bugün

demek ki burger king'in payının yüzde otuzuna sahip olan sayın ömer üründül'ün beğendiği reklamdır. eğer ondan onay alıp yayınlanıyorsa bu reklam, şaşırılmaması gerekir, kötü olmasına.
çok sevimli bir reklam olmuş... barbie'ler burger king'de gibi bir his geliyor insana izleyince... burger king'in bu pembeli reklamını tuttum...
http://www.youtube.com/watch?v=H2TqJVdIqTc
Sözlükte başlığı açıldıysa reklam amacına ulaşmıştır.
duma duma dum...
(bkz: allah ım sana geliyorum)
ateş seni çağırıyor sloganından yola çıkarak ateşimin çıkmasına neden olmuştur.
kabustur.

deterjan reklamlarına rezil derdim, beterin beteri de oluyormuş..
reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışıyla çekildiğini tahmin ettiğim üründen çok markayı ön plana çıkarmayı hedeflemiş reklam. şüphesiz reklamcılar her psikolojik hareketi, düşünceyi, oluşu ve imajı çok iyi bilen ve tahmin edenlerdir. * *
küresel markaların ülkemizde ne kadar kötü temsil edilebileceğinin bir başka kanıtıdır.

(bkz: seda sayan lı pepsi reklamı)
0-3 yaş grubuna hitap eden reklam..
kardeşlerin 'bunların haapsi cok avantajlıı' lafından sonra dış sesin 'bütün dünya anladı' lafıyla olayı bunlar bile anladıysa herkez anlamıştıra getirmesi.
efendim yakında bir türk abazan gencinin " bu hamburger in içinden esra ceyda kardeşler çıkmıyor " diye burger king e dava açması muhtemel durum, aman sakının kaçının.
bu da dum *
(bkz: haydi lililililili)
reklam da amaç iyi yada kötü marka veya ürünü tanıtmaksa başarılı bir reklamdır. kötü reklamdır izlemeye bile tahammül edemiyor insan ama eğer bu reklam için tüm sözlüklerde sayfalarca entry giriliyorsa o reklam hak ettiği yere ulaşmıştır. 3g li turkcell reklamı seda sayanlı pepsi yada çalışan annenin yardımcısı pınar köfteler reklamları içinde aynı şeyler geçerlidir. dikkat edilecek olursa bu reklamların çoğu insan da antipati uyandırıyor ama bir taraftanda beyinimizin bi köşesinde yerini buluyor.
yıllardır uğraşılan satış stratejisini ayaklar altına almak. ateş seni çağırıyor out, Esra-Ceyda seni çağırıyor in .
burgerlerin içinden sarı sarı saçların çıkmasının muhtemel nedenidir.
cüneyt ismini taşıyan bayları nüfus dairesine yönlendiren reklam. isim değiştirmek için tabi ki.
başarılı ve zekice bir reklamdır.
alt msjı e bunu anlamıyorsanız aptalsınızdır yani başka yerde yersen salaksın babında ( bknz şekil a die iki kardeşi hedef gösterir. )
Seda sayan'lı pepsi reklamı ile kapışabilir. o kadar müthiş.
tahammül edebilene bedava burger verilmesi gereken reklamdır...
aptalla$tırır mütemadiyen.

-'2'den fazla izleyenlerde aptalla$ma tespit ettik amirim'.
otobüs duraklarındaki reklam afişlerinde "1 menü 6,75 2 menü 8,75" yazmakta ve üstünde malum kardeşlerin resmi bulumaktadır. acaba 2sini de 8,75 e veriyorlar mı? *
pembe sıçtığını zanneden yurdum genç kızları üzerinde olumlu etkisi olacağını düşündüğüm reklamdır. ha beni değil burger kingden, hamburgerden soğutmuştur reklamdır.
salaklığın iyi para ettiğini kanıtlayan reklamdır.gariban edebiyatı yapmayayım diyorum gene dayanamıyorum , lan millet sefaletten çocuğuyla nehire atlıyor bu mary kate-ashley olsen özentileri saçı sarıya boyatıp, oooo piti piti yaparak malı götürüyorlar.ayrıca salak taklidi de yapmıyorlar, düpedüz salaklar işte göz var izan var.*