(0,75 miyop) sağ, (0,50 miyop)sol arızalı, gözlerimle gördüğüm kadarıyla söylüyorum ki, bu kadın gerçekten çok ama çok güzel. yalnız güzel olduğu kadar da itici geliyor nedense bu bünyeye.
bu kadın güzel ise, ve de iyi bir spiker veyahut sunucu olduğunu düşünenler; uyanın!
hareketleri yapmacık gelen bayan. bir türlü sevemiyorum.
(bkz: bayan bu arada)
Okan Bayülgen'in programında ''nesi güzel bu hatunun'' deyip gündeme taşıdığı kişilik.
şu anda ercan taner ile birlikte sunduğu spor aşkı adlı programda matteo ferrari'yi konuk eden hatun. ferrari'ye karşı pek bi cilveli davrandığını gördük, e tabi italyan erkekleri hanım kızımızın ilgi alanına giriyor.
an itibariyle ntv de ki spor aşkı programında, mini eteğin altına giydiği simsiyah çorapların, bacaklarının güzelliğini ortaya çıkarmasıya arz-ı endam etmektedir.

(bkz: bravo iyi iş)
berbat diksiyonu özellikle canlı yayınlarda hazırlıksız ve önceden düşünmeden yaptığı konuşmalarda iyice belirginleşen sunucu. bir de konuya balıklama daldığı anlarda konuyu öyle bir saptırma halleri var ki izleyiciler olayı pek çözemeyip kendilerini türkçe'yi yeni öğrenmiş gibi hissedebiliyor. oturup düşünmeye başlıyorsunuz " bu kadın şimdi ne sordu allah aşkına? " diye. çok hızlı konuşuyor, cümle ve kelime vurgusundan bihaber, gereksiz bağlaç tekrarlarına düşüyor.

bana her konuşması yiğit özgür'ün şu esprisini anımsatıyor:

" dada...
mama...
aguyu magu...agudulay oyda...tisleyi tocaman... kosuyolaydı... sen oydakileri demeye kalmadan bi geçirdim ağızlarına aynen kaçtılar. ooh mına koyim söktüm konuşmayı. naber lan godoş ? "

ferrari'nin konuk olduğu programda ferrari italya'da en iyi defansa sahip takımların genelde en başarılı takımlar olduğundan bahsederken araya girip aralarda gülerek şöyle bir cümle kurmaya çabalamıştır:

".....ıııııııı....peki ama italya'da bu böyle heralde çünkü beşiktaş'ta aynı şey söz konusu değil, savunmada çok da fazla sıkıntı yaşamıyorsunuz ama gol yollarında ıııı sıkıntı yaşıyorsunuz ama puan da puanlarda alamıyorsunuz çok fazla ben yanlış takip etmiyorsam eğer. tabii italya ile çok farklı tabii ki türkiye bu bağlamda ."
steffi graf'a benzettigim spiker. ama yinede steffi'den cok daha cekici ve güzeldir.
twitter sayfası için,

`http://twitter.com/burcues`
güzel ama soğuk tv program sunucusu. * * hiç hazetmem.
Sırf güzel , Sırf medyatik, sırf paparazzikolik ve de sırf halk talebine uğramış olduğundan ntv'de, ntvsporda bu kadın.

Ben bir spor sever olarak, digiturkten evde olduğum süre içinde her yarım saatte bir izlerim haberleri, genelde bu bayan sunuyor ve her seferinde sürç-i lisan etmekte. af ta dilemiyor haspam(!) , merak ediyorum trt de olsa 2 güne kapıya korlar mı idi diye? Bir de merak ettiğim ikinci şey, konuşamayan, metin okuyamayan bir kadını neden ödüllendirip başka başka programlar sundururlar? (bkz: spor cafe) yani dostlar ülkede bayan spor spikeri mi yok, yoksa olanlar da çok mu çirkin de burcu esmersoya kaldık bilmiyorum.

Twitter'a ikide bir yazı yazacağına, otur biraz diksiyon dersi al, kitap oku. hayat feng-shui ve yeşil çay arasında gidip gelmiyor.
vay vay vay taraf'a twitter ından ayar vermiş güzel insan. şöyle ki ;
''ersin seni az önce aradım ama açmadın. saat kaçtı bilmiyorum ama sen yine de bir taraf gazetesi al belki onlar ne zaman aradığımı yazar..''
Başarılı bir sunucu olması ve bunu güzelliği ile pekiştirmesi ile bir kaç sene sonra baya ileride göreceğimiz kadın.
twitter dan soğumama ramak kala block verdiğim bayan.

(bkz: şimdi o düşünsün)
taksiyle giderken bile twitter indan ayrilmayan kucuk tweety.
çok tatlı bir hatun.
kendisine göre özlediği futbol lyon-marsilya maçındaki futbolmuş. yahu illa 10 gol mü olması gerekiyor maçtan zevk almak için.
her sol framee geldiğinde erkekler tarafından derin bir oh çektiren, fakat ntv sayesinde yüzü eskitilmiş insan.
yeni saç rengi benimle tıpatıp aynı olan sunucu. kıskanç kadın.*
yeni saçlarıyla birine benzetilen ama çıkarılamayan kadın.
saçlarını boyatınca eski güzelliğini kaybeden..
dünyanın en güzel 6. spikeri seçilen kadın.
(bkz: taş)
anlam veremediğim hatun kişidir. boy deseniz var, fizik deseniz yerinde, göz deseniz renkli, saçlar doğuştan sarı, akıl deseniz o da var.. bir kadında istenilen her özellik olmasına rağmen nasıl olur da bir kadın bu kadar itici olabilir ve her sözü, her tavrı batar? buna anlam veremiyorum.
itici bulduğum, okan bayülgen'in hakkındaki yorumların hepsine katıldığım sunucu.

türkiyede emin olun, çok daha iyi spor spikerliği yapacak güzel hanım kızımız mevcut.onların haklarını yiyenlerden bir torpilli sanırım.
futbol ve spor bunda sadece üstüne yapıştırılmış bir özellik gibi duruyor.
hanım hanımcık gibi ama değil. sporcu gibi ama hiç değil. yani uyuz mu uyuz.

üstelik, erkeksi borazan titrek sesli.