümede de mücadele etse atkımı alıp koşarak stattaki yerimi alacağım takımım.

inci'den: görsel
türkiye süper ligden avrupa kupalarına katılma hakkı elde eden takımlar arasında şu gün itibarı ile geçer akçe futbol oynayan tek takım. bağlı oldukları, turgay bahadır'dan başlayan defans ve atağın geliştiği kanadın beki ileri çıkıp ikiye bir yapar sistemi ile kimseyi gole boğmazlar ama maça her an ortaktırlar. çok iddialı konuşuyorum, üç büyüklerin rakiplerinin hiç birisine maç boyunca ikiden fazla pozisyon vermezlerdi.
Doyumsuz bir yönetime sahip olan takımdır, şöyledir ki bizden ısrarla Zapotochny ve Holosko'yu istemelerine rağmen kendileri, ilgilendiğimiz futbolcuları sercan için hiç bir kolaylık göstermiyor, ama çok kesin bir kaynaktan alınan habere göre * zapotochny holosko + 3m euro karşılığı sercan Beşiktaş'ımıza gelecektir.
tabata'nın 8 milyon ettiği ülkede sercan'ın yaşını da göz önünde bulundurup avrupa'ya 20 den giydirmesi gereken kulübüm. zapo+holosko+tabata+8 milyon yürrroo. işen gelirse.