bugün

entry'ler (254)

expose

istanbul'lu progresif death/thrash metal grubu. 2009'da kurulup bir kaç eleman değişikliği yaşadıktan sonra final beşlisiyle yoluna tam gaz devam eden bir gruptur. cover listelerinde metallica'dan megadeth'e, lamb of god'dan trivium'a, iron maiden'dan nevermore'a değişik grupların parçalarını bulunduran grup aynı zamanda beste çalışmalarına da tam gaz devam etmektedir. yakın zamanda kayıtlara başlayacak olan grup aynı zamanda konserlere de başlayacaktır. ben bu kadar çok şeyi nerden mi biliyorum? e grubun vokalisti benim de ondan *
http://www.facebook.com/exposeband09

91 li sözlük yazarları

öss'yi çoktan atlatmış, eğer başarılılarsa çalışmalarına gerek olmayan yazarlardır.

orijinal dvd nin 22 euro olduğu ülke

italyadır, bizzat gidilmiş görülmüştür.

adsl kota sorgulama

ay başlarında çatır çatır açılan, fakat ay sonunda açılmamaktadır. "acaba kotayı aşmışmıyımdır" diyen bireyler ise bu sistemden yararlanamadıkları için ya ay sonunda download yapmazlar, ya da downloada devam edip kota aşımı yaparlar. en temiz çözüm kotasız pakete geçip, böyle bi dertten kurtulmaktır.

eski sevgiliye gönderilecek tek şarkı

nightwish - bye bye beautiful

bi de şu var.
(bkz: anket)

show me how to live

barney stinson adlı übermensch'e söylemek istediğim ilk cümledir.*

sözlük yazarlarının kullandığı web tarayıcıları

1997

metallicanın reload albümünü çıkardığı yıl.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

(bkz: chuck palahniuk)
(bkz: survivor)

senden daha güzel

bas gitar partisyonları acayip kolay olan şarkıdır.

burger king in esra ceyda kardeşler li reklamı

otobüs duraklarındaki reklam afişlerinde "1 menü 6,75 2 menü 8,75" yazmakta ve üstünde malum kardeşlerin resmi bulumaktadır. acaba 2sini de 8,75 e veriyorlar mı? *

kız yurdunda mango da indirim var diye bağırmak

fenerbahçe tribününde "en büyük galatasaray" diye bağırmaktır.

adı ve soyadını nick olarak kullanan kişi

msn listemin %12.5 luk bir kısmını oluşturmakta olan topluluktur.

bir sınıfta tek bir kızın bulunması

üniversitelerde inşaat mühendisliği, metalurji ve malzeme mühendisliği gibi bölümlerde oluşan durumdur.

dünya kupasında tutulacak alternatif takımlar

(bkz: italya)

yaşasın ikinci memleket *

10 ekim 2009 belçika türkiye maçı

formalite icabı oynanacak olan maçtır.

şampiyonluk

bu gidişle türkiye milli takımı ile hiçbir zaman kazanamayacağımız ünvandır.

10 ekim 2009 estonya bosna hersek maçı

Arkadaşımın maçın sonucunu duyunca;

- fatih terim gidecekse bu takımdan bana uyar bu durum

diye tepki verdiği maç.

türkiye takımının 2010 dünya kupasına katılamaması

hiç kimseyi şaşırtmayan durumdur. zira yıldız futbolcularını oynatmayıp, 2. hatta 3. sınıf oyuncularından yararlanmaya çalışan fatih terim takımın başındayken bu durumun gerçekleşmesi için müneccim olmaya gerek yoktur.

anne 1 55 baba 1 60 çocuk 1 90

çocuğun dnalarındaki bozukluk sebebiyle, işerken bile boyunun uzaması sonucu oluşacak durumdur.