bugün

Doğada olan, doğada bulunan, doğal.
onaylama kelimecigi..
aslinda tabi ama sonunu uzatip inandiriciligi artirmak suretiyle cinlik ve hinlikle yeni bi kelime olur..
cocuklar üstünde denenmis ve inandiriciligi onaylanmistir..
etkin güçlerin emrinde olma durumu (tabii olmak).
bağımlı anlamına gelen tabi kelimesiyle çok sık karıştırılan kelimedir. zarf olarak kullanıldığında anlamı: Elbette, doğallıkla, doğal olarak, işin gereği olarak...dır.
(bkz: tabii hukuk)
elbette anlamına gelen söz.
doğal olarak anlamına gelen, günümüzde onaylama amacıyla kullanılan kelimedir.
Bazı ponçik tumbler girl kızların son zamanlarda kullandığı "tabisi" garabetinin çıkış noktası olduğunu düşündüğüm kelime. Kelime sonuna gelen fazladan "i" eki türkçe'de kelimeye "si" anlamı kattığını düşünürsek pek de mantıksız gelmiyor. Lütfen, kullanmayın şu tabisi kelimesini.
Trt’nin uluslararası digital platformu.
Elbette anlamına gelir.
Tabii yerine TRT Dijital olsaydı adı daha güzel olurdu
Dizi olarak şuan Serhat'ı izliyorum
Güzel gibi
Ayrıca Netflix, Blu TV, Amazon Prime gibi ücret talep eden bir platform da değil ki bir platforma para ödemek bana saçma geliyor
Hele vergilerini ödediğimiz bir kurumun yaptığı platforma para ödemek daha saçma.
Osman kavala denen fetöcüden esinlenerek bir dizi yapmışlar.
Evet ya şu saçma sapan trt dizilerinden başım şişti üff birde her haftaiçi var hangi beyni uyuşuk izliyor kim bilir. iyi olur bu.
Hatta genellikle başımı şişiriyor.
kadın oyuncular ile yatmak istiyorum.
Yerli ve milli dijital platform
Üstelik ücretsiz.
Az önce son gün diye bir dizisini izledim. Baya da sardı. 24 saat içerisinde öleceğini öğrenen insanların son gününü işliyor. Bence gayet kaliteli içerikleri var. Denenebilir. Üstelik diziyi de izleyin abi. O Türk dizisi izlemem önyargınızı hemen kırıp izleyin yani. Güzeldi..
yazım yanlışı yapan kadınları 30 yaşından sonra ciddiye almamaya başladım.yeni kelimemiz tabii arkadaşlar.
bir i harfi bile gözden düşmenize evlenememenize evet memenize sebep olabilir.

türkçeyi doğru konuşup doğru okuyup doğru yazalım.

her şey am göt meme değil.
sevişirken bile imlaya dikkat ddelim.
paralı olmadan seri şekilde üye olup sömürülmesi gereken tv platformudur. 3 diziyi soluksuz olarak 3 günde bitirdim.
Kuzgun ve Hür dizisini izlemeyenler çok şey kaçırır. Platformun ücretsiz olması da cabası.
3 sezon boyunca Avrupa maçlarını yayınlayacak olan hem de ücretsiz olan platform. isabet oldu. Exxen'in yayın skandallarından bıkmıştık zaten